Reklam
Teknoloji Haberleri

İphone Twitter Hassas İçerik Açma – En Pratik

İphone Twitter Hassas İçerik Açma; Günümüzde dünya çapında popülerliğini korumaya devam eden ve birçok kullanıcının hala daha sıklıkla takip ettiği sosyal medya platformlarından birisi de Twitter’ dır. Twitter komediden tutun da eğlenceye kadar bir sürü çeşitli içerik sunar.

Yetişkinlere yönelik bir fotoğraf ya da video açmaya çalıştığınızda hassas içerik diye karşılaşırsınız. Twitter üzerinde hassas içeriklere ulaşabilmeniz için kendi hesabınız ile giriş yapmalı ve 18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Sizde bu doğrultuda hassas içerik açma ile yetişkinlere yönelik hazırlanan içerikleri açabilirsiniz.

İphone üzerinde Twitter hassas içerikleri açmayı öğrenmek istiyorsanız makaleyi aşağıya kaydırmanız yeterli.

İphone Twitter Hassas İçerikler Nasıl Açılır?

Twitter üzerinde karşılaştığınız bazı tweetlerde hassas içerik yazısını görebilirsiniz. Böyle durumlarda Göster demek yerine kullandığınız İPhone cihazlarında siz de hassas içerik ayarlarını açarak yetişkinlere yönelik fotoğraf ya da videoları görebilirsiniz.

Bir İPhone cihazı kullanıyorsanız Twitter üzerindeki hassas içerikleri açabilmek için ayarları değiştirmeye girdiğinizde İngilizce menü ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bu sizi korkutmasın!

İphone Twitter hassas içerikleri açmak için aşağıdaki adımları takip edin ve uygulayın:

İphone cihazlarında Twitter hassas içeriklerini açmak işte bu kadar basit ve pratiktir. Sizde bu ayarı yukarıdaki işlemleri yaparak açabilir ve Twitter üzerinde görüntülemek istediğiniz hassas içerikleri rahatlıkla açabilirsiniz.

YouTube video

İPhone cihazlarda Twitter üzerinde hassas içerikleri açma ayarının nasıl yapıldığını öğrendiğimize göre hadi gelin birlikte bu konu hakkında kullanıcıların sıkça sordukları sorulara bakalım:

İPhone Twitter Hassas İçerik Açma: Sıkça Sorulan Sorular

İPhone cihazlarınızda Twitter kapsamında atılan bazı tweetleri görememe olasılığınız yüksek olabilir. Twitter platformu bu noktada yetişkinlere yönelik içerikleri algoritma tarafından algılayarak hassas içerik olarak işaretlemektedir.

Sizde Twitter üzerinde gezinirken hassas içerikle karşılaştıysanız Göster butonuna basmanıza rağmen açılmıyorsa hassas içerik ayarlarını açmanız gereklidir.

 İphone cihazlarınızda Twitter hassas içerik açma ayarlarını yaptıysanız ve yine de bu bilgiler sizler için yeterli gelmediyse kullanıcıların sıkça sorduğu sorulara bakabilirsiniz.

Twitter Hassas İçerik Nedir?

Twitter hassas içerik, kişileri olumsuz yönde etkileyen ve +18 içerikli video ya da fotoğraf paylaşımlarını içerir. Twitter, kullanıcılarını rahatsız edebilecek içerikleri hassas içerik olarak işaretler ve kullanıcılar içeriği açmak istediklerinde de “Bu Tweet hassas içerik barındırıyor olabilir” yazısına denk geliyorlar.

Sizde Twitter platformu içerisinde hassas içeriklerle sürekli olarak karşı karşıya kalıyorsanız gizlilik ayarlarından sadece görüntülemek istediğiniz içerikleri belirleyebilir ve hassas içerik ayarını açabilirsiniz.

Twitter’ da Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim İPhone?

Sizde İPhone cihazınızda Twitter üzerindeki hassas içerikleri açmak istiyorsanız temelde uygulamanız gereken adımlar oldukça basit ve pratiktir.

Twitter platformunda profilinize girerek dişli çark işaretine dokunun ve hemen ardından açılan panelde Ayarlar ve Gizlilik butonuna tıklayın. Gizlilik ve Güvenlilik kısmındaki hassas içerik açma seçeneğine tıklayarak açabilir ve artık sizde hassas içeriklere girebilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz makalede İPhone Twitter hassas içerik açmanın nasıl yapıldığını gösterdik.

Sizde İPhone cihazlarınızda Twitter platformundaki hassas içerikleri açmak istiyorsanız içeriğimizde yer alan yöntemi deneyerek hassas içerik ayarını açabilirsiniz. Böylelikle yetişkinlere yönelik içeriklere de basit bir şekilde ulaşabilir ve girebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Mustafa Öz

2007 yılından beri teknoloji, internet ve WordPress konularında içerik üretiyorum. Sonrasında ise tasarım, oyun, mobil gibi diğer konulara da odaklandım. Teknolojiye duyduğum aşkla, bu konularda da içerik üretmeye devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu