Reklam
Bedava Hesaplar

Bedava Valorant VP Kodları

Bedava Valorant VP Kodları; 2020 yılında resmi olarak artık bütün dünyada erişime sunulan Valorant oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar çok kısa bir zaman geçmesine rağmen piyasadaki birçok Valorant benzeri oyunu geride bırakarak en çok tercih edilen oyun olmayı başarmıştır. Bu kadar kısa sürede oldukça fazla başarı elde eden Valorant oyunu hakkında da Bedava Valorant VP Kodları oldukça popüler bir arama başlığı haline gelmiştir.

Bedava Valorant VP Kodları neredeyse Valorant hakkında en çok araştırılan konu bile diyebiliriz. Dilerseniz şimdi biraz Valorant nedir? Valorant nasıl oynanır? Bedava Valorant VP Kodları nedir? Bedava Valorant VP Kodları nasıl girilir? gibi konu başlıklarını açıklayım.

Valorant Nedir?

Bedava Valorant VP Kodları kullanarak oldukça keyifli bir oyun zevki sürdüreceğiniz Valorant oyunu yaklaşık 2 yıl önce oynaması ve indirmesi tamamıyla ücretsiz olarak dünyaca ünlü oyun yapım ve yayımcısı olan Riot Games tarafından yapılıp yayımlanmıştır. Oyunun yapım ve yayımcısı çok ünlü olmasından kaynaklı olarak da herkesin bu oyunun güzel olacağına karşı bir beklentisi oluşmuştur ve Riot Games de oyun sevenleri şaşırtmamış ve oldukça başarılı ve sıra dışı bir oyunu piyasaya sürmeyi başarmıştır.

Oyun çok oyunculu birinci şahıs olarak oynanan bir oyundur ve bu oyun türü de oyuncuların en çok sevdiği tarzdaki oyundur. Aslında oyun çıktığı yılda çok popüler olan rakipleri vardı örnek verecek olursak CSGO ve zula gibi ancak Valorant oyunu öyle bir farklılığını ortaya koyarak oyun piyasasına geldi ki o oyunları resmen ezdi geçti.

Eğer ki Valorant benzeri olan Zula oyununa başlayacaksınız ama yeni bir hesap açmak istemiyorsanız sizler için geliştirdiğimiz ve size bedava olarak verdiğimiz Zula Bedava Çarlar Ve Hesaplar yazımızı ziyaret ederek oradaki bir tane hesabı alarak oyuna başlayabilirsiniz.

Valorant Nasıl Oynanır?

Bedava Valorant VP Kodları kullanarak oldukça keyifli bir oyun oynayacağınız Valorant oyunu CSGO mantığında bir oyundur aslında. 2 tane 5 kişilik takımdan oluşan bir savaş oyunudur. Bir takım spike adı verilen bombayı çeşitli bomba kurma merkezlerine bombayı kurup rakip takımı alt ederek takımına puan kazandırmayı hedeflerken diğer takım da o spike adı verilen bombanın kurulmasını engelleyerek ve rakip takımı alt ederek takımına puan kazandırmayı hedeflemektedir.

Oyun 2 parçadan oluşmaktadır yani oyunun başlangıcında spike’ı kurmayı hedefleyen takım 2. yarıda spike’ın kurulumunu engelleyen takım olur. Oyunda kullanabileceğiniz gerçekten çok farklı görünümde ve özelliklere sahip karakterler vardır zaten oyunun ilk yaratıcılığı ve diğer oyunlara göre daha çok sevilmesinin nedenlerinin başında gelmektedir.

Oyun bu karakter bakımından herkesin de bildiği yine Riot Games tarafından LOL oyununa benzemektedir. CSGO’daki gibi tek bir karakter yoktur ve her karakter aynı değildir. LOL oyunundaki karakterler gibi çeşitli özelliklere sahip karakterler vardır. Örnek vermek amaçlı oyundaki en işlevli karakterlerden biri olan Sage karakterini ele alalım.

Sage karakteri gözcü niteliğinde bir karakterdir. Bu karakterin kendine özel 4 farklı yeteneği bulunmaktadır. İlk yeteneği bir drona sahiptir ve bu dronu birkaç saniyeliğine uçurarak rakiplerin nerede olduğunu görür ve dronun okunu da rakibe fırlatarak rakibin nerede olduğunu görür. Diğer bir yeteneği de bir görüş sağlayan okudur. Bu oku fırlatarak oldukça geniş bir alanı tarayarak birkaç saniyeliğine kaç tane rakip varsa hepsinin yerini tespit etmektedir.

Diğer bir yeteneği de şok okuna sahip olan Sage bu oku rakibe atarak rakibin birkaç saniye yeteneğinin kullanmasını engellemektedir ve son olarak da ulti özelliğine sahip olan Sage ultisini kullandığı zaman sakın ona yaklaşmayın ve duvarların ardına sığınmak da bir işe yaramaz çünkü Sage’in ultisi duvarları da delerek oldukça uzun ve geniş bir menzile sahiptir. Kim o ultiye yakalanır ise oldukça fazla hasar yer ve kaçması oldukça zordur.

Valorant Etiket Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır

Bedava Valorant VP Kodları Nedir?

Bedava Valorant VP Kodları oyun tamamıyla ücretsiz olsa da oyun yapımcısının gelir elde etmesi amacı ile oyun içi bazı ek satın alımlar yapmıştır. Örnek verecek olursak oyundaki silahlara ek eklentiler ve skinler ekleyebiliyorsunuz bu skinler de gerçek para ile oyun içerisinden satın alınabilir işte tam bu konuda Bedava Valorant VP Kodları devreye girmektedir. VP kodları Valorant Point olarak düşünün bu kodları kullanarak o paralı olan skinlere sahip olabilirsiniz bizler de bu yüzden sizlere Bedava Valorant VP Kodları paylaşımı yapıyoruz ve sizin oyuna para harcamanıza gerek kalmıyor.

Bedava Valorant VP Kodları Nasıl Girilir?

Oyunu açtığınız zaman üst tarafta bulunan mağaza seçeneğinin hemen sağ üstünde bulunan VP ye tıklayın ve karşınıza çıkan yere kodunuzu yazın ardından gönder seçeneğine tıklayın ve hesabınıza hemen VP geçsin.

Bedava Valorant VP Kodları

Oyunda kesinlikle hile yapmayın hile yasal bir şey değildir. Bu kodlar tek kullanımlıktır bu yüzden sadece 1 kod alın.

REP-TR-3191-FN2Y1MKQISSZYXLN
REP-TR-019-KPNHTGAQ42UD82M
0VQV-G8K4-GOID-MG21
5J1AVVA2QX1S0JV
DVLI-O545-Z1PR-TZB1
1O8T-YL1Z-N05E-FBVY
REP-TR-2049-QYH7SROGZ1SWAL9Z
CWK3-92FQ-JRNN-L4WS

YouTube video

Valorant VP Kodları Süreli Mi?

Valorant VP kodu satın alacaksınız ancak alacağınız kodun süresi doldu mu diye merak ediyorsanız yada bizlerin yukarıda sizler için verdiğimiz VP kodlarının süresi geçti mi diye merak ediyor iseniz; VP kodlarının herhangi bir süresi yoktur. Örneğin siz bugün bir VP kodu aldınız isterseniz siz o kodu 1 yıl sonra da kullanabilirsiniz.

Valorant 2400 VP Kaç Tl?

Valorat VP kodları için yukarıda dağıttığımız kodlar yetersiz gelmiş ise ve ek olarak VP kodu satın alacaksanız ancak fiyatını merak ediyor iseniz; 2400 VP yaklaşık olarak 180 TL’dir ve sizin hesabınıza 2400 VP kodu 1200+1200 şeklinde takviye edilecektir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

15 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu