Reklam
Oyun Hileleri

Car Parking 3D Para Kodu (2024 Yeni Araba Kodları)

Car Parking 3D çok oyunculu bir açık dünya oyunu olarak dikkatleri çekiyor. Bu oyunda yüz farklı araba bulunuyor. Oyuncular bu arabalarla macera ve eğlence dolu anlar yaşayabiliyorlar. Car Parking 3D para kodu ile seviyeleri hızla geçebilirsiniz. Ayrıca bu kodlarla daha fazla arabaya sahip olabilirsiniz.

Para kodlarını kullanarak oyunda ileri seviyelere ulaşabilirsiniz. Para kodlarını kullanmak son derece pratik olması sayesinde oyuncular tarafından tercih edilir. Ücretsiz olarak sahip olacağınız kodlar ile rakiplere karşı üstünlük sağlanabilir.

Car Parking 3D Nedir?

Car Parking 3D çok oyunculu bir oyundur. Her ne kadar araba park etme oyunu olarak düşünülüyor olsa da çok daha fonksiyoneldir. 100 farklı araba oyunda bulunur. Tek başınıza ya da çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Araba park etmenin yanında ayrıca şehrin caddelerinde dolaşmak, yarışlar yapmak mümkün oluyor.

Oyunda sahip olduğunuz arabaları modifiye edebilirsiniz. Ayrıca rengini değiştirebilir, hasar gördüğü takdirde tamir edebilirsiniz. Mobil cihazınızdan ya da bilgisayardan rahatça oynayabilirsiniz. Oyunun özellikleri arasında şunlar yer alır:

 • Oyuncular arasında araba takası yapılabilirsiniz
 • Arabanızı modifiye edebilir, tamir edebilir ve görsel olarak etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz
 • Arkadaşlarınızla sesli sohbet yapabilirsiniz
 • Tekli ya da çoklu modda oynayabilirsiniz
 • Özgür sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz

Car Parking 3D Para Kodu

Gün geçtikçe daha fazla oyuncu tarafından indirilen oyunda sahip olacağınız para kodları ile ücretsiz hile yapabilirsiniz. Daha çok eğleneceğiniz ve keyif alacağınız anları oyunda yaşayabilirsiniz. Car Parking 3D para kodu ile oyunda ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz.

Farklı seçeneklerle sunulan para kodları pratik kullanım sunar. Arabalarınızı bu kodlar ile güçlendirebilir ve oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Oyunda bulunan para kodları sürekli güncellenir ve oyuncuların da bu kodlara sahip olması büyük avantajdır.

 • mny-9safs2
 • mny-699sa
 • mny-xt56c
 • mny-gsdgt
 • mny-fage

Car Parking 3D Araba Kodları

Car Parking araba kodları ile oyuncular istedikleri arabaya rahatça sahip olabiliyorlar. Oyunda kamyon kamyonet, spor arabalar, çekiciler gibi çok farklı özellikte arabalar bulunuyor. Siz de bu farklı türden arabalara sahip olduğunuz takdirde görevleri başarı ile tamamlama şansınız artar. Ayrıca oyunda yapılan yarışlarda da üstünlük sağlayabilir ve polisler kovaladığında onlardan kaçabilirsiniz.

AraçKod
Supracar-dpupy
Bugatticar-prmh4
Tırcar-24dhs
Ferraricar-fr54g
Tofaşcar-teneke1
GTRcar-epmgtr
Doblocar-ytrn2
S2000car-tkl33
BMWcar-b2w

Car Parking 3D Modifiye Seçenekleri

Araba sahipleri için arabalarının görünüşleri son derece önemlidir. Aynı şekilde oyunlarda kullandıkları araçları da özelleştirmek isterler. Car Parking 3D modifiye seçenekler ile oyunda kullandığınız arabanın görünümünü özelleştirebilirsiniz. Arabanın motorunu, egzozunu, şanzımanını değiştirebilir ve daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

 1. Cam Filmi
 2. Spoyler
 3. Jant Değiştirme
 4. Araç Rengi değiştirme
 5. Egzoz

Arabanın görünümünün özelleştirilmesi ile birlikte çok daha etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz. Motoru güçlü görünümü etkileyici olan araba ile katılacağınız yarışlarda rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Arabanızı modifiye etmenin yanında ayrıca hasar alan parçalarını da değiştirme imkanı bulabilirsiniz. Vermiş olduğumuz Car Parking 3D para kodları ile sahip olduğunuz arabaların sayısını artırabilir ve önemli avantajlara sahip olabilirsiniz.

Car Parking 3D Para Hilesi

Car Parking 3D oyununu mobil cihazınıza ya da bilgisayarınıza indirmenin ardından gireceğiniz rekabette öne geçmek için doğru adımlar atmanız gerekir. Arabalarınızı güçlendirmek içinse Car Parking 3D para hilesi yapabilirsiniz. Bu şekilde oyun hesabınıza bakiye yüklemenize gerek olmadan o çok istediğiniz arabalara oyunda sahip olabilirsiniz.

Sitemizde bulunan para kodlarını güvenle kullanabilirsiniz. Hile kodlarını doğru kullandığınız takdirde ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz. Oyunda ilerlemenin yanında ayrıca bu kodlar ve hileler oyunu oynamayı kolaylaştırır. Arabanızı özelleştirmek, modifiye etmek ve arabanızın daha kolay kullanabilmenizi sağlayacak özellikleri de hile ile ekleyebilirsiniz. Car Parking 3D oyununu hemen indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Car Parking Bedava Hesaplar İçeriğimiz İlginizi Çekebilir!

Daha fazla bilgi için Ana Sayfa‘ımızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu