Reklam
Teknoloji Haberleri

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Bağlantıları ile!

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni yazısıyla karşınızdayız. Bu oyun 2012 yılı ağustos ayından beri var olan bir oyundur. Bağımlılık yapacak derecede keyifli bir oyundur. Bizler her seviyesinde farklı aşamalardan geçtiğiniz bu oyunu, sizler için daha eğlenceli hale getirmek adına bazı taktikler vereceğiz.

Belediye binası için 11. Seviyede en ana konuları siz okuyucularımız için düzenledik. Görsellerle verilecek olan köy düzeni taslaklarını kullandığınızda köyünüzü en güvenli hale getirebilirsiniz. Böylelikle düşmanlarınız üç yıldıza ulaşamayacaklar. Aşağıda verilmiş olan köy düzeni taslaklarından kendinize en uygun olanı seçip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

11. seviyede en dikkat edilmesi gereken konu hava savunma sistemleridir. Taktikler arasından iyi bir savunma biçimi sizi daha üst seviyeye taşıyacaktır. Tavsiyeler verilirken en fazla bu konu üzerinde çalıştık. Tavsiyelere ulaşmadan önce sitemizdeki diğer seviye köy düzenlerini de inceleyebilirsiniz. Şimdilik ilk olarak Clash of Clans Oyununda 11. Seviye Köy Düzeni içeriğimize geçelim.

İçerik Hakkında: 2023 Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni Belediye Binası başlığında Kupa Köy Düzeni, Ganimet Koruma Köy Düzeni, Klan Savaşı Köy Düzeni şeklinde üç başlıkta düzeni açıklayacağız. COC 11. Seviye Köy Düzeni tasarımlarınızda dikkatli olmanız gereken maddeleri verip, BB11. Köy Düzeni içeriğini de ayrıntılı biçimde alt metinlerde vereceğiz.

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzenleri

İnceleyeceğimiz köy düzenleri, sizlere savunma açısından en iyi taktikleri verecek. 2023 yılı kupa köy düzeni, savunma ve kaynak korumalı köy düzeninde en başarılı COC 11. Seviye Köy Düzenleri tavsiyelerini sizler için derledik. Böylelikle kaynaklarınızı korurken klan dostlarınızla birlikte iyi işler çıkaracaksınız

Clash of Clans 11. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Clash of Clans oyunu 11. seviye Belediye Binası diğer adıyla Town Hall, oyuncuların en zorlandığı kısımlardandır. Bu seviyede, savunma ve saldırı taktikleri çok güçlü olmalıdır. 11. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni için aşağıdaki maddeleri dikkatle incelemeniz gerekir:

  • Merkez koruma alanı: Kıymetli kaynaklarınızı amacıyla Belediye Binasını tam merkeze almalısınız.
  • Savunma taktiği: Önemli savunma sistemlerinizi etrafa yayarak köyünüzü düşman saldırılarından koruyabilirsiniz.
  • Kaynak depo güvenliğinin sağlanması: Kaynak depolarınızdan altınlarınızı, elmaslarınızı ve karanlık iksirlerinizi koruyucu sistemlerinizin yakınında tutun. Böylelikle bu kaynaklarınızın düşmanların hedefi haline gelmelerini engellemiş olursunuz.
  • Kuşatıcı duvar yapıları: Dıştan aldığınız düşman saldırılarını en aza indirmek amacıyla kuşatıcı duvar yapı sistemlerini en iyi şekilde kullanmalı ve bu sistemlerle köyü çevrelemelisiniz.

Verilmiş olan bu maddeler ışığında Clash of Clans 11. seviye Belediye Binası seviyesinde çok güçlü bir köy düzeni kurabilirsiniz.

Clash of Clans 4. Seviye Köy Düzeni içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Kupa Köy Düzeni

Kupa köy düzeni sağlanırken en temel amacınızın belediyenin güvenliği olduğunu bilmelisiniz. 11. seviyeden daha yüksek bir seviyeye gelmek ve oyunu daha zevkli hale getirmek için aşağıda verilmiş adımları uygulayınız:

seviye 11 koy duzeni 1
Kupa Köy Düzeni
seviye 11 koy duzeni 2
11 seviye köy düzeni
seviye 11 koy duzeni 3
Coc 11 seviye köy düzeni
seviye 11 koy duzeni 4
bb11 köy düzeni

Yeni Clash Of Clans Bağlantısı 2023 ile Yeni Clash Of Clans Seviyesindeki 11. Köy Düzenleri önerimizi tamamlamadan önce biraz daha meta öneride bulunalım. Bu köy konumları kupa veya ganimet toplamak adına düzenleyebilirsiniz. Şehir evinizi hava ve kara saldırılardan korumak için de aşağıda verilmiş olan üsleri kopyalayarak oyununuzda kullanabilirsiniz. Clash Of Clans Bağlantısı 2023 genel köy düzeni taslakları şu şekildedir:

seviye 11 koy duzeni 5
Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni 2023
seviye 11 koy duzeni 6
seviye 11 koy duzeni 7
seviye 11 koy duzeni 7 1
seviye 11 koy duzeni 8
seviye 11 koy duzeni 9
seviye 11 koy duzeni 10
seviye 11 koy duzeni 11
seviye 11 koy duzeni 12

Ganimet Koruma Köy Düzeni

COC oyununda bazı kaynaklar çok kıymetlidir. O kaynakların basit bir şekilde elimizden alınmasını istemiyorsak; 11. seviye ganimet koruma konusunda köy düzenindeki savunma binalarını, kaynakların en iyi şekilde korunmasını sağlayacak biçimde yerleşim düzenine geçirmeliyiz. Yararlanabileceğiniz bazı örnekler aşağıdaki görsellerde verilmiştir:

seviye 11 koy duzeni 13
Coc 11. seviye ganimet koruma
seviye 11 koy duzeni 14
seviye 11 koy duzeni 15

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

Bu örneklerde verildiği gibi en önemli şey belediye binası yerleşimine göre köy düzenini kurmaktır. Buradaki en önemli bina belediye binası yani kısaltması BB”dir. Bu kısaltma sıklıkla kullanılır ve kısaltma oluşturulurken Belediye Binasi kelimesinin baş harfleri kullanılarak oluşturulmuştur. BB 11. Seviye Köy Düzeni ile alakalı birçok örnek verdik. Bizlerin en beğendiği örnek taslak ise aşağıda verilen görseldeki gibidir:

Belediye Binası 11. Seviye Köy Düzeni

seviye 11 koy duzeni 16
Belediye Binası 11. Seviye Köy Düzeni
seviye 11 koy duzeni 17
seviye 11 koy duzeni 18
seviye 11 koy duzeni 19
seviye 11 koy duzeni 20
seviye 11 koy duzeni 21

Klan Savaşı Köy Düzeni

COC oyunu en eğlenilen kısımlar genellikle klan savaşlarının olduğu kısımlardır. Sağlam bir klanınız varsa kötü bir düzenle savaşmamalısınız. Klan savaşlarında kullanmak için BB 11. üssü yaratmak için belediye binasının güvenliğine önem vermelisiniz. Eğer bu tasarıyla uğraşmak istemezseniz verdiğimiz örneklerden bilgi edinebilirsiniz. Çok iyi bir şekilde düşünüşmüş 11. seviye klan savaşı köy düzenleri örneklerimizden kullanarak oyununuzu tamamlayabilirsiniz.

seviye 11 koy duzeni 22
Klan Savaşı Köy Düzeni

Clash of clans 11. seviye köy düzeni en iyi savunma

seviye 11 koy duzeni 23
Clash of clans 11. seviye köy düzeni en iyi savunma
seviye 11 koy duzeni 24

Clash of clans Belediye binası 11. Seviye köy düzeni

seviye 11 koy duzeni 25
Clash of clans Belediye binası 11. Seviye köy düzeni
seviye 11 koy duzeni 26
seviye 11 koy duzeni 27

11. seviye belediye binası köy düzeni

Yukarıda verilmiş olan Clash of clans 11. seviye köy düzeni tasarılarımız ile istediğiniz köy düzenini kolaylıkla yapmış olursunuz.

Coc 11. Seviye Köy Düzeni Konusunda Önemli Olan Maddeler

Oyuncuların yakından bildiği üzere; kısaltma şekli COC yani Clash Of Clans son yılların en çok oynanan ve bilinen oyunlarındandır. Bu oyunda köyünüzün düzenini sağlamak ve gelecek saldırılara karşı korumak en önemlisidir. Bu noktada da en dikkat etmeniz gereken Belediye binanızı tam merkeze alarak düzeni ona göre kurmaktır. Coc 11. Seviye Köy Düzeni 2023 düzenlemelerinizi yaparken aşağıda madde madde verdiğimiz özelliklere dikkat etmelisiniz:

  • Önemli binaları merkeze konumlandırmalısınız.
  • Kenar kısımlar kule ve surlarla desteklenmeli, savunma hattı oluşturulmalıdır.
  • Bölmeli şekilde düzenlediğiniz yapılar düşmanı şaşırtacaktır.

BB 11. Seviye Köy Düzeni:

Clash of Clans oyununda 11. seviye bir köy nasıl olmalıdır genel düzen taslakları ile sizlerle paylaştık. Fakat, çoğu oyuncu tarafından bilinen ve faydalı olduğu düşünülen Kara Cadı ve Büyücüler Düzeni de vardır. Bu düzen, savunma yapılarının etrafına kara cadılar ve büyücüleri alır. Bu grup, saldırmaya hazırlanan düşman kuvvetlerinin dikkatlerini dağıtır. Böylelikle savunma yapılarınızı korumak adına da bu düzeni kullanabilirsiniz. Düzen örnekleri yukarıda verilen görsellerde işlenmiştir.

Sonuç Olarak:

Sıklıkla 10. Seviyenin ardından yapılan yerleşim düzen sistemleri çok önem kazanıyor. Özellikle 11. Seviyede kullandığınız bina konumlarınız sizlere oyunu hem kazandırabilir hem kaybettirebilir. 11. Seviye Köy Düzeni örneklerimizi inceleyerek köyünüze ve size en uygun düzeni sağlayabilirsiniz. Okuduğunuz ve varsa bizimle fikirlerini paylaştığınız için teşekkür ederiz. Başka seviyelerde görüşmek üzere!

İlgili İçeriklerimiz:

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu