Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

BİMCELL Bedava Dakika

BİMCELL Bedava Dakika 2023; BİMCELL, her daim müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Müşterilerine sunduğu hediye dakikalar, hediye internetler ve hediye SMS’ler sayesinde abonelerini mutlu etmeyi başaran BİMCELL, abone sayısını artırmaya devam ediyor.

Uygun fiyatlı paketleriyle bilinen BİMCELL, ortaya çıkardığı kampanyalarla abone sayısını giderek artırmaktadır. Özellikle yeni hat alan ve hattını BİMCELL’e taşıyan kişilere sunulan bedava dakika kampanyası aynı zamanda yükle kazan kampanyasıyla da verilmektedir. 2023 yılında da devam eden bu kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için okumaya devam edebilirsiniz.

BİMCELL Bedava Dakika Kazanma

BİMCELL abonelerine özel olarak sunulan dakika paketleri, abonelerin kullanımına sunulmaktadır. Özellikle belirli dönemlerde verilen hediye dakika paketleri, abonelerini mutlu etmeye devam etmektedir. Siz de başka operatör deyseniz eğer, BİMCELL’in ayrıcalıklı dünyasına katılarak hediyeler kazanabilirsiniz. Herhangi bir şarta bağlı olmaksızın kolaylıkla kampanyalardan faydalanma şansını elde edebilirsiniz.

Bimcell Bedava 300 Dakika Kampanyası

BİMCELL aboneleri, bedava dakika kazanabilmek için vakit kaybetmeden telefonunun mesaj kısmına girerek 300 DK yazıp 4551’e mesaj atabilirsiniz. Ayrıca aynı kampanya kapsamında 300 dakika daha kazanmak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Hattınıza tanımlanan hediye paketini 1 ay süreyle kullanabilirsiniz.

Bimcell bedava dakika kazanmak için;

  • Bimcell 300 dakika bedava konuşma için 300 DK yazıp 4551’e SMS göndermelisiniz.
  • Aynı Şekilde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS göndermenizde mümkün.
  • Onay mesajı sonrası 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet yüklenir
  • Bedava dakika paketi 1 ay boyunca geçerlidir

Bimcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Faturasız BİMCELL hat müşterileri, hattına bakiye yüklemesi yaparak bedava 250 ile 500 dakika kazanabilir. Aylık olarak 14 TL yüklediğinizde 250 dakika, 16 TL yüklediğinizde 500 dakika kazanabilirsiniz. Bedava dakikalardan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek 250DK yazıp 4551’e mesaj attığınız takdirde 250 dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca, 500DK yazıp 4551’e mesaj attığınız takdirde 500 dakika kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Bimcell Bedava Konuşma Nasıl Yapılır

Bimcell bedava dakika kazanmak isteyen bimcell müşterileri yeni hat aldıklarında 30 gün içerisinde 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e  SMS gönderdiklerinden her yöne geçerli 300 dakika sahibi olurlar.

Bimcell Bedava Dakika Yapma

Oldukça kısıtılı olan bimcell bedava dakika paketlerini almak için hattınıza TL yüklemesi yaptığınızda hem bedava internet hemde bedava dakika sahibi olabilirsiniz.

4 Farklı farklı bimcell paketi olan bimcell paketleri arasından hangisini alırsanız alın hattınıza 750 dakika yüklemesi yapılacaktır. Eğer paketinizdeki dakikalar bittiyse en konuşma paketlerinden her hangi birini alabilirsiniz.

Paket Süresi Paket İçeriği Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 DK

500 DK

15 TL

17 TL

250DK yazıp 4551‘e gönderin

500DK yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp Ses Paketleri‘ni seçin

Bimcell Sil Süpür Bedava Dakika

BİMCELL operatörünü kullanan kişiler öncelikle telefonuna sil süpür uygulamasını yükleyerek, uygulamaya giriş yapıp sil süpür yaptığında bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS kazanma hakkını elde edebilir. Haftada bir kez silip süpürerek hediyeler kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bimcell bedava dakika hilesi var mı ve Bimcell bedava dakika hilesi nasıl yapılır hakkında bilgi vermek gerekirse Bimcell’de bedava dakika hilesi ne yazık ki mümkün değildir. Eğer Bimcell bedava dakika lazımsa sizlereverdiğim kampanyalara katılabilirsiniz.

Yukarıda sizler için sunduğumuz kampanyalardan faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için bizi takipte kalabilirsiniz.

YouTube video

Bimcell Haftalık Hediye Nasıl Kazanılır?

Bimcell kullanıcısı olarak siz de Bimcellden paketiniz haricinde daha fazla pakete ihtiyaç duyuyorsanız ve bunun da size Bimcell tarafından bedava olarak verilmesini istiyorsanız her hafta yapabileceğiniz çark çevirme ile bedava hediyelere sahip olabilirsiniz.

Bimcell 100 TL Yükleme Hediyesi

Eğer ki Bimcell hattınıza 100 TL yükleme yaparsanız Bİmcell size 100 TL karşılığında size 1 ay geçerli 10 GB Hediye internet vermektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir Bim mağazasına gitmeniz yeterli olacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu