Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Nasıl Yapılır? Vodafone 4.5 G aboneliğine geçiş yapan müşterilerine hediye internet kazandırmaktadır. Bunun için abonelerin cep telefonlarının 4.5 G uyumlu olması gerekmektedir. 4.5 G uyumlu cep telefonları bulunan müşterilerin ayrıca 4.5 G aboneliğinin de bulunması gerekmektedir.

Bu yazımızda ise Vodafone 4.5 G hediye internet paketinin nasıl yapılacağına ilişkin bilgilendirmeler yapılacaktır.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Vodafone operatör şirketi aboneleri hediye 4.5 G kampanyasından yararlanmak istedikleri takdirde öncelikle 4.5 G abonesi olmaları gerekmektedir. 4.5 G aboneliği bulunan müşterilerin cihazları 4.5 G uyumlu olduğu takdirde hediye internet paketine ilişkin ayrıcalıklardan faydalanabilirler.

Vodafone 4.5 G Hediye 10 GB İnternet Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan bireysel faturalı yahut bireysel faturasız fark etmeksizin tüm aboneler yararlanabilmektedir. Aboneler koşulları sağladığı takdirde 10 GB’ a varan hediye internet paketi sahibi olabilirler. Kampanyadan yararlanmak için yapılması gereken müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelip 4BUCUKG yazıp 4545 ’e kısa mesaj atmaktır. Buna mukabil talebinizin alındığına ve size bilgilendirme mesajı geleceğine dair mesaj gelecektir.

Vodafone Hediye İnternet Paketleri 

Vodafone 4.5 G Bedava 5 GB İnternet Nasıl Yapılır ?

Vodafone operatör şirketi aboneleri 4.5 G uyumlu sim kartına geçiş yaparak 5 GB hediye internet sahibi olabilirler. Birinci ve ikinci ay internet kullanımında 200 MB internet hediye edilmektedir. Üçüncü ay ise hediye internet hakkı bulunmamaktadır. Kampanya dahilinde kazanılan 5 GB internet hakkı otuz gün süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Otuz günlük süreç sonunda kullanıcının kampanya kapsamında hediye internet hakkı kalmışsa bu hakkın sonraki aya devri söz konusu değildir.

Sim kartı değişikliğine ilişkin iş  ve işlemler vodafone mağazaları aracılığı ile yapılmaktadır. Bu işlemler sırasında herhangi bir başlık altında ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Kullanıcının 4.5 aboneliğinin bulunup bulunmadığı 4545’ e “ 4.5G ”yazıp kısa mesaj atarak sorgulanabilmektedir.

Kampanyaya ilişkin avantajlardan 01.04.2022 tarihine kadar yararlanmak mümkündür. Vodafone’ un kampanya dahilinde yer alan kullanım şartları ve tarihlere ilişkin olarak değişiklik yapma serbestisi bulunmaktadır. Kampanyaya beklenenin çok üzerinde bir katılımın sağlanmış olması halinde vodafone operatör şirketinin saklı hakları bulunmaktadır.

Vodafone aboneleri 4.5 G hediye internet paketi kapsamında internet hakkı kazanmak istedikleri takdirde belirlenen sms kodunu ilgili numaraya kısa mesaj olarak göndermeli yahut sim kartı değişikliği yapmalıdırlar. Sms kodunu ilgili numaraya kısa mesaj atan aboneler 10 GB hediye internet hakkı kazanmaktadır. Buna mukabil sim kartı değişikliği yapan müşteriler 5 GB internet paketi hakkına sahip olabileceklerdir.

YouTube video

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Gönderilir?

Eğer ki Vodafone hattına sahipseniz ve hattınızda bulunan internetin bir kısmını başka bir Vodafone operatörü kullanıcısına göndermek istiyorsanız en basit yol Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak yapmak istediğiniz işlemi söylemenizdir.

Vodafone Evde İnternet Nasıl Alırım?

Vodafone hattı kullanıcısı iseniz ve Vodafone operatöründen oldukça memnun kaldınız ve ev internetinizi de Vodafone olarak değiştirmek istiyorsanız bu işlemi yapmak için Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramanızı tavsiye ederim. Vodafone Müşteri Hizmetleri size bu konuda en doğru şekilde yarımcı olacaklardır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu