Reklam
Oyun Hileleri

Kafa Topu 2 Hile (Güncel Hileler)

2018 yılında mobil oyun dünyasına hızlı ve etkili bir giriş yapmayı başaran Kafa Topu 2 oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar daima artan bir oyuncu kitlesine sahip olarak şu anda Türkiye’de en çok sevilen oyun kategorisinde ilk 5 de yer alarak oyunun ne kadar fazla sevildiğini ve oynandığını da gözler önüne sermektedir.

Bu kadar fazla sevilen ve oynana bir oyun olunca da oyuncu kitlesi elbette ki oldukça fazla olmaktadır ve çok fazla oyuncu kitlesine sahip olduğundan dolayı da oyun içinde de oldukça fazla bir rekabet vardır ve herkes en iyi hesabın kendi hesabı olsun istediği için de oyunda yapılabilecek oyun hileleri araştırmaya yönelmektedir hal böyle olunca bizler de bugün sizler için Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler paylaşımı yapacağız ve oyununuza daha da fazla bir keyif katacağız.

Kafa Topu 2 Nedir?

Kafa Topu 2 Online Futbol oyunu 2018 yılı gibi yakın bir zamanda bu tarzda bulunan mobil oyun açığından faydalanılarak çıkarılan bir mobil cihazlarda oynanabilecek futbol oyunudur. Ancak sıradan futbol oyunlarından oldukça farklıdır ve oyun yapımcısının yaptığı bu farklılık da her oyuncunun hoşuna gitmiş ve bu sebepten dolayı da oyun oldukça popüler bir oyun haline gelmiştir.

Kafa Topu 2 Online Futbol oyunu yalnızca 2 tane büyük kafanın bir sahada olarak 2 boyutlu bir maç yaptığı oyundur. Oyunda süper güçler kullanılarak daha fazla gol atmaya çalışılır ve bu sayede de oyuna ekstra olarak daha fazla heyecan ve yenilik gelmiş oldu. Oyun normalde indirmesi ve oynaması tamamıyla ücretsiz bir oyun olsa dahi elbette ki oyun yapımcılarının bir şekilde gelir elde etmesi gerekmektedir ve onlar da gelir elde edilecek yol olarak oyun içi satın alımları devreye sokmuşlardır.

Oyunda elmas ve para sistemi vardır bu para ve elmasları kullanarak süper güçler, kostümler ya da ekstra takı satın alımları vardır bu ekstra şeyler sayesinde karakteriniz daha farklı görünür ve daha da güçlendirilmiş hale gelir bu sebepten dolayı da herkes karakterine süper güçler alıp güçlendirmeler yapmak istemektedir.

Bu güçlendirmeleri yapmak elmas ya da para karşılığı olduğu için herkes oyunda Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler araştırması yaparak herhangi bir ücret ödemeden sınırsız elmasa ve oyun parasına sahip olmaya çalışmaktadır ve bizlerin bugün sizlere vereceğimiz Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler sayesinde oyunun keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.

Eğer ki Kafa Topu 2 Online Futbol oyununa yeni başlamışsanız ya da önceki hesabınız kapanmış ve yeni bir hesaba ihtiyacınız var ise sizler için yazdığımız Kafa Topu 2 Bedava Hesaplar yazımızı ziyaret ederek herhangi bir ban durumu olmayan ileri seviye hesaplara sahip olabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Nasıl Oynanır?

Oyun efsane futbol yorumcusu Ercan Taner’in anlatımı ile bir 2 boyutlu futbol sahasında 2 oyuncu ile karşılıklı kalelere gol atmak üzerine kuruludur ancak gol atmak öyle sanıldığı kadar da kolay değildir oyunda birbirinden farklı fiziksel özellikte ve yetenekte onlarca karakter vardır ve bu karakterlerin boyutu ya da oyun içi kabiliyetine göre gol atmak zorlaşır ya da kolaylaşır bir de oyunda bulunan süper güç özelliği de devreye girince gol atmak bir hayli zor olmaktadır.

Oyunda her hafta düzenlenen etkinlikler bulunur bu etkinliklere katılarak eğer ki etkinliğin kazananı olur iseniz büyük ödülün sahibi olur ve bir de bütün maçlarda bir sonraki etkinliğe kadar yani 1 hafta geçerli olmak üzere her maçta gözüken bir şampiyon kupasına da sahip olursunuz.

Oyunda kendinize bir koç bulmanız gerekmektedir bu koç sayesinde hem oyunda sizi izleyen seyirci sayınız artmaktadır hem de sizi daha güçlü hale getirmektedir. Oyundaki seyirci sayısı da oldukça önemlidir bu seyirci sayısı sayesinde oyunda tanınır ve havalı olursunuz.

Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler

Öncelikle sizlere tavsiyem Kafa Topu 2 oyunu dahil hiçbir oyunda hile yapmayın çünkü hile kesinlikle yasal bir şey değildir ve hoş bir şey de değildir. Eğer ki oyun yetkilileri ya da diğer oyuncular tarafından Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler kullandığınız tespit edilirse hesabınız kalıcı olarak kapatılır. Ancak yukarıda verdiğim bedava hesap linki ile de başka bir hesap açabilirsiniz.

https://apkoyun.club/kafa-topu-2-hile/ linkine giderek oyunda geçerli sınırsız para hilesine sahip olan bir apk dosyasını indirirsiniz ve oyunda dilediğiniz kadar para harcaması yapabilirsiniz.

https://xn--apkdnyam-95a.com/kafa-topu-2/ linkine giderek de oyunda dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz sınırsız elmas hilesine sahip bir apk dosyasını indirebilirsiniz.

Sizlere verdiğim bu linkler aracılığı ya da başka şeyler aracılığı ile Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler yapmayın bu tarz siteler cihazınıza virüs bulaşmasına yol açabilir. Eğer ki daha fazla Kafa Topu 2 Hile Güncel Hileler gibi oyun hileleri ya da bedava hesaplara sahip olmak istiyorsanız sayfamızı takip kalınız.

Kafa topu 2 APK nedir?

Kafa topu 2 APK, oyundaki tüm materyallere ücret ödemeden ulaşmanızı sağlayan bir hileli versiyondur.

Kafa topu 2 elmas ne işe yarar?

Oyun size çeşitli periyotlarda hediye elmaslar verir. Bu elmaslar ile karakterinizin seviyesini arttırabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu