Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Yıllık Paket Nedir? Nasıl Alınır? Ne Kadar?

Turkcell Yıllık Paket Nedir? Turkcell Yıllık Paket Nasıl Alınır? Turkcell Yıllık Paket Ne Kadar? Turkcell operatör şirketi müşterileri haftalık yahut aylık olarak kullanıma sunulmuş pek çok pakete ilişkin avantajlardan yararlanmaktadır. Bununla beraber Turkcell aylık yahut haftalık kullanım hakkına sahip olmak istemeyen ya da bu süre zarflarında kullanım haklarının yetmediğine ilişkin olarak sorunlar yaşayan müşterilerine yıllık paketlerden yararlanma kolaylığı sağlamıştır.

Bu bağlamda aylık olarak kullanım hakkına sahip olan ancak faturalarında aşım yaşama rizikosu ile karşı karşıya kalan müşteriler şüphesiz yıllık paketlere yönelmektedir. Bu yazımızda da müşterilerin yaşadıkları sorunların giderilebilmesi için Turkcell yıllık paket nedir? Turkcell yıllık paket nasıl alınır ve Turkcell yıllık paket fiyatı ne kadar olduğu ile ilgili olmak üzere açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Yıllık Paket Nedir ?

Yıllık paketler aylık yahut haftalık olarak kullanılabilecek paketlere nazaran oldukça yüksek miktarda kullanım hakkı içeren ve 12 ay süreyle kullanıma uygun olan paketlerdir. Bu paketler bir ay fazla miktarda kullanım hakkı ihtiyacı duyan bir ay ise  daha az miktarda kullanım ihtiyacı duyan müşteriler bakımından oldukça avantaj sağlayan işlevsel paketlerdir.

Yüksek miktarda GB, SMS ve DK içeren yıllık paketleri satın alarak dilediğiniz ay dilediğiniz miktarda kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Böylece bir ay kullanım hakkınız yetmediği takdirde diğer aydan kullanabilirsiniz. Kullanım hakkınızın artması halinde ise bunu diğer aya aktarabilirsiniz.

Turkcell Yıllık İnternet Paketleri

Turkcell yıllık olarak kullanıma uygun beş adet paketi müşterilerine sunmuştur. Bu paketler yalnızca yurt içi kullanımına uygun olan ve her hattın yalnızca bir defaya mahsus olarak yararlanabileceği paketlerdir. Söz konusu paketler bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler bakımından kullanıma uygun olup hazır kart abonelerinin bu paketlerden yararlanması mümkün değildir. Bu paketlere bakılacak olursa,

Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi ve Kampanyaları 

Turkcell Yıllık Dev 100 GB

Yıllık Dev 100 GB paketinden bireysel faturalı ses hat sahibi müşteriler yararlanabilir. Paket yıllık olarak kullanıma uygun olup paket dahilinde yer alan kullanım haklarından yurt içinde yararlanılabilmektedir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek DEV 100 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Bununla beraber Turkcell mağazaları üzerinden, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 532 ya da 0532 532 0000 arayarak paketten yararlanılması mümkündür.

Paket dahilinde yıllık 100 GB, 5000 sms ve 10000 dakika kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin kullanıma sunulduğu 12 ayın ilk üç ayı 100 GB internet kullanımından en fazla 35 GB’ lık kısmından yararlanabilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı ise dokuz ay boyunca dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarına ek olarak da Dergilik Midi ve Dergilik’ te geçerli 15 GB internet hakkı sahibi olabilirsiniz. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarınızın bitmesi halinde paketin durdurulması söz konusu olup paket aşımı ile karşılaşmanız söz konusu olmamaktadır.

Paketin KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 828 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 69 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Paketi iptal etmek istemeniz halinde ise IPTAL DEV yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Turkcell Yıllık Dev 150 GB

Yıllık Dev 150 GB paketinden bireysel faturalı ses hat sahibi müşteriler yararlanabilir. Paket yıllık olarak kullanıma uygundur. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarından yurt içinde yararlanılabilmektedir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine DEV 150 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj göndermesi yeterlidir. Ayrıca Turkcell mağazaları üzerinden, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 532 ya da 0532 532 0000 arayarak paketten yararlanılması mümkündür.

Paket kapsamında yıllık 150 GB, 5000 sms ve 20000 dakika kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin kullanıma sunulduğu 12 ayın ilk üç ayı 150 GB internet kullanımından en fazla 50 GB’ lık kısmından yararlanabilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı ise dokuz ay boyunca dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarına ek olarak da Dergilik Midi ve Dergilik’ te geçerli 15 GB internet hakkı sahibi olabilirsiniz. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarınızın bitmesi halinde paketin durdurulması söz konusudur. Bu bağlamda paket aşımı ile karşılaşmanız söz konusu olmamaktadır.

Paketin KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 1.068 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 89 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Paketi iptal etmek istemeniz halinde ise IPTAL DEV yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Bununla beraber müşteri hizmetleri aracılığı ile de iptale ilişkin işlmelerinizi tamamlamanız mümkündür.

Turkcell Yıllık Platinum Dev 200 GB

Yıllık Platinum Dev 200 GB paketinden bireysel faturalı ses hat sahibi müşteriler yararlanabilir. Paketten yıllık olarak yararlanabilmek mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarından yalnızca yurt içinde yararlanılabilir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine DEV 200 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Turkcell mağazaları üzerinden, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 532 ya da 0532 532 0000 arayarak da paketten yararlanılması mümkün kılınmıştır.

Paket dahilinde yıllık 200 GB, 5000 sms ve 20000 dakika kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin kullanıma sunulduğu 12 ayın ilk üç ayı 200 GB internet kullanımından en fazla 50 GB’ lık kısmından yararlanabilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı ise dokuz ay boyunca dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarına ek olarak da Dergilik Midi ve Dergilik’ te geçerli 15 GB internet hakkı sahibi olabilirsiniz. Paket kapsamında yer alan kullanım haklarınızın bitmesi halinde paketiniz durdurulacak olup paket aşımı ile karşılaşmanız söz konusu olmamaktadır.

Paketin KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 1.308 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 109 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Paketi iptal etmek istemeniz halinde ise IPTAL DEV yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atmanız yahut müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Turkcell Yıllık Platinum Dev 300 GB

Yıllık Platinum Dev 300 GB paketi bireysel faturalı ses hat sahibi müşterilerin kullanımına uygun olarak oluşturulmuştur. Paketten yıllık olarak yararlanabilmek mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarından yalnızca yurt içinde yararlanılabilir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine DEV 300 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Bununla beraber Turkcell mağazaları üzerinden, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 532 ya da 0532 532 0000 arayarak da paketten yararlanılması mümkün kılınmıştır.

Paket dahilinde yıllık 300 GB, 5000 sms ve 20000 dakika kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin kullanıma sunulduğu 12 ayın ilk üç ayı 300 GB internet kullanımından en fazla 75 GB’ lık kısmından yararlanabilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı ise dokuz ay boyunca dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarına ek olarak da Dergilik Midi ve Dergilik’ te geçerli 15 GB internet hakkı sahibi olabilirsiniz. Paket kapsamında yer alan kullanım haklarınızın bitmesi halinde paketin durdurulması söz konusu olup paket aşımı ile karşılaşmanız söz konusu olmamaktadır.

Paketin KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 1.788 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 149 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Paketi iptal etmek istemeniz halinde ise IPTAL DEV yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atmanız ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptale ilişkin işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Yıllık Platinum Black Dev 500 GB

Yıllık Platinum Black Dev 500 GB paketinden yalnızca bireysel faturalı ses hat sahibi müşteriler yararlanabilir.. Paketten yıllık olarak yararlanabilmek mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarından yalnızca yurt içinde yararlanılabilir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine DEV 500 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Turkcell mağazaları üzerinden, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 532 ya da 0532 532 0000 arayarak da paketten yararlanılması mümkün kılınmıştır.

Paket dahilinde yıllık 500 GB, 5000 sms ve 20000 dakika kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin kullanıma sunulduğu 12 ayın ilk üç ayı 500 GB internet kullanımından en fazla 125 GB’ lık kısmından yararlanabilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı ise dokuz ay boyunca dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Paket dahilinde yer alan kullanım haklarına ek olarak da Dergilik Midi ve Dergilik’ te geçerli 15 GB internet hakkı sahibi olabilirsiniz. Paket kapsamında yer alan kullanım haklarınızın bitmesi halinde paketin durdurulması söz konusu olup paket aşımı ile karşılaşmanız söz konusu olmamaktadır.

Paketin KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 2.388 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 199 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Paketi iptal etmek istemeniz halinde ise IPTAL DEV yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atmanız ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptale ilişkin işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Yıllık Paketler Ne Kadar ?

Turkcell Yılık Dev 100 GB Paketi : KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 828 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 69 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Yılık Dev 150 GB Paketi: KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 1.068 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 89 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Yılık Platinum Dev 200 GB Paketi: KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 1.308 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 109 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Yılık Platinum Dev 300 GB Paketi: KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 1.788 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 149 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Yılık Platinum Black Dev 500 GB Paketi: KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 2.388 TL’ dir. Paketten 12 ay boyunca 199 TL’ lik taksitlerle yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Yıllık Paket Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Paket değişikliği yapmak isteyen müşteriler Turkcell mağazaları, Turkcell Dijital Operatör uygulaması veya 532 ya da 0532 532 0000 arayarak paketlerini değiştirerek başkaca bir paket dahilindeki avantajlardan yararlanabilir.

Yazımızda görüldüğü üzere Turkcell operatör şirketi abonelerine pek çok paketten yıllık olarak yararlanma imkanı sunmuştur. Müşteriler yararlandıkları paket dahilindeki haklarını iptale yetkilidirler. Bu bağlamda kullanıcıların başkaca bir pakete ilişkin avantajlardan yıllık paket kullanımı yaparken de yararlanması söz konusu olup paketlerin kolaylıkla değiştirilebilmesi de mümkün kılınmıştır.

turkcell yıllık paketler

Turkcell Yıllık Paket Değişikliği Nasıl Yapılır

Turkcell yıllık paket değişikliği yapmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Turkcell yıllık paket değişikliği yapmak için  Dijital Operatör Uygulaması Turkcell Mağazaları, 532 ya da 0532 532 0000 numarasından müşteri hizmetlerini arayarak hemn değişiklik yapabilirsiniz.

Turkcell yıllık paket değişikliği sadece bir üst pakete geçerken yapılmaktadır.

Turkcell Yıllık Paket Abonelik İptal

Turkcell yıllık paket iptal ve Turkcell yıllık abonelik iptal işlemi için mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kullandığınız pakete bağlı olarak hattınızdan IPTAL DEV yazarak 2200’a SMS gönderikten sonra size gelecek bilgilendirme mesajı ile beraber aboneliğiniz iptal edilecektir.

Turkcell Yıllık Paket Bitiş Tarihi Öğrenme

Turkcell yıllık paket bitiş tarihini öğrenmek için yapmanız gereken şey Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı giriş yapmaktır. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra tarifelerim ve paketlerim adımını takip ederek Turkcell yıllık paket kullanmaya başladığınız tarih, kaç ay kullandığınız ve paket bitiş tarihini öğrenebilirsiniz.

Turkcell yıllık bitiş tarihini öğrenmek için dilerseniz 532 ya da 0532 532 0000 Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turkcell Yıllık Paket Cayma Bedeli

Turkcell yıllık paket alanların en çok merak ettiği sorulardan biride Turkcell yıllık paket cayma bedeli var mı ve Turkcell yıllık paket cayma bedeli ödenir mi sorusudur. Turkcell yıllık paketler 1 yıl boyunca taahhütlü olarak satılan paketlerden olduğu için paketinizdeki kullanım hakları bitse bile süresi dolmadan taahhüt bozarsanız cayma bedeli ödersiniz.

Turkcell yıllık paket cayma bedeli size yapılan indirim, vergi ve cayma bedeli cezası tek seferde toplu olarak sizden talep edilir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Yıllık Paket Nedir? Turkcell Yıllık Paket Nasıl Alınır? Turkcell Yıllık Paket Ne Kadar?soruları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

Turkcell Paketim Kaç TL?

Eğer ki siz de Turkcell operatörünü yeni kullanmaya başlamışsanız ve hattınıza ait olan paketin ücreti ne kadar diye merak ediyorsanız yapmanız gereken işlem; Turkcell mobil uygulamasına giriş yapın ve ekranı biraz aşağıya doğru kaydırın sonrasında karşınıza paketinize ait bütün bilgiler çıkacaktır.

Turkcell Faturasız Paketler Nelerdir?

Turkcell hattınızı artık faturalı tarifeden faturasız tarifeye geçirecekseniz yada başka bir operatörden Turkcell operatörüne geçecekseniz ve Turkcell hattının faturasız hat tarifelerini merak ediyorsanız; Turkcell Faturasız Tarifeler ve Paketler yazımızı inceleyerek bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu