Turkcell UpCall Statune Servisi Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell UpCall Statune Servisi Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell UpCall Statune Servisi Bedava İnternet Kampanyası 2022; Turkcell müşterileri meşguliyet yaşadıkları takdirde kendilerini arayan numaralara dönme imkanına sahip olamayabilirler. Bu gibi durumlarda abonelerin UpCall aracılığı ile yaşadıkları sorunları kolayca giderebildiği görülmektedir. Cep telefonlarına gelen aramalara isteyerek yahut istemeyerek dönüş sağlayamayan aboneler neden dönüş yapamadıklarına ilişkin olarak UpCall servisi ile açıklama yapabilmektedirler.

Bu yazımızda UpCall servisinin Turkcell müşterilerine Upcall Statune aracılığı ile sunmuş olduğu bedava internet kampanyasına ilişkin olarak açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Upcall Statune Nedir?

Upcall Statune servisi Turkcell müşterilerine çeşitli imkanlar sanan işlenvsel bir platformdur. Bu servis vasıtasıyla müşteriler cep telefonlarını açmaksızın sevdiklerine o an ne ile meşgul olduklarını iletebilirler.

Turkcell Upcall Statune Nasıl Kullanırım?

Upcall Statune üzerinden aboneliğe ilişkin işlemler sms aracılığı ile başlatılabileceği gibi söz konusu uygulamanın cihazlara yüklenmesi suretiyle de başlatılabilir.

Sms ile aboneliklerini başlatmak isteyen aboneler cihazlarında mesaj seçeneğine STATUP yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atabilirler.

UpCall Statune uygulaması aracılığı ile aboneliklerini başlatmak isteyen müşteriler ise cihazlarının işletim sistemine göre UpCall uygulamasını cihazlarına yükleyerek çok sayıda avantajın sahibi olabilirler. Abonelik işlemleri Arayana Ne Dinletsem bölümünden başlatılabilir.

BiP uygulaması aracılığı ile de müşterilerin aboneliklerini başlatabilmeleri mümkündür. Bunun için yapılması gereken ise BiP uygulamasının AppStore yahut PlayStore üzerinden yüklemesini yapmış olmaktır.

Turkcell UpCall Statune Ne İş Yarar

Telefonunuzu belirli sebeplerden dolayı açamadığınız hallerde sizi arayan kişilere çeşitli tonları dinletebilir ve meşguliyetinizin sebebini telefonunuzu açmadan iletebilirsiniz. Bu tonlara bağlı olarak meşguliyetinizin sebebi karşı tarafa iletilecektir. Toplantıdayım, Telefonum Sessizde, Meşgulüm, Yurtdışındayım, Maç İzliyorum, Araba Kullanıyorum, Sinemadayım, Tatildeyim,  Spor Yapıyorum, Cevap Veremiyorum, İzindeyim vs. gibi çok sayıda meşguliyetinizi sizi arayanlara iletebilirsiniz.

Turkcell Upcall Statune Bedava İnternet Kampanyası

UpCall Statune servisi aboneliğinizin ilk altı haftasında günlük 500 MB internetin hattınıza tanımlanması söz konusu olacaktır. Size sağlanan faydanın aktive edilebilmesi için hattınızda yeterli TL olması gerekmektedir.

Turkcell UpCall Statune Ücretleri Neler?

Turkcell UpCall Statune servisinden KDV ve ÖİV vergileri dahil 3.50 TL karşılığında yararlanabilirsiniz. Bahsi geçen ücret haftalık olarak belirlenmiştir. Yeterli bakiyeniz olmaması durumunda ise hattınızda bulunan bakiyeye karşılı​k gelen gün sayısı kadar UpCall servisinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell UpCall Statune Nasıl İptal Ederim?

Turkcell UpCall Statune servisi dahilindeki aboneliğinizi cihazınızda mesaj seçeneğine IPTALSTATUP yazıp 2200’ a ücretsiz olarak göndererek üyeliğe ilişkin işlemlerinizi iptal edebilirsiniz.

Görüldüğü üzere müşteriler Turkcell Statune servisi dahilinde oldukça cüzi bir meblağ karşılığında hediye internet kullanımı sahibi olabilirler. Yapılması gereken ise yalnızca yukarıda bahsi geçen uygulamalar üzerinden yahut belirlenen sms kodunu ilgili merciye göndermektir. Ardından müşteriler hediye internet kullanımı dahil pek çok avantajın sahibi olabileceklerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.