Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

BİMCELL Bedava SMS (Güncel Kampanyalar)

Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük market zincirleri arasında bulunan BİM, tarafından müşterilerine operatör hizmeti de sunuluyor. Türkiye genelinde bulunan müşteriler, mobil hat kullanım ihtiyaçlarına göre her daim en iyi ve en makul paketi seçmek için çaba gösteriyor. BİM ile Türk Telekom arasında yapılan anlaşma sonucu BİMCELL adında bir operatör ortaya çıkarılmıştı. Birbirinden güzel paketlerle sizlere sunulan BİMCELL üzerinden bir paket aldınız fakat paketinizde olan SMS paketi hemen bitti. Peki, şimdi ne yapacağım? Diye düşünmeye son. Biz sizler için BİMCELL Bedava SMS Kampanyaları konusunda kapsamlı bir yazı hazırladık.

Hızla gelişen teknolojiye yetişmek bir hayli zordur. Akıllı teknoloji sayesinde SMS servisleri oldukça gelişmiş durumda. Tüm dünya genelinde kurumsal şirketler dışında bireysel hat alanlarda SMS paketlerinden faydalanabilmektedir. Kolaylıkla SMS paketlerinden faydalanmak isteyen BİMCELL faturalı ve faturasız hat aboneleri için bedava SMS paketleri konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Bimcell Bedava SMS Kampanyası

BİMCELL tarafından sunulan bedava SMS paketlerine rağbet devam ediyor. Bedava SMS kampanyalarından yararlanmak isteyen kişiler eğer faturasız hat sahibiyle TL yüklemesi yapması gerekir. BİMCELL aboneleri tarafından 25 TL ve üzeri yükleme yapıldığında anında 500 SMS ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bimcell Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Hattını BİMCELL operatörüne taşıyan kişilere bedava SMS sunulmaktadır. Hattını BİMCELL’e taşıyan ve yeni BİMCELL hat alan kullanıcılara yönelik olarak verilen hoş geldin SMS paketi sayesinde bedava SMS kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için başka operatördeyseniz fazla vakit kaybetmeden en yakın BİM şubesine giderek hattınızı BİMCELL’e taşıyabilirsiniz.

BİMCELL Bedava Dakika 

Bimcell Bedava Mesaj Hakkı

Bimcell bedava SMS 2023 kampanyası kapsamından yeni hat alan Bimcell müşterileri 1 ay içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS gönderdiklerinde 300 SMS hediye olarak hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Ücretsiz SMS 2024

Bimcell bedava mesaj kampanyaları oldukça kısıtlı olduğundan eğer yukarıdaki kampanyalardan yararlanmazsanız oldukça uygun olan SMS paketlerini alabilirsiniz. 5 TL 1000 mesaj almak için 1000SMS yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

1000 SMS

6 TL

1000SMS yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp SMS Paketleri‘ni seçin

Bimcell Bedava SMS Hilesi

Bimcell bedava sms hilesi ve bimccell bedava mesaj hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Bimcell bedava sms hilesi Bimcell’de yoktur. Sizlere yukarıda verdiğim kampanya paketlerine katılarak bimcell ücretsiz sms kazanabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Siz de Bimcell faturalı ya da faturasız hattınız için TL yükleme işlemi nasıl olur nasıl TL yüklerim diye merak ediyorsanız ve hattınıza TL yükleyerek dakika, SMS ya da internet sahibi olmak isterseniz herhangi bir BİM şubesine giderek hattınıza TL yükleyebilirsiniz.

Bimcell Mesaj Servis Numarası Nedir?

Eğer ki siz de Bimcell faturalı ya da faturasız hatta sahipseniz ve SMS yollayarak bazı işlemlerinizi yapmak isterseniz ancak hangi numaraya SMS atacağınızı bilmiyorsanız genellikle çoğu işlem için 2500’a SMS atabilirsiniz ancak bazı işlemler için farklı SMS numaraları da devreye girmektedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu