Reklam
Teknoloji Haberleri

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları; Kafa Topu oyunu ilk olarak 2014 yılında mobil oyun piyasasına hızlı ve etkili bir giriş yaparak çıkmıştır sonrasında ise Kafa Topu 2 oyununun yapım ve yayımcısı olan Masomo tarafında 2018 yılında da Kafa Topu 2 olarak mobil oyun piyasasına tekrardan etkili bir giriş yaparak bir günde 2 milyon tekil oyuncu etkileşimi alarak oyun dünyasındaki rekoru kırmıştır.

Kafa Topu 2 Promosyon Kodlarını dağıtacağımız bu yazımızda sizlere Kafa Topu 2 Promosyon Kodları verirken aynı zamanda da sizlere Kafa Topu 2 oyunu hakkında bazı bilgiler vererek oyunda avantaj olarak kullanmanızı sağlayacağız ve Kafa Topu 2 Promosyon Kodları kullanarak da Kafa Topu 2 oyununda oldukça fazla avantaj elde edebileceksiniz.

Kafa Topu 2 Nedir?

Kafa Topu 2 oyunu bundan yaklaşık olarak 9 yıl önce hem Android hem de IOS cihazlar için çıkmış ve şu anda neredeyse bütün dünyada en çok sevilen bir mobil oyundur. Kafa Topu 2 oyununu oynaması ve indirmesi tamamıyla ücretsiz bir oyun olsa dahi oyun yapım ve yayımcılarının gelir elde etmeleri adına oyun içerisinde bazı satın alımlar vardır.

Ancak siz bu satın alımlara para vermek istemediğiniz zaman ama bu satın alınabilen eşyalara da sahip olmak istediğiniz zaman oyun içerisinde yapabileceğiniz hileleri araştırmaya başlarsınız ve biz de sizler için Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler yazımızda Kafa Topu 2 oyunu hakkında kullanabileceğiniz bütün hileleri ve bazı ek işinize yarayabilecek bilgilerin paylaşımını yaptık.

Kafa Topu 2 PC Nasıl İndirilir?

Eğer ki siz de Kafa Topu 2 oyununu sizler için dağıttığımız Kafa Topu 2 Promosyon Kodları kullanarak mobil cihazınızdan değil de bilgisayarınızdan daha kolay ve büyük bir ekran ile oynamak istiyorsanız ancak bu işlem nasıl yapılır bilmiyor iseniz; bilgisayarınıza BlueStacks isimli uygulamayı indirin sonrasında o indirdiğiniz uygulamaya giriş yapıp Google Play aracılığı ile de Kafa Topu 2 oyununu indirip doyasıya oyun keyfini yaşayabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Bedava Hesap Nasıl Alınır?

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları konusunun yanı sıra en çok merak edilen bir diğer konu da Kafa Topu 2 oyununda bedava hesaba nasıl sahip olabiliriz konusudur. Kafa Topu 2 bedava hesabı almak için Kafa Topu 2 bedava hesaplar yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları kullanarak hesabını geliştirmek ve yeni açtığı bir hesabı oyunu çok sık oynayarak geliştirmek yerine yukarıdaki linkte sizler için paylaştığımız bedava hesaplar aracılığı ile hazır kasılmış ve bazı promosyon kodlarının da kullanıldığı hesaplara sahip olabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Pepsi Promosyon Kodları Nedir?

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları sadece bizler aracılığı ile alabileceğiniz bir kod değildir. Kafa Topu 2 Promosyon Kodları aynı zamanda Pepsi isimi kola markası aracılığı ile de alınabilmektedir. Pepsi kodları ile Kafa Topu 2 oyununda birçok güzel hediyeye sahip olabilirsiniz. Eğer ki bizler de sizlerin kullanabileceği bir Pepsi Kafa Topu 2 Promosyon Kodları bulur isek paylaşım yapacağız.

Kafa Topu 2 Bedava Elmas Alma Yöntemi Nedir?

Siz de iyi bir Kafa Topu 2 oyuncusu iseniz ve oyunda daha fazla gelişmek ve oyun içerisindeki bazı özelleştirmeleri satın almak için kullanabileceğiniz elmasa sahip olmak için; bu yazımızda sizler için verdiğimiz Kafa Topu 2 Promosyon Kodları aracılığı ile bazı promosyon kodlarındaki elmas hediye ile bedava elmas alabilirsiniz ya da yukarıda verdiğim hile linki aracılığı ile de bedava elmas sahibi olabilirsiniz. Ancak bizlerin tavsiyesi kesinlikle hile kullanmamanız çünkü hile yasal bir şey değildir ve hesabınız banalanabilir.

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları Nereye Yazılır?

Siz de bizlerin aşağıda sizler için dağıttığı bedava Kafa Topu 2 Promosyon Kodları alacaksanız ancak aldığınız promosyon kodlarını nasıl aktif edebileceğinizi yani nereye yazıp da bu kodu aktif edeceğiniz bilmiyor iseniz aslında yapmanız gereken işlem oldukça basittir.

Öncelikle Kafa Topu 2 oyununu açın ve oyun açıldıktan sonra ana sayfada bulunan ayarlar seçeneğine tıklayın, ayarlara giriş yaptıktan sonra Promosyon kısmına giriş yapın ve aşağıda yer alan kodlardan birisini yazın ve “Tamam” seçeneğine tıklayın sonrasında da kodunuz birkaç dakika içerisinde kendiliğinden aktif olacaktır.

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları aracılığı ile oyundaki karakterinizin kıyafetinde ya da karakterinizin kedisinde bazı değişiklikler yaparak daha dikkat çekici bir hale gelerek oyunda diğer oyunculardan daha farklı ve üstün olabilirsiniz. Sizlerden ricamız aşağıda bulunan kodlar sadece 1 kere kullanılabildiği için yalnızca 1 kod almanızdır. Birden fazla kod alır iseniz diğer kişiler herhangi bir kod alamaz. Daha fazla kod elimize geçtikçe sizlerle paylaşım yapmaya devam edeceğiz.

Hokt911
oyundelisi
aykutelmas
kafatopuanke
UDE8KTYE
AG7KKN2P
FPALR4Y29WDGQEB3
ULNYMXDF38ZGC79T
goldhead 
CDQPRU5W

Bu kodları kullanarak oyundaki bir çok satın alım kilidini açabilir ve bu kodlar ile oyunda sıra dışı gözükebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=JN_Re7jJULI

Kafa Topu 2 Online Mi?

Eğer ki siz de bizlerin yukarıda sizler için dağıttığı bedava promosyon kodlarını alıp Kafa Topu 2 oyununu oynamak istiyor iseniz ancak oyunu arkadaşlarım ile oynayabilir miyim yani online olarak oynayabilir miyim yoksa sadece botlar ile mi oynayacağım diye merak ediyorsanız; Kafa Topu 2 oyunu online bir oyundur ve bizlerin verdiği promosyon kodlarını kullanıp karakterinizi özelleştirip arkdaşlarınızla online olarak oynayıp onlara hava atabilir ve onlardan üstün olabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Elmas Ne İşe Yarar?

Kafa Topu 2 oyununda en çok merak edilen bir konu da oyundaki elmasın ne işe yaradığıdır. Elmas oyundaki neredeyse en önemli şeydir ve elmas sayesinde çok fazla kıyafet alabilir ve karakter yeteneklerini güçlendirip oyunda herkesten üstün olmak için oldukça işe yarayan bir şeydir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu