Reklam
Bedava Hesaplar

Car Parking Bedava Hesaplar

Car Parking Bedava Hesaplar; özellikle son zamanlarda indirmesi ve oynanması olarak neredeyse en popüler oyunlardan biri haline gelen Car Parking oyunu hemen hemen her yaş kesiminin büyük bir keyif ile oynadığı bir araba simülasyon oyunudur.

Car Parking oyununun bu kadar popüler olması ile birlikte de hemen hemen herkes oyun hakkında hile, bedava para ve altın kazanma yolu ve Car Parking Bedava Hesaplar araştırması yapmaktadır. Bizler de bu sebepten dolayı bugün sizlerle oyun hakkında işinize yarayacak her türlü bilgileri verirken sizler için de oyuna başlarken büyük bir avantaj sağlaması amacı ile de Car Parking Bedava Hesaplar paylaşımı yapacağız.

Car Parking Oyunu Nedir?

Car Parking Bedava Hesaplar kullanarak büyük bir keyif ile oynayacağınız Car Parking oyunu Türkçe çeviri karşılığı araba park etme oyunu olsa da aslına bakacak olursak bu oyun sadece bir araba park etme oyunu değildir.

Car Parking oyunu oldukça kapsamlı ve içeriği çok geniş olan bir oyundur. Car Parking oyununda yapabilecekleriniz kısaca; araba park etme, araba yarışı, drift atama modu ve en güzel ve en büyük özelliği de bu modların hepsini multiplayer olarak yani arkadaşlarınız ile de online bir şekilde oynayabiliyor olmanızdır.

Car Parking oyununda bir çok harita ve araç vardır. Bu araçları ve haritaları açmak da elbette ki bedava değildir. Aracınızı geliştirmek ya da başka bir aracın kilidini açmak için bol miktarda altın ya da paraya ihtiyacınız vardır. Bu kadar imkan da yeni başlayan ve sıfırdan bir hesap açan birisi için pek mümkün değildir.

Bu sebepten dolayı da bizlerin sizin için verdiği Car Parking Bedava Hesaplar sayesinde aldığınız hesapların her birinde farklı miktarlarda olmak ile birlikte bolca altın, para, harita ve araç vardır. Sizler de bizlerden Car Parking Bedava Hesaplar aldığınız zaman oyunda çok fazla çaba gösterip bir araç almaya çalışmayacaksınız.

Neden Car Parking Bedava Hesaplar Almalıyım?

Car Parking oyununda online olarak arkadaşlarınız ile de oynama seçeneği bulunduğundan dolayı eğer ki siz sıfırdan bir hesap açarsanız ve arkadaşlarınız oyuna sizden önce başlamışsa onların hesapları ve arabaları sizinkilerden daha iyi olacaktır ve sizi sürekli yeneceklerdir.

Ancak siz bizlerin sizler için verdiği Car Parking Bedava Hesaplar alırsanız ileri seviye ve içeriğinde birçok şey bulunan bir hesaba sahip olacağınızdan dolayı arkadaşlarınızın yanında ezilmeyip tam tersine onlardan daha iyi bir konumda olacaksınız.

Garena Free Fire Redeem Kodları

Car Parking Kaç MB?

Siz de Car Parking Bedava Hesaplar kullanarak Car Parking oyununu indirip arkadaşlarınız ile birlikte bu oyunu oynayıp eğlenceli vakit geçirmek istiyor iseniz ancak oyunu indirmek için cihazımda kaç MB boş alan olmalı diye merak ediyor iseniz; oyun yaklaşık olarak 900 MB kullanım alanına ihtiyaç duyan bir oyundur.

Ayrıca Car Parking oyununu indirmek için Google Play Sotre, App Store ya da Huawei App Gallary kullanarak bu oyunu tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun indirmesi ve oynaması tamamıyla ücretsiz bir oyundur ancak elbette ki oyun yapım ve yayımcılarının gelir elde etmesi amacıyla oyun içerisinde bazı ek satı alımlar bulunmaktadır.

Car Parking Bilgisayardan Oynanır Mı?

Eğer ki siz de Car Parking oyununu mobil cihazınız yerine bilgisayarınızdan daha kolay bir şekilde oynamak istiyorsanız ancak bilgisayarınıza bu oyunu indirip indiremeyeceğinizi merak ediyor iseniz; elbette ki bu oyunu da mobil cihazınız yerine Car Parking Bedava Hesaplar aracılığı ile bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz ancak bu oyunu bilgisayarınıza indirmek için başka bir uygulama daha indirmeniz gerekektedir.

GameLoop resmi internet sitesi aracılığı ile GameLoop exe dosyasını indirin. GameLoop kurulum işlemini tamamladıktan sonra GameLoop uygulamasına giriş yapın ve Car Parking oyununu aratıp oyunu indirin sonrasında tıpkı mobil cihazınızdan oyun oynar gibi bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

Car Parking Para Hilesi

Siz de Car Parking Bedava Hesaplar yerine sıfırdan bir hesap açıp o hesapta hile kullanarak neredeyse sınırsız bir şekilde para ya da altın kaynağına sahip olmak istiyorsanız ancak nasıl hile yapabilirsiniz bunu merak ediyorsanız; Car Parking oyununda hile yapmanız neredeyse imkansızdır çünkü Car Parking oyun yapımcıları oyunda hile yapılmasına karşın oldukça iyi bir güvenlik önlemi almıştır. Bu sebepten dolayı hile yapılamaz ve bizlerin de tavsiyesi oyunda kesinlikle hile yapmamanız yönündedir çünkü hile yasal bir şey değildir.

Car Parking Bedava Hesaplar (Temmuz 2023 Güncellendi)

Sizlerden ricamız aşağıda sizler için verdiğimiz Car Parking Bedava Hesaplardan yalnızca 1 tane almanızdır çünkü siz birden fazla hesap alırsanız diğer ziyaretçilerimize hesap kalmayacaktır ve yeni ileri seviye hesaplar buldukça sizlerle paylaşım yapacağız ve hesapları güncelleyeceğiz.

E-postaŞifre
cathrynysl@gmail.com1234.abc
arturox2910249@gmail.comAa123456.
hesapbedava94@gmail.com070707
berkecankus1@hotmail.comberke06061
semih13875@gmail.combysemih19
sendemii412@gmail.comhknt74563
onlinebyrr@gmail.com3283as52gh
huseyinakbulut13@gmail.com05557654
celalmericc@gmail.comcello25mrc
delibaltaommer@hotmail.comomer010101
hasone2287@geekjun.comhasone2287
woxos87109@geekjun.comwoxos87109
ripabe3695@orlydns.comripabe3695
lahek48404@pahed.comlahek48404
tom198@gmail.comtom198
bsue@siid.comgbh112
wef@oweg.comweig332
oihv@oeo.comqwory346
bvi@vwem.comunder3322
bover@kiff.comweather124
adg333@gmail.comsdt334daa
pltalmgere@hotmail.compolat343462

Car Parking Hesap Koruma Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de bizlerin yukarıda verdiği Car Parking Bedava Hesaplar almışsanız ve hesabınızın çalınmaması için hesabınızı güvene almak istiyorsanız ilk olarak hesabınızın şifresini değiştirin ve 2 adımlı doğrulama gibi diğer bütün doğrulama işlemlerini de aktif hale getirin. Eğer ki bu işlemleri yapmaz iseniz yukarıdaki bilgileri herkes göreceği için hesabınızın çalınma ihtimali olukça yüksektir.

Car Parking Çizimli Hesap Nedir?

Siz de Car Parking oyununa yeni başlamışsanız ve yukarıda bizim verdiğimiz hesaplardan birisini almışsanız ancak hesapta çizimli bir şey var mı diye merak ediyor iseniz; verdiğimiz hesapların çoğu çizimli hesaplardır yani hesapta bulunan kilidi açık arabalara özel çıkartma modifiyeleri bulunmaktadır ve bunları da kullanarak oyunda sıra dışı görünebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu