Reklam
Sosyal MedyaTeknoloji Haberleri

Twitter Takipçi Kasma / Arttırma Yöntemleri

2006 yılında kurulan Twitter, dünya çapında en yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesidir. İnsanların etkileşim kurabildikleri sitede fotoğraf, video ve metin paylaşımları yapılabilmektedir. Popüler olan kişilerin ve sayfaların ise binlerce, milyonlarca takipçiye ulaşabildiği görülmektedir. Twitter takipçi artırma / kasma işlemleri yaparak sizler de bu platformda sesinizi dünyalara duyurabilirsiniz.

Twitter; gündemin yoğun şekilde takip edildiği ve Trend Topic başta olmak üzere dünya gündemini değiştirebilen bir uygulamadır. Sosyal medyanın gücünü en doğru şekilde burada görebilirsiniz. Herkes paylaşım yaparak daha fazla kişiye ulaşmak isterken takipçisi fazla olan kişilerin ise arzuladıkları kitleye daha rahat ulaşabildikleri görülmektedir. Bu açıdan da Twitter üzerinde profili olan kişilerin çoğu takipçi sayısını artırmanın yollarını aramaktadır.

Twitter Takipçi Arttırma Yöntemleri Nelerdir?

Twitter Takipçi Kasma / Arttırma Yöntemleri
Twitter Takipçi Kasma / Arttırma Yöntemleri

Twitter üzerinde takipçi arttırma işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Takipçileri arttırmak için baktığınız zaman karşımıza çıkan durumda ise bazı detaylara dikkat etmek gibi durumlar çıkmaktadır. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformunda takipçi sayısını artırmak isterseniz eğer yapmanız gerekenler aslında bellidir.

Profilinizi düzenleyin

Profilinizi düzenlemek, güzel bir profil fotoğrafı ve kapak resmi koymak sizlere çok şey kazandıracaktır. Bu açıdan profilinize hassas davranmanız ve özenmeniz gerekir. Twitter üzerinde sizin profilinizi ziyaret eden kişinin ağzını açık bırakabilirseniz eğer 1 takipçi daha kazanmış olursunuz. Bu her profilinize giren kişilerin yarısından fazlasının sizleri takip etmesi konusunda en fazla öneme sahip olan durumdur.

Twitter Takipçi Kasma / Arttırma Yöntemleri
Twitter Takipçi Kasma / Arttırma Yöntemleri

Sık sık gönderi paylaşın

Gönderilerinizi ne kadar sık paylaşırsanız o kadar iyi. Ancak gereksiz gönderi paylaşımı yapmaktan da kaçınmak gerekir. Üstelik gönderilerin kalitesi ve sonrasında oradaki etkileşimlere katılmanız da çok önemlidir. Yani ne kadar aktif olur ve ne kadar çok paylaşım yaparsanız o kadar fazla takipçi kazanırsınız.

Gereksiz paylaşımlardan kaçının

Twitter üzerinde gereksiz olarak görülen paylaşımlardan kaçınmalısınız. Bir lafı çok fazla uzatmak, gereksiz yere konuyu başka noktalara çekmek hiçbir zaman işe yaramaz. Bu takipçilerinizin sayısını düşürme konusunda daha etkili adımlar atmanızı dahi sağlayacaktır.

Twitter Takipçi Kasma / Arttırma Yöntemleri
Twitter Follower Kasma / Arttırma Yöntemleri

Takip ederek takipçi kazanın

Başka insanları takip ederek daha fazla takipçi kazanacağınızı göreceksiniz. Ortak arkadaşlar konusunda isminizin öne çıkmasını sağlayacak olan bu durumda pek çok kişiye sizin profiliniz önerilir. Bu durumda da en hızlı şekilde takipçi kazanabilir ve hesabınızı kolayca büyütebilirsiniz.

Paylaşımlarda görseller kullanın

Twitter paylaşımlarınızda video veya fotoğraf kullanmanızı destekleyen bir platformdur. Bu nedenle paylaşımlarınızda görseller kullanmanız çok önemlidir. Görsellerin bulanık olmaması, doğru açıklamalar ile yapılıyor olması önemlidir.

Twitter Takipçi Kasma / Arttırma Yöntemleri
Twitter Follower Kasma / Arttırma Yöntemleri

Doğru hashtag seçin

Hashtag sizleri daha fazla kişiye ulaştıran en önemli olguların başında gelmektedir. Daha fazla kişiye ulaşmak, hatta milyonlara hitap etmek için doğru etiket kullanımı gerekir. Bunun için biraz araştırma yapmak, etiket önerilerinden faydalanmak son derece önemlidir.

Retweet’in önemini keşfedin

Twitter’da pek çok kişi Retweet etmektedir. Bu farklı kişilerin sizin fikirlerinizi beğendiğini gösteren en önemli delillerden bir tanesidir. Dolayısı ile Retweet olacak paylaşımlar yaparsanız daha fazla etkileşim alabilir, takipçi sayısını daha çok artırabilirsiniz.

Bunların haricinde aklınıza gelecek olan bazı soruların yanıtları da şu şekildedir:

Twitter Takipçi Hilesi Var Mı?

10.000 Twitter takipçi arttırma hilesi gibi durumlar Twitter’da yoktur. Bu nedenle sadece para ile takipçi satın alabilirsiniz ancak o zamanda hesabınızın spam olarak işaretlenmesi mümkündür. Doğal yollar ile takipçi artırımı çok önemlidir.

Twitter Takipçi Satın Almak Mümkün Mü?

Twitter takipçi satın almak mümkün olsa dahi hesabınızın kapatılması anlamına gelebilecek olan bu tür takipçi hilelerinden uzak durmak gerekir.

Twitter Takipçi Hilesi Şifresiz Yapılır Mı?

Twitter takipçi hilesi olmadığı için şifresiz yapılabilen bir uygulama yoktur. Bunlar sadece Twitter takipçisi satın almak isteyen kişilerin yaptığı bazı uygulamalardır. Dolayısı ile bedava Twitter takipçi arttırma gibi bir yöntem bulunamaz.

Twitter Takipçi Arttırma Siteleri Hangileri?

Twitter takipçi arttırma siteleri gibi siteler, genellikle forumlardır. İnsanların takibe takip yöntemi ile takipçi sayısını artırmaları etkileşimin az olması anlamına geleceğinden dolayı pek tavsiye edilmez.

YouTube video

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu