Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Yapma Yolları

Bimcell Bedava İnternet Yapma: Ülkemizin favori marketlerinden olan Bim marketler zinciri ; 2015 yılından bu yana müşterileriyle buluşturduğu Bimcell ön ödemli bireysel hatları, uygun fiyatlı paket ve tarifeleri ile müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak belirliyor.

Bimcell DOST paketlerden herhangi birine abone olan müşteriler; internet, sms ve dakika içeren bu paketleri son derece ekonomik fiyatlara satın alabiliyorlar.

Yüksek çekim gücü ile ülkemizin farklı yerlerinde çeken Bimcell; müşterilerine zaman zaman düzenlediği kampanyaları ile hediye internet, sms ve dakikalar armağan ediyor.

Sizler de Bimcell müşterisiyseniz veya yakın zamanda Bimcell’e numaranızı taşımayı düşünüyorsanız; Bimcell bedava internet kampanyalarından bahsedeceğimiz bu yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz.

Bimcell Hediye İnternet 2023

Bimcell; hattını Bimcell’e taşıyan ya da Bimcell yeni hat satın alan müşterilerinin yanı sıra mevcut müşterilerine de düzenlediği kampanyalar doğrultusunda bedava internet sunuyor.

2023 yılı için geçerli Bimcell bedava internet kampanyalarını kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Bimcell Bedava İnternet Paketi 

Bimcell’e hattını taşıyan veya Bimcell yeni bireysel ön ödemeli hat satın alan müşteriler; bu kampanya dahilinde anında 9GB internet, 300 her yöne sms ve 300 her yöne dakika kazanıyor ve kazandıkları hediyeleri 1 ay yani 30 gün boyunca diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Yalnızca yeni müşterilere özel olan bu kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin hatları aktif olduktan yani açıldıktan sonra en fazla 30 günlük süre içerisinde telefonlarının mesajlaşma bölümüne girmeleri, yeni mesaj kısmına BIMCELL BONUS yazmaları ve oluşturdukları mesajı 4551’e yollamaları gerekiyor.

Bimcell tarafından onay mesajını alan müşteriler; kampanya dahilinde kazandıkları 9GB internet, 300 sms ve 300 dakikayı anında kullanmaya başlayabiliyorlar.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bimcell Yükleme Festivali Kampanyası: Bimcell hediye internet dağıtan kampanyalardan bir diğeri olan bu kampanyaya ise hem yeni müşteriler hem de eski müşteriler katılabiliyorlar.

Yükleme Festivali kampanyası dahilinde hattına 30 gün içerisinde tek seferde 40 TL ve üstünde ve 50 TL altında yükleme yapan bütün müşterilere Bimcell; 30 gün kullanabilecekleri 2GB internet hediye ediyor.

Aynı kampanyaya göre hattına 50 TL ve üstünde miktarda yükleme yapanlar ise 5GB internet elde ediyor.

Bu kampanyaya katılmak isteyen eski ya da yeni tüm müşterilerin telefonlarının yeni mesaj oluşturma kısmına girmeleri, Bimcell Festival yazmaları ve bu mesajı 4551’e yollamaları gerekiyor.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell BTK Akademi 6GB Hediye İnternet Kampanyası: Hediye internet dağıtan Bimcell BTK Kampanyası ile Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından hayata geçirilen BTK Akademi resmi sitesinde yer alan teknoloji eğitimi içerikli tüm videoları ücretsiz bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Teknolojiden anlayan ve teknolojiye ilgi duyan gelecek nesiller yetiştirmeyi amaç edinen BTK Akademi sitesinde geçerli olacak şekilde iki ay boyunca kullanabileceğiniz 6GB hediye internetin sahibi oluyorsunuz.

Ülkemizde yetenekli yazılımcıların gelişmesi için faaliyete geçen BTK akademi sitesinde kullanabileceğiniz 6GB hediye interneti kazanabilmeniz için hemen telefonunuzun mesajlaşma bölümüne girmeniz; BTK Akademi yazarak, oluşturduğunuz mesajınızı 5555’e yollamanız gerekiyor.

Onay mesajı ile www.btkakademi.gov.tr sitesinde geçerli olacak şekilde hediye internetinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell EBA 8GB Hediye İnternet Kampanyası: Oldukça popüler olan Bimcell EBA 8GB hediye internet kampanyasına göre tüm Bimcell müşterilerinin hattına otomatik bir şekilde yani herhangi bir kampanya katılım şartı aranmaksızın 8GB bedava internet yükleniyor.

Müşteriler; 8GB internetleri ile EBA sitesindeki ilköğretim ve ortaöğretim video ders içeriklerini kendi internet paketlerinden yemeden izleyebiliyorlar.

Eğitim ve öğretim sürecinin uzaktan eğitim ile devam ettiği bu pandemi günlerinde öğrenciler, hediye internet paketleri sayesinde derslerinden de geri kalmamış oluyorlar.

8GB hediye internet, yalnızca https://www.eba.gov.tr/ sitesinde kullanılabiliyor.

Bimcell Bedava İnternet Kazan

Bimcell Ramazan Ayına Özel 10GB Hediye İnternet Kampanyası: Yalnızca Ramazan ayına özel olan bu kampanyaya göre kampanyaya katılan tüm eski ve yeni müşteriler, sahur saatlerinde kullanabilecekleri 10GB internet elde ediyorlar.

Kazanılan hediye internet; gece 02.00-06.00 saatleri arasında kullanılabiliyor.

12 Mayıs tarihinde sona erecek olan bu kampanyaya katılmak isteyen tüm müşterilerin telefonlarının mesajlaşma bölümüne girmeleri SAHUR 2023 yazarak, oluşturdukları mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Müşteriler, Bimcell tarafından kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında sahur saatlerinde bedava internetlerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Bu kampanyaya her hat sahibi kişi, aynı hat için sadece bir sefer katılabiliyor.

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Bimcell 4.5G’ye Geçenlere Özel 30GB Hediye İnternet Kampanyası: Bimcell bedava internet kampanyalarından bir diğeri olan bu kampanyaya göre 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirmek için Bim marketlerden birine giden kişiler; hediye olarak 1 hafta kullanabilecekleri 30GB bedava internet kazanıyorlar.

Sim kart değişikliği yapan müşterilerin yanı sıra 4.5G uyumlu hat satın alan yeni müşteriler de kampanya dahilinde 30GB internetin sahibi oluyorlar.

30GB bedava interneti kullanmak isteyen kişilerin telefonlarının mesajlaşma bölümüne girmeleri, yeni mesaj oluşturma kısmına 4.5G 30GB yazmaları ve bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

UYARI: Yukarıdaki kampanyalar kapsamında kazanılan hediye internet ve diğer hediyeler; yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor. Hediyeler; başka bir Bimcell müşterisine hiçbir şekilde devredilemiyor.

Hediye süresinin sona ermesiyle birlikte pakette kalan yani henüz kullanılmayan hediyeler, iptal olmuş oluyor.

Müşterinin hattının kapanması, farkında olmadan dahi hattının kapanmasına neden olacak şekilde davranması, başka bir GSM operatörüne geçmesi durumlarında kazanılan hediyeler de geçersiz oluyorlar.

Bimcell Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom müşterilerinin ilgi ile takip ettikleri Sil Süpür kampanyasına Bimcell müşterileri de diledikleri zaman katılabiliyorlar.

Bimcell müşterilerine özel Sil Süpür kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin ise ilk olarak akıllı telefonlarına Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemeleri gerekiyor.

Oyunu oynamak isteyen ve hediye GB kazanmak isteyen müşterilerin Online İşlemler’e girdikten sonra Bana Özel menüsünün hemen altındaki Sil Süpür oyununa giriş yapmaları ve bu oyunu oynamaları gerekiyor.

Sil Süpür oyunu hediyeleri her hafta Cuma günü sabah 06.00’a kadar yenileniyor.

Yani Bimcell’liler her hafta bambaşka hediyeler kazanabiliyorlar.

Yalnızca Bimcell müşterilerinin Sil Süpür oyunu ile kazanabilecekleri bu hediyeleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Haftalık 1GB ya da 2GB hediye internet
 • Haftalık Whatsapp kullanımlarında geçerli 1GB hediye internet
 • Günlük 1GB ya da 5GB hediye internet
 • Haftalık her yöne 100 hediye dakika
 • Günlük her yöne 100 hediye dakika

Yukarıdaki hediyeleri yalnızca hattının ovit yani ortak veri işleme izni bulunan müşteriler kazanabiliyorlar.

Aynı zamanda hediye kazanmak isteyen müşterilerin hatlarının ve telefonlarının 4.5G uyumlu olması da gerekiyor.

4.5G uyumlu sim kart kullanmayan müşteriler, bu oyunu oynadıklarında 4.5G’ye başvurmuş olarak kabul ediliyorlar.

Sil Süpür ile kazanılan hediyeler de hiçbir şekilde başkalarına devredilemiyor ve sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyorlar.

Bimcell Bedava İnternet Yapma

Bimcell Erişilebilir Yaşam Faturasız Mobil Tekliflerde %25 EK Fayda Kampanyası: Bu kampanyaya engelliler, gaziler, engelli ve gazi yakınları ile harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları katılabiliyorlar.

Kampanya kapsamında engelli ve gazi yakınlarından veya engelli ve gazi kişilerden yalnızca bir kişi kampanyadan yararlanabiliyor.

Harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları söz konusu olduğunda ise Erişilebilir Yaşam %25 Ek Fayda Kampanyası’na maksimum 8 kişi katılabiliyor.

Kampanyaya göre müşteriler; satın aldıkları paketlerin %25’inden ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorlar. Yani ¼ oranında indirim kazanmış oluyorlar.

Örneğin; 32 TL’ye DOST L paketi alan müşteri, yalnızca 24 TL ödeyerek, bu paketi satın alabiliyor.

Yani paket kapsamındaki toplam 12 GB internetin 3GB’ını ücretsiz bir şekilde kullanmış oluyor.

Kampanya katılım koşullarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Engelli ve gazilerden talep edilen belgeler:

 • Engelliler için Açık Rıza Belgesi
 • Şehit ya da gazi yakınları için Açık Rıza Belgesi
 • Engelli, gazi kimlik kartı ya da engelli seyahat kartı veya Sağlık kurulu raporu

Gazi ve şehitlerin 1.derece yakınlarından talep edilen belgeler:

 • Gazi ya da şehit yakını olduğunu gösterir Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 • Açık rıza belgesi
 • Gazi nüfus cüzdanı ya da TC kimlik kartı
 • Gazi ya da şehit yakını aboneye ait SGK ücretsiz seyahat kartı veya Emekli Sandığı Serbest kartı
 • En az %40 oranında engelli olunduğunu gösteren Sağlık Kurulu Raporu

Engellilerin 1.derece yakınlarından talep edilen belgeler:

 • Engelli nüfus cüzdanı ya da TC kimlik kartı
 • Açık rıza belgesi
 • En az %40 oranında engelli olunduğunu gösteren Sağlık Kurulu Raporu
 • Engelli yakınlığını gösteren vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Engelli kimlik kartı, seyahat kartı ya da sağlık kurulu raporu

Yukarıdaki belgelerle birlikte size en yakın BİM markete giderek, başvurunuzu gerçekleştirebilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda Bimcell bedava internet 2023 kazanma önerilerimizi sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de TC kimlik kartınız ya da nüfus cüzdanınızla Bim marketlerden birine giderek, abonelik başvurunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell müşterisiyseniz, yararlandığınız kampanyalarla ilgili her türlü görüşlerinizi ve bedava internet kazanma önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

YouTube video

BİMCELL 100 TL Yükle 20 GB Kaza Kampanyası Nasıl Olur?

Siz de BİMCELL operatörünü kullanarak bedava internet kazanmak istiyorsanız ve en basit yoldan nasıl bedava internet kazanırım diye düşünüyorsanız; yapmanız gereken işlem herhangi bir BİM mağazasına giderek hattınıza 100 TL bakiye yüklemesi yapın, sonrasında hattınıza otomatik olarak bedava 20 GB internet paketi tanımlanacaktır.

BİMCELL Bedava İnternet Uygulaması Hangisidir?

BİMCELl hattınızdaki internet yetersiz kalmışsa ve acil olarak ek bir internete ihtiyacınız var ise ancak hangi uygulama üzerinden bedava internet kazanırım diye merak ediyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasına giriş yapın ve Sil Süpür etkinliğini yapın sonrasında hattınıza şanslı iseniz bedava internet tanımlanır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu