Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma 2022; Vodafone, 2022 yılında da abonelerine çeşitli kampanyalar sunarak, müşterilerinin gönüllerini kazanmaya devam ediyor. Siz de sevdiklerinizden uzaktaysanız ve “habersiz kalamıyorum. Mesajlaşmak bana yetmiyor, ben sevdiklerimin sesini duymak istiyorum” diyorsanız, Vodafone Bedava Dakika Kampanyası ile hediye dakikalar kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone, abonelerine özel olarak sunduğu kampanyalar ve hediye dakikalar kazandırmada oldukça cömert davranıyor. Sizlerde sevdiklerinizin sesini rahat bir şekilde duymak, onlarla doya doya sohbet etmek istiyorsanız Vodafone Bedava Dakika Kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Faturasız Abonelere Vodafone Bedava Dakika

Vodafone faturasız abonelerini bu sene de unutmadı. Onlara özel kampanyalar ile bedava dakika vererek, sevdikleriyle konuşma imkânı sağlıyor. Yapılan konuşmalar önce hediye dakikalarından düşülüyor ve hediye dakikaların bitmesi halinde hattınızda var olan dakikalardan harcanıyor.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyası için “BANANEVAR” yazarak 4545’e mesaj atmaları gerekiyor. Telefonunuza gelen bilgi mesajından sonra kazandığınız dakika ve kaç TL harcamanız gerektiği hakkında bilgilendirileceksiniz.         

Faturalı Abonelere Vodafone Bedava Dakika

Vodafone, faturalı hatlar sahipleri için de Vodafone Bedava Dakika kazanma fırsatını sunuyor. Diğer GSM operatörlerinden hattını Vodafone taşıyan veya faturasızdan faturalıya geçen Vodafone’lular, Vodafone Bedava Dakika kampanyalarından yararlanabiliyor.

Faturalı aboneler telefonlarından kısa mesaj ile “EVET” yazarak, 4000’e gönderdiklerinde 1000 dakika kazanma şansını elde edebiliyor.

Vodafone müşterileri hizmetlerinden bedava dakika alabilmek için “542” yazıp 7000’e göndermeniz yeterli oluyor.

Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek, kazanabileceğiniz dakikalar ile sevdiklerinizle sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Vodafone Bedava Dakika kazanabileceğiniz diğer uygulamalar ise Freezone ve bana ne var uygulamaları ile bedava dakikalar kazanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika paketleri ile aboneleri sunduğu fırsat ve kampanyalardan yararlanarak sevdikleriyle sohbet etmenin tadını çıkarabiliyor. Vodafone, konuşmayı seven abonelerine Vodafone Yanımda uygulamasının üst menüsünde bulunan hediye çarkından 1000 dakikaya kadar bedava dakika kazandırıyor.

Vodafone Bedava Dakika Kazandıran Kampanyalar

Vodafone abonelerine bedava dakika kazandıran biri de “EVET” kampanyasıdır. Telefonunuzdan kısa mesaj ile “EVET” yazıp, 3785’e gönderirseniz hattınıza Vodafone içi geçerli olan 100 hediye dakika tanımlanacaktır.

Hattınıza yükleme yaptıktan sonra “DAKIKA” yazıp, 4455’e SMS gönderirseniz Yükle Kazan Kampanyasına katılarak Vodafone Bedava Dakika kazanma şansı elde etmiş oluyorsunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet