Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet; Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone müşterileri için sunulan hizmetlerden biridir. Bu uygulama Vodafone müşterileri için özel olarak geliştirilmiştir. Vodafone Yanımda uygulamasıyla cep telefonunuz ile birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca sürpriz hediyeler ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Nedir?

Vodafone Yanımda uygulaması, hat kullanıcılarının hat işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmeleri veya yapmak istedikleri işlemler için geliştirilen uygulamaya denir. Bu uygulama ile mobil hattınızla ilgili hat işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, faturanızı ödeyebilir veya TL yüklemesi yapabilirsiniz.  Vodafone’nun sunmuş olduğu kampanyaları ve tarifenize özel olarak hazırladığı fırsatları Vodafone Yanımda uygulamasında görebilir, kampanya ve fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Devamlı yenilenen ve güncellenen Vodafone Yanımda uygulaması ile hediye internet ve birçok avantajlı kampanyalara sahip olabilirsiniz. Uygulamanın kendini tanıtma amacıyla “Arkadaşını Davet Et” bölümü ile siz de hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca “Bana Ne Var” bölümünde size özel fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nasıl İndirilir?

Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuzun işletim sistemine göre, Google Play Store ya da App Store’dan istediğiniz zaman telefonunuza yükleyebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ücretsiz bir uygulama olmakla beraber indirme işlemi esnasında ve sonrasında bir ücret talep edilmemektedir.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Giremiyorum Açılmıyor

Vodafone Yanımda Şifre Nasıl Alınır?

Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yapabilmeniz için şifreye ihtiyacınız olacaktır. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için gerekli olan şifreyi; telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “S” yazıp 7000’e SMS göndererek şifrenizi hemen alabilirsiniz. Gelen bilgilendirme mesajında yer alan şifreyle Vodafone Yanımda uygulamasına giriş sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Hangi İşlemler Yapılabiliyor?

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone hattınızla ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tarife değişikliğinden bakiye sorgulama işleminize, kalan kullanımlarınızdan güncel fatura tutarınıza, PIN ve PUK kodları gibi her türlü bilgilere ulaşma imkanına sahip oluyorsunuz. Vodafone Yanımda uygulaması hayli pratik ve kullanımı kolay olan uygulamada yapabileceklerinize beraber bir göz atalım.

  • Tarifem ve Kullanım Detaylarım

Vodafone hat kullanıcıları ister faturalı ister faturasız olsunlar güncel olarak kullandıkları tarifelerindeki kalan dakika, SMS ve internetlerini görebiliyorlar. Ayrıca geçebilecekleri tarifeleri de seçebiliyorlar. Hat kullanıcıları kullandıkları paket hakkında ayrıntılı bilgiye kolayca ulaşabilmektedirler. Vodafone Yanımda uygulaması ile arama ve konuşma dökümü detaylarını geri dönük olarak 6 ay boyunca görebilirler.

  • Faturam

Faturalarım bölümünde ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınız bulunuyor. Fatura detaylarınızı, faturanızın güncel tutarını görebilir ve fatura ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca bir Vodafone faturasız hatta bakiye TL yüklemesi yapabilirsiniz. Faturam linkine tıklayarak fatura ödeme tarihini ve fatura kesim tarihini değiştirme imkanına sahip oluyorsunuz. Kendinize veya başkasına ait olan faturaları ödeyebilir, ödenmemiş faturalarınızı inceleyebilirsiniz.

  • Bakiye Menüsü

Vodafone faturasız hat abonelerinin güncel bakiyelerini sorgulama yapabilecekleri servislerden biridir. Kalan bakiyenizi öğrenebilir, hattınıza ne zaman TL yükleme yaptığınız ve hattınızın ne kadar sürede kapanacağı bilgileri görebilirsiniz.

  • Servisler

Vodafone servisleri bölümünde kullandığınız servisler bulunmaktadır. Servis aboneliğinizi iptal edebilir veya servislere abone olabilirsiniz. Arayan Kim, Arayanı Dinlet, Asistan, Şimdi ara servisi gibi birçok servise abone olabilir ya da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

  • Avantajlar

İndirim ve kampanyaları seviyorsanız eğer kuşkusuz beğeneceğiniz bölümlerden biri avantajlar bölümüdür. Vodafone Yanımda uygulamasında Avantajlar kısmına tıklayarak size özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

  • Ek Paketler

Şayet sevdiklerinizle görüşürken dakikalarınız biterse, SMS ve internetiniz kalmaz ise kolayca ek paket edinebilirsiniz. İsterseniz size uygun olan ek paketlerden birini seçerek hemen internet, dakika veya SMS alabilirsiniz.

  • Hediye Çarkı

Hediye Çarkı, sadece Vodafone abonelerinin faydalanabildiği ve birçok hediye kazanabilecekleri bir kampanya uygulamasıdır. Hediye Çarkı ile bedava internet, dakika ve SMS’in sahibi olabilirsiniz. Haftada 1 defa çevireceğiniz Hediye Çarkı ile kazanacağınız sürpriz hediyeler hattınıza otomatik tanımlanır.

  • Davet Et Kazan

Arkadaşını Vodafone’a davet ederek hem siz hem de arkadaşınız 30 GB internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Arkadaşını davet et bölümüne tıklayarak sevdiklerinizi davet edin siz de bedava internetin keyfini çıkarın.

  • Bana Ne Var

Vodafone Yanımda uygulaması ile Bana Ne Var bölümünde bedava internet, sürpriz hediyeler ve indirimler kazanabilirsiniz. Bana Ne Var Bölümüne gelerek hediye çarkı çevirin siz de hediyenizi hemen alın.

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Bana Ne Var” ile “Hediye Çarkı” çevirerek bedava internete sahip olabilirsiniz. İlk defa Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indiren Vodafone müşterilerine 5 GB hoş geldin hediye verilmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması ile “Arkadaşını Davet Et” ile bedava internet kazanabilir ve geleneksel yükle kazan kampanyaları ile hemen bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Cayma Bedeli Öğrenme

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden kolay şekilde cayma bedeli öğrenebilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra faturalarım kısmında kaç ay kaldığınız öğrenecek cayma bedelini öğrenebilirsiniz. Ancak Vodafone yanımda cayma bedeli kolay yoldan öğrenmek için Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 0542-542-0000 ve 542 aramanız yeterli olacaktır.

Vodafone Yanımda Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Vodafone Yanımda Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil hatası en çok android işletim sistemine sahip telefonlarda görülmektedir. Eğer bu şekilde bir hata alırsanız önbelleği temizleyebilir, farklı bir cihazla deneyebilir yada APK sürümünü indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Hilesi

Vodafone yanımda hilesi ve Vodafone Yanımda sınırsız çark çevire hilesi bir çok kişinin merak ettiği ve araştırdığı konuların başında gelmektedir. Vodafone yanımda sınırsız çark çevirme hilesi için internetten indireceğiniz apk lar kesinlikle işe yaramamaktadır. Yanımda hilesi yapmak için telefona zarar veren uygulama ve APK kesinlikle indirmeyiniz.

Vodafone Yanımda Müşteri Hizmetleri

Vodafone yanımda müşteri hizmetlerine bağlanmak için Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak hemen müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Sizlere anlattığımız adımları dikkatli ve tek tek gerçekleştirdikten sonra artık Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra artık Çark Çevirme işlemini yapabilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra alt kısımda bulunan “çarkı çevir” seçeneğine basıp çarkı çevirin ve ücretsiz binlerce hediyelere sahip olun.

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Nedir? İndir, Şifre Alma ve Bedava İnternet Nasıl Yapılır sorusu da artık uygulamaya girdikten sonra oldukça merak edilen bir soru çünkü artık uygulamaya giriyoruz ve bolca internete ihtiyacımızı var bu internet ihtiyacını da bir önceki soruda anlattığım yöntem ile yani çark .evirme yöntemi ile bedava internete sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu