Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme; Vodafone kullandığı teknoloji ile abonelerine her konuda yardımcı olmaya devam ediyor. Vodafone, sunmuş olduğu bakiye sorgulama seçenekleriyle sizlerin kolaylıkla tarifenize tanımlanan kullanım haklarınızı görmenizi sağlıyor.

Vodafone kalan kullanım sorgulama işlemleri ay sonunda yüksek fatura sürprizleri yaşamak istemeyen ve kalan kullanımlarını ayrıntılı olarak görmek isteyen aboneler tarafından sorgulama yapılabilmektedir. Vodafone kalan kullanım sorgulama ile harcamalarınıza dikkat ederek, paket aşımını engel olabilirsiniz. Vodafone kalan kullanım sorgulama işleminden, kalan internet, dakika ve SMS haklarınızı görebilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama

Vodafone kalan kullanımlarınızı öğrenmek için hattınızın özelliğinin bir önemi yoktur. İster faturalı ister faturasız hat kullanın kolaylıkla kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone paketinizde kalan internet, dakika ve SMS ayrıntılarına, mesaj ile ulaşabilirsiniz. Tüm kullanımlarınıza ait ayrıntıları, telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “ÖZET” yazıp 7000’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca tek tek de sorgu yapabilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı tek tek öğrenmek istiyorsanız;

  • Vodafone paketinizde ne kadar TL kaldığını bilmek istiyorsanız TL yazıp,
  • Vodafone paketinizde ne kadar dakikanız kaldığını öğrenmek istiyorsanız DK yazıp,
  • Vodafone paketinizde ne kadar SMS kaldığını anlamak istiyorsanız SMS yazıp,
  • Vodafone paketinizde ne kadar internet hakkınızın kaldığını öğrenmek istiyorsanız İNTERNET SORGU yazıp, telefonunuzdan kısa mesaj ile 7000’e SMS atarak ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Vodafone kalan kullanım haklarını öğrenmek için arama yaparak, SMS göndererek, Tuşla yaparak yada Vodafone müşteri hizmetlerini arayablirsiniz.

Vodafone İnternet Ayarları Nasıl Yapılır? Android ve İOS

Tuşlama ile Kalan Kullanımları Öğrenme

Kalan kullanımlarınızı sorgulamanın bir başka yöntemi tuşlama yaparak kalan kullanımlarınıza erişmektir. Bu işlemi yapabilmek için telefonunuzun ekranına *7000# yazarak ekranda çıkan “Güncel Faturam” seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra kalan kullanımlarınızı öğrenmeniz artık çok kolay.

Vodafone Kalan Kullanımları Müşteri Hizmetlerini Arama ile Öğrenme

Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan 542’yi veya 0542 7001 000’i arayarak Vodafone müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetleri numarasını arayın
  • Santralin yapmış olduğu yönlendirmeleri takip ederek müşteri temsilcine bağlanın.
  • Müşteri temsilcisine kalan kullanımlarınızı öğrenmek istediğinizi belirtin.
  • Müşteri temsilcisinin size sorduğu güvenlik sorularına eksiksiz olarak cevaplandırın.
  • Verdiğiniz cevaplar sistemde kayıtlı olan bilgilerle eşleşmesi durumunda Vodafone müşteri temsilcisi kalan kullanımlarınızı sizinle paylaşacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Kalan kullanımları Öğrenme

Kalan kullanımlarınızı öğrenmenin bir başka yöntemi Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra ana sayfada kullanmış olduğunuz internet yazısının yanında “Tümünü Gör” kısmına tıklarsanız kalan kullanımlarınızı kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasında kalan kullanım göstermiyor ve vodafone yanımda kalan kullanım göstermiyor sorunu çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Yanımda uygulamasını silip tekrar kurarak sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone *123# ile Kalan Kullanımları Öğrenme

Vodafone tuşlama ile kalan kullanımlarınızı öğrenmek için Vodafone abonelerinin cep telefonlarından *123# tuşlaması yapmaları gerekmektedir. Tuşlama ardından Vodafone müşterileri kalan kullanımlarını cep telefonlarına gelecek mesaj ile görüntüleyebilirler.

YouTube video

Vodafone Kalan Kontör Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer ki faturasız hat kullanıcısıysanız ve kalan kontörünüzü yani kalan kullanımlarınızı öğrenmek isterseniz bu işlemi de bu yazımızda bahsettiğimiz adımları takip ederek kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Faturalı hat ve faturasız hat için yarı ayrı bir öğrenme yöntemi yoktur.

Vodafone İnternet Paketleri Sorgulama Öğrenme

Eğer ki kalan kullanımınızdan sonra internetiniz yetmeyeceğini gördüyseniz ve ek bir internete sahipseniz Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile ek internet paketlerini öğrenebilir ve satın alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu