Windows 11 Etkinleştirme (Programsız)

Windows 11 Etkinleştirme (Programsız)

Windows 11 etkinleştirme (programsız); Bedava Windows 11 Pro Key, Windows 11 Ürün Anahtarı Bedava  Eğer sen de herhangi bir program kullanmadan, sadece CMD komut sistemi ile Windows 11 etkinleştirme işlemi yapmak istiyorsan tüm detayları yazımızın içeriğinde bulacaksın. Şimdiden kolay gelsin.

Windows 11 Etkinleştirme (Programsız)

Windows 11 etkinleştirme (programsız) işlemi yapmak için çeşitli yöntemler arıyor ve bazen çok karışık yöntemler ile işin içinden çıkılmaz bir hale geldiğini görebilirsin. Ancak aşağıda adım adım anlatacağımız Windows 11 etkinleştirme yöntemini kullandıktan sonra, Windows 11 etkinleştirme (programsız) şekilde etkinleştirmiş olacak ve ekranınızın alt tarafından gözünüze batıyor olan Windows 11 Etkinleştir yazısı götürerek Windows 11’i aktif bir şekilde kullanmaya başlayacaksın.

Aşağıda adım adım anlattığımız yöntem, Windows 11 etkinleştirme hatası alarak Windows 11 etkinleştirme (programsız) şekilde yapmak isteyenler içindir. Windows 11 dışında kalan diğer Windows sürümleri için bu yöntemi kullanmak hatalara sebep olabilir ancak eski sürümlerde de benzer adımları ve çeşitli püf noktaları görebileceğiniz için hangi adımları attığımızı takip ederek, sen de kendi Windows sürümün için gerekli işlemleri yapabilirsin.

Windows 11 Aktivasyon Anahtarı

Gelişen teknoloji ve bizlerin ihtiyaçları ile kendisini sürekli geliştirmeye devam eden Microsoft firması, en son Windows sürümü olan Windows 11’in kullanılmaya başlanacağını duyurdu. Sen de aşağıda anlattığımız adımları takip ederek Windows 11 CMD ile etkinleştirme şansına sahip olabilirsin. Windows 11 etkinleştirme (programsız) anahtarsız olarak gerçekleştirebilirsin. İstersen Windows için Tüm CMD Komutları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı ziyaret edebilirsin.

Milyonlarca bilgisayar kullanıcısının merakla beklediği Windows 11 sürümünü programsız etkinleştirmek için yapman gereken işlemleri adım adım anlatıyoruz. Windows 11’i tek bir tıklamayla etkinleştirmen ve hemen aktif olarak kullanmaya başlaman için izleyebileceğin 2 farklı yöntem bulunuyor. Biz de her iki yöntemi de tüm detayları ile aktarıyoruz.

Bedava Windows 11 Pro Key, Windows 11 Ürün Anahtarı Bedava

Windows 11 Etkinleştirme (Programsız) Yöntem 1’i uygulamak için şu adımları takip edebilirsin:

Windows 11 etkinleştirme (programsız) yapmak için ilk önce Windows’un arama çubuğunu açarak “CMD” yazın ve bu programı “Yönetici Olarak Çalıştır”ı tıklayarak açın. Programı açtıktan sonra içerisine direk olarak “slmgr /ipk WINDOWS KEY” yazarak “Enter” tuşuna basın. WINDOWS KEY’i, kullandığın Windows sürümüne göre uygun olan anahtarla değiştir (anahtarları aşağıda paylaşıyoruz).

Aşağıda paylaştığımız Windows 11 etkinleştirme (programsız) kodlarından uygun olanı doğru bir şekilde kopyalayıp ekrana yapıştırdıktan sonra “Enter” tuşuna basarak kodu gönderin. Ardından yeni bir ekrana geçiş yapacaksın.

Uygulamanın işlemlerini bitirmesinden sonra da ekrana “slmgr /skms kms8.msguides.com” yazarak ve “Enter” tuşuna basarak onaylayın. Karşına gelecek olan açılır bildirimde “Tamam”a basarak onay verin. Son olarak da “slmgr /ato” yazdıktan sonra da “Enter” tuşuna basın ve Windows’u aktif olarak kullanmaya başlayın.

Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

En İyi Programsız Windows 11 Etkinleştirme Yöntemleri Yöntem 2

Eğer yukarıda paylaştığımız Windows 11 Etkinleştirme (Programsız) Yöntem 1 işe yaramadıysa, sabit bir internet bağlantınızın olduğundan emin olduktan sonra burada paylaştığımız En İyi Programsız Windows 11 Etkinleştirme Yöntemleri Yöntem 2’yi deneyebilirsin. Her iki yöntemden birisi mutlaka senin bilgisayarın ve Windows sürümün için uygun olacak olup sonrasında Windows 11 etkinleştirme (programsız) tamamlamış olacaksın. Yöntem 2’yi uygulamak için şu adımları takip edebilirsin:

Paylaşılan, Windows Toplu İş dosyasını indirin. Bu dosyayı kullanarak, Windows 11’inizi güvenlik anahtarına da gereksinim duymadan ve kalıcı olarak etkinleştirme şansına sahip olacaksın. Dosyayı indirerek masaüstünüze alın. Dosyayı açarak “Yönetici” olarak çalıştır seçeneği ile dosyayı çalıştırın.

Yöntem 2 süreci boyunca internet bağlantınızın olduğuna ve hiç kesilmediğine emin olun. Çünkü bu yöntemde internet üzerindeki veriler alınarak Windows 11 etkinleştirme (programsız) yapıldığı için internet bağlantınızın kesilmemesi gerekiyor. Programı çalıştırdıktan sonra yaptığı işlemler, senin de bilgisayar hızına bağlı olarak yaklaşık 3 dakika sürecek.

Uygulamanın, işlemleri yapmasından sonra Windows 11’i aktif olarak kullanmaya başlayabilirsin! Normal Windows 11 aktivasyon işlemi için ödeme yaparak bir anahtar satın almak istersen, yaklaşık olarak 50 ile 60 $ arasında bir ücret ödemen gerekirken, yukarıdaki yöntemleri yaptığın takdirde ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) yapabilirsin.

Windows 11 Anahtarını Satın Alın

Windows 11 ücretsiz aktivasyon anahtarı alabileceğinizi söyleyen bir çok site mevcut iken maalesef bu anahtarların bir çoğu geçerliliğini yitirmiş olduğu için çalışan bir Windows 11 activation key bulmak oldukça zor oluyor. İstersen de bu yöntemlerin hiçbirisi ile uğraşmadan, doğrudan yapacağın küçük bir crack ile orijinal Windows 11 ürün anahtarlarını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsin.

Muhtemelen Windows 10 kullanıcıları için otomatik yükseltme imkanı da sunulmuş olan Windows 11’i ücretsiz kurmak ve ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) için yukarıdaki adımları takip ettikten sonra Windows 11 etkinleştirme hatasının kaybolduğunu göreceksin. Eğer sen hala Windows 10 kullanıyorsan ve etkinleştirme işlemini yapmadıysan da Bedava Windows 10 Pro Key alarak Windows etkinleştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsin.

Windows 10 KMS sistemi kullanan kişilerin aklına KMS etkinleştirmeleri Windows 11’de yapılabilir mi? sorusu geliyor. Merak etmeyin! Windows 11 işletim sistemlerini yine KMS sunucular kullanarak etkin bir hale getirme şansına sahip olabilirsin.

KMS Nedir ?

KMS ya da uzun ismiyle Key Management Service olarak bilinen çoklu lisanslama teknolojisi sayesinde Windows 11 etkinleştime işlemi de yapabilirsin. Doğrudan bir ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) yapmak yerinde, KMS ağına bağlanarak da sunucu üzerinden Windows 11 etkinleştirme işlemi yapabilirsin. Toplu iş yerleri veya toplu kullanım alanları için KMS serverlar büyük bir kolaylık sağlayarak her bir bilgisayar için ayrı ayrı ücretsiz Windows 11 etkinleştirme (programsız) işlemi yapmana gerek kalmadan Windows 11 ürün etkinleştirmesi yapmana olanak sağlıyor.

Yorumlar

  1. burak dedi ki:

    windows 11 home için denedim oldu şu an etkin teşekkürler.

Teknocep