Reklam
Teknoloji Haberleri

Windows 11 Etkinleştirme (Programsız)

Windows 11 etkinleştirme (programsız); Bedava Windows 11 Pro Key, Windows 11 Ürün Anahtarı Bedava Eğer sen de herhangi bir program kullanmadan, sadece CMD komut sistemi ile Windows 11 etkinleştirme işlemi yapmak istiyorsan tüm detayları yazımızın içeriğinde bulacaksın. Şimdiden kolay gelsin.

Ürün anahtarı, işletim sistemini etkinleştirmek için kullanılan benzersiz bir tanımlayıcıdır. Windows 11’in tüm özelliklerinin kilidini açmak için gereklidir. Ancak, bir ürün anahtarı satın almak istemiyorsanız veya buna gücünüz yetmiyorsa, ücretsiz bir ürün anahtarı edinmenin alternatif yöntemleri vardır. Windows 11 için ücretsiz ürün anahtarı edinmenin bir yolu, ürün anahtarları üreten üçüncü taraf bir yazılım aracı kullanmaktır. Ancak, bu araçları kullanmak riskli olabilir çünkü bilgisayarınızı virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara maruz bırakabilirler. Bu nedenle, saygın bir araç kullanmak ve kullanmadan önce güvenli olduğundan emin olmak önemlidir.

Windows 11 Etkinleştirme Programsız Nasıl Yapılır?

Windows 11 etkinleştirme (programsız) işlemi yapmak için çeşitli yöntemler arıyor ve bazen çok karışık yöntemler ile işin içinden çıkılmaz bir hale geldiğini görebilirsin. Aşağıda adım adım anlatacağımız yöntemi kullanarak, Windows 11’i etkinleştirdikten sonra, ekranınızın alt tarafında görünen ‘Windows 11 Etkinleştir’ yazısı rahatsız etmeyecek ve Windows 11’i sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz.

Makalemize devam etmeden önce, Windows 11’i indirmek için https://mobildiyari.com/windows-11-iso-indir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda adım adım anlattığımız yöntem, Windows 11 etkinleştirme hatası alarak Windows 11 etkinleştirme (programsız) şekilde yapmak isteyenler içindir. Windows 11 dışında kalan diğer Windows sürümleri için bu yöntemi kullanmak hatalara sebep olabilir ancak eski sürümlerde de benzer adımları ve çeşitli püf noktaları görebileceğiniz için hangi adımları attığımızı takip ederek, sen de kendi Windows sürümün için gerekli işlemleri yapabilirsin.

Adım 1: Klavyenizdeki Windows tuşuna basın, ‘Komut İstemi‘ni yazın ve ‘Yönetici olarak çalıştır‘ı tıklayın.

windows 11 etkinleştirme
windows 11 etkinleştirme yöntemi

Adım 2: Aşağıdaki komutu yazın ve Enter’a basın.

slmgr /ipk kmsclientkey

KMSClientKey, seçtiğiniz Windows sürümüne bağlı olarak girmeniz gereken aktivasyon anahtarınızdır. 

Yazımızın devamında size uygun lisans anahtarını girin.

Örneğin, Windows 11 Pro’yu etkinleştirmek istiyorsanız, ‘slmgr /ipk ZK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T’ komutunu kullanın.

Windows 11 Etkinleştirme CMD
Windows 11 Etkinleştirme CMD

Adım 3: Aşağıdaki komutu kullanarak bir KMS sunucusu ile iletişim kurmanız gerekecektir.

slmgr /skms yourserver 
Windows 11 Etkinleştirme Nasıl Yapılır
Windows 11 Etkinleştirme Nasıl Yapılır

Adım 4: Son olarak, aşağıdaki komutu yazın ve Enter’a basın.

slmgr /ato

Bu komutla, Windows’unuz ücretsiz olarak etkinleştirilecektir. Bu yöntem çok karmaşık veya uzun geldiyse, bir sonraki yönteme göz atın.

Bedava Windows 11 Pro Key, Windows 11 Ürün Anahtarı Bedava

Windows 11’i etkinleştirmek için kullanabileceğiniz diğer ürün anahtarlarını aşağıda listeledik;

İşletim Sistemi Ürün Anahtarı
Home TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home N 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Home Single Language 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Home Country Specific PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
Professional W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Professional N MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Education NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Education N 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Enterprise NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise N DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Windows 11 Aktivasyon Anahtarı

Gelişen teknoloji ve bizlerin ihtiyaçları ile kendisini sürekli geliştirmeye devam eden Microsoft firması, en son Windows sürümü olan Windows 11’in kullanılmaya başlanacağını duyurdu. Sen de aşağıda anlattığımız adımları takip ederek Windows 11 CMD ile etkinleştirme şansına sahip olabilirsin. Windows 11 etkinleştirme (programsız) anahtarsız olarak gerçekleştirebilirsin. İstersen Windows için Tüm CMD Komutları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı ziyaret edebilirsin.

Milyonlarca bilgisayar kullanıcısının merakla beklediği Windows 11 sürümünü programsız etkinleştirmek için yapman gereken işlemleri adım adım anlatıyoruz. Windows 11’i tek bir tıklamayla etkinleştirmen ve hemen aktif olarak kullanmaya başlaman için izleyebileceğin 2 farklı yöntem bulunuyor. Biz de her iki yöntemi de tüm detayları ile aktarıyoruz.

Ürün Adı Ürün Anahtarı
Windows 11 Professional Key ZK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Windows 11 Pro Product Key A269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Windows 11 Professional N Key MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Windows 11 Enterprise Key BPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Windows 11 Pro for Workstations MRG8B-VKK3Q-CXVCJ-9G2XF-6Q84J
Windows 11 Key 64 Bit 82NFX-8DJQP-P6BBQ-THF9C-7CG2H
Windows 11 Pro Key 2023 Q269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Windows 11 Education Key BW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Windows 11 Enterprise Key 82NFX-8DJQP-P6BBQ-THF9C-7CG2H
Windows 11 Ultimate Key IYVX9-NTFWV-6MDM3-9PT4T-4M68B

En İyi Programsız Windows 11 Etkinleştirme Yöntemleri Yöntem 2

Eğer yukarıda paylaştığımız Windows 11 Programsız Etkinleştirme Yöntem 1 işe yaramadıysa, sabit bir internet bağlantınızın olduğundan emin olduktan sonra burada paylaştığımız En İyi Programsız Windows 11 Etkinleştirme Yöntemleri Yöntem 2’yi deneyebilirsin. Her iki yöntemden birisi mutlaka senin bilgisayarın ve Windows sürümün için uygun olacak olup sonrasında Windows 11 etkinleştirme (programsız) tamamlamış olacaksın. Yöntem 2’yi uygulamak için şu adımları takip edebilirsin:

Paylaşılan, Windows Toplu İş dosyasını indirin. Bu dosyayı kullanarak, Windows 11’inizi güvenlik anahtarına da gereksinim duymadan ve kalıcı olarak etkinleştirme şansına sahip olacaksın. Dosyayı indirerek masaüstünüze alın. Dosyayı açarak “Yönetici” olarak çalıştır seçeneği ile dosyayı çalıştırın.

Yöntem 2 süreci boyunca internet bağlantınızın olduğuna ve hiç kesilmediğine emin olun. Çünkü bu yöntemde internet üzerindeki veriler alınarak Windows 11 etkinleştirme yapıldığı için internet bağlantınızın kesilmemesi gerekiyor. Programı çalıştırdıktan sonra yaptığı işlemler, senin de bilgisayar hızına bağlı olarak yaklaşık 3 dakika sürecek.

Uygulamanın, işlemleri yapmasından sonra Windows 11’i aktif olarak kullanmaya başlayabilirsin! Normal Windows 11 aktivasyon işlemi için ödeme yaparak bir anahtar satın almak istersen, yaklaşık olarak 50 ile 60 $ arasında bir ücret ödemen gerekirken, yukarıdaki yöntemleri yaptığın takdirde ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) yapabilirsin.

Windows 10 etkinleştirmek için bu rehberimize göz atabilirsiniz https://mobildiyari.com/bedava-windows-10-pro-key-urun-anahtari/

Windows 11 Etkinleştirilmezse Ne Olur?

Windows 11’i etkinleştirmeme durumunda neler yaşanır? sorusuyla karşı karşıya kalırsanız, masaüstü kişiselleştirme gibi ayarlar da dahil olmak üzere çoğu özelleştirmenin kullanılamaz olduğunu söylemek mümkündür. Değişiklik yapma yeteneğiniz kısıtlanır.

Bu makalede, bir ürün anahtarı satın almadan Windows 11 nasıl etkinleştirileceğine dair bir çözüm sunuyoruz. Makaledeki talimatları takip ederek, bir Windows 11 ürün anahtarı satın almadan işletim sisteminizi etkinleştirebilirsiniz. Windows’un program kullanmaksızın nasıl etkinleştirileceği aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

4 1
Windows 11 Etkinleştirme

Windows 11 Ürün Etkinleştirme

Windows 11 ürün aktivasyonu, kullanıcıların orijinal olduğundan emin olmak için işletim sistemi kopyalarını Microsoft ile doğrulamalarını gerektiren bir işlemdir. Etkinleştirme, korsanlığı önlemek ve Microsoft’un yazılımı için ödeme almasını sağlamak için gereklidir. Etkinleştirme olmadan, Windows 11 bazı işlevlerini sınırlayacak ve masaüstünde kullanıcılara kopyalarını etkinleştirmelerini hatırlatan bir filigran görüntüleyecektir. Windows 11 ürün etkinleştirme sizlere bazı faydalar sağlar. Bunlar;

  • Farklı kişiselleştirme seçenekleri
  • Windows 11 ürünlerini kullanabilme
  • Microsoft Store kullanımı vb.

Windows 11 Anahtarını Satın Alın

Windows 11 ücretsiz aktivasyon anahtarı alabileceğinizi söyleyen bir çok site mevcut iken maalesef bu anahtarların bir çoğu geçerliliğini yitirmiş olduğu için çalışan bir Windows 11 activation key bulmak oldukça zor oluyor. İstersen de bu yöntemlerin hiçbirisi ile uğraşmadan, doğrudan yapacağın küçük bir crack ile orijinal Windows 11 ürün anahtarlarını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsin.

Muhtemelen Windows 10 kullanıcıları için otomatik yükseltme imkanı da sunulmuş olan Windows 11’i ücretsiz kurmak ve ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) için yukarıdaki adımları takip ettikten sonra Windows 11 etkinleştirme hatasının kaybolduğunu göreceksin. Eğer sen hala Windows 10 kullanıyorsan ve etkinleştirme işlemini yapmadıysan da Bedava Windows 10 Pro Key alarak Windows etkinleştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsin.

Windows 10 KMS sistemi kullanan kişilerin aklına KMS etkinleştirmeleri Windows 11’de yapılabilir mi? sorusu geliyor. Merak etmeyin! Windows 11 işletim sistemlerini yine KMS sunucular kullanarak etkin bir hale getirme şansına sahip olabilirsin.

KMS Nedir ?

KMS ya da uzun ismiyle Key Management Service olarak bilinen çoklu lisanslama teknolojisi sayesinde Windows 11 etkinleştirme işlemi de yapabilirsin. Doğrudan bir ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) yapmak yerinde, KMS ağına bağlanarak da sunucu üzerinden Windows 11 etkinleştirme işlemi yapabilirsin. Toplu iş yerleri veya toplu kullanım alanları için KMS serverlar büyük bir kolaylık sağlayarak her bir bilgisayar için ayrı ayrı ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) işlemi yapmana gerek kalmadan Windows 11 ürün etkinleştirmesi yapmana olanak sağlıyor.

Windows 11 Etkinleştirme Hatası Veriyor Ne Yapmalıyım?

Eğer ki bilgisayarınıza Windows 11 kurulumu yapacaksanız ancak kurulumu yaparken beklenmedik bir şekilde Windows 11 kurulum hatası verdi ve bu durumda ne yapacağınızı bilmiyorsanız; öncelikle kullandığınız kurulum kodunu dikkatli bir şekilde tekrar kontrol edin eğer doğru ise direkt olarak bir teknik servise gidin.

Windows 11 Etkinleştirilmezse Ne Olur?

Windows 11 etkinleştirmenin maliyeti biraz fazla olduğu için siz Windows 11’i etkinleştirmek istemiyorsanız ve sizler için dağıttığımız kodlar aracılığı ile de bu işlemi yapmak istemiyorsanız ve Windows 11’i etkinleştirmeden kullanmak istiyorsanız hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız sadece bazı Windows 11 özelliklerini kullanamazsınız.

Mustafa Öz

2007 yılından beri teknoloji, internet ve WordPress konularında içerik üretiyorum. Sonrasında ise tasarım, oyun, mobil gibi diğer konulara da odaklandım. Teknolojiye duyduğum aşkla, bu konularda da içerik üretmeye devam ediyorum.

3 Yorum

  1. “yazılım lisans hizmet ürün anahtarının geçersiz olduğunu bildirdi” hatasını alıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu