Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası; 1984 yılında Birleşik Krallık merkezli olarak kurulan ve dünyada faaliyet gösteren Vodafone telekomünikasyon şirketi gerek kurulmuş olduğu Birleşik Krallıkta gerek ise Türkiye’de oldukça popüler bir operatör olmayı başarmıştır.

Vodafone operatörü bu kadar ünlü olunca ve çok büyük bir müşteri kitlesine sahip olunca da müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla değerli müşterilerine Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası yapma kararı almıştır. Bu kampanya her yıl Vodafone operatörü tarafından müşterilerine ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Çağımızın en gerekli şeyi haline gelen ve neredeyse her işimizi internet üzerinden hallettiğimiz bu yıllarda özellikle de ramazan aylarında internete ihtiyacımız oldukça fazladır bu durumu operatör yetkilileri de fark ettiğinden dolayı Vodafone operatörünün bir geleneği olan ramazan ayında geçerli 1 GB bedava internet kampanyası bu sene de yapılacaktır.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Vodafone tarafından ramazan ayının paylaşımcı özelliğini tekrardan hatırlatmak amacı ile ve müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla sadece Vodafone operatörü müşterilerine özel bir şekilde tamamıyla ücretsiz bir şekilde gerçekleştirdiği kampanyadır.

Bu kampanyadan hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir. Yalnızca Vodafone operatörü müşterisi olmanız yeterlidir. Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası faydalandığınızda sadece ramazan ayında geçerli olmak üzere sadece 1 defaya mahsus 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası ile kazanacağınız 1 GB interneti ramazan ayı içerisinde kullanmanız gerekmektedir eğer ki interneti harcamayıp ramazan ayı sonrasında kullanırım gibi bir düşünceye kapılırsanız böyle bir şey mümkün değildir.

Günümüzün en büyük ihtiyacı olan internete eğer dışarı çıktığınızda daha fazla erişim sağlamak istiyorsanız ama internetiniz çok da fazla değilse sizler sizler için Vodafone operatörüne özel olarak yazdığımız Vodafone Hediye İnternet Paketleri yazımızı ziyaret ederek Vodafone hattınız için daha fazla internete bedava bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Alırım?

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası almak için öncelikle tabii ki de Vodafone operatörüne ait bir hattınız olmalıdır. Ardından Vodafone’nin kendisine ait sadece Vodafone müşterilerine özel olarak sunduğu “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu indirme işlemini Android cihazlar için Google Play Store, İOS cihazlar için ise App Store aracılığın ile indirebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra sağ alt köşede bulunan “Hediye İnternet” sekmesine giriş yapınız. Sonrasında “Ramazan Bedava İnternet” seçeneğine tıklayarak Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası katılımınız gerçekleşmiş olur ve ramazan ayı boyunca geçerli olacak olan 1 GB internet hediyenizin keyfini doyasıya yaşamaya başlayacaksınız.

Vodafone Ramazan Harca Kazan

Vodafone operatörünün sunduğu bir diğer ramazana özel kampanya ise harca kazan kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde Vodafone hattınıza yükleyip harcadığınız TL karşılığında Vodafone tarafından size bedava olacak bir şekilde İnternet, Dakika ya da SMS hediyesi gelecektir. Bu sayede de bunları ayrı ayrı ek paket olarak almak yerine işinize yaracak bir eşyayı Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden alabileceksiniz aldıktan sonra da bedava şekilde hediye olarak internet kazanabileceksiniz.

Vodafone Sahur Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone ramazan ayı içerinde çok fazla internet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone operatörünün değerli müşterilerine dağıttığı bir diğer hediye internet ise yine sadece ramazan ayı içerisinde geçerli olmak üzere sahur saatlerinde geçerli olan internet kampanyasıdır.

Sahura özel bedava internete sahip olmak için gece saatlerinde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak sahura özel internet var mı yok mu diye kontrol edebilirsiniz ve eğer şanslı iseniz sahur vaktinde bir internet kazanma şansınız olabilir.

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB İnternet Kampanyası 

Vodafone Freezone Ramazan Bedava İnternet

Vodafone operatörü müşterilerinin bildiği üzere Vodafone iletişim şirketinin Turkcell’in GNÇ adı altında çıkardığı ayrıcalıklar gibi Vodafone operatörü de Freezone adı altında çok güzel ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bu ayrıcalıklardan bir tanesi de yalnızca Freezone kullanıcılarına özel olarak sağladığı sadece ramazan ayı içerisinde geçerli olan bedava internettir.

Vodafone Freezone Ramazan Bedava İnternet Nasıl Alırım?

Vodafone Freezone müşterilerine özel olarak normal Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası haricinde Freezone için de ekstra bir bedava internet sunmaktadır. Bu bedava interneti de Freezone kullanıcıları için tasarlanmış olan “İnternet Avcıları” oyununu oynayarak kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Faturasız Abone Kampanyası

Vodafone iletişim operatörü ramazan ayı için özel olarak sadece faturasız hat kullanan müşterilerine bütün bu bedava internet kampanyaları dışında ek olarak bir kampanya daha yapmıştır. Bu vodafone faturasız hat kullanan müşterilerine ramazan ayı için geçerli olan kampanya detayı şu şekildedir; 22 TL yükleme karşılığında her yöne kullanabileceğiniz 750 Dakika, 150 SMS ve 3 GB internet paketini sadece ramazan ayı içerisinde geçerli olmak şartı ile sadece faturasız hat kullanıcılarına sunmaktadır. Kampanyayı kullanmak için size en yakın Vodafone şubesine giderek kampanyaya katılmak istediğinizi beyan edip kampanyaya katılabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=pnLKkrtYrfo

Vodafone İnternet Kazanma Oyunu Nedir?

Vodafone operatörü müşterilerine özel olarak oyun oynayarak internet kazanabilecekleri bir oyun tasarlamıştır. İnternet Avcıları oyunu sayesinde 100 MB internetten 1 TB İnternete kadar internet sahibi olabilirsiniz. Siz de İnternet Avcıları uygulamasını indirmek isterseniz Google Play yada App Store aracılı ile indirebilirsiniz.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Hediyesi Alma Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Vodafone faturalı yada faturasız hat kullanıcısı olarak paketinizdeki interneti yetiremiyorsanız ve ek internete ihtiyaç duyuyorsanız; 2020 numarasına Katıl GB yazıp SMS olarak gönderin sonrasında da bedava 10 GB internetin keyfini çıkarın.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu