Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell TV Plus Paketleri Nedir? TV Plus Fiyatları

Turkcell TV Plus Paketleri Nedir? Turkcell TV Plus Fiyatları 2023; TV Plus abonelerine yerli ve yabancı kanallardan diledikleri filmi yahut diziyi izleme imkanı tanıyan bir platformdur. Aboneler TV + ile güncelliğini koruyan dizi ve filmleri izleyebilir dilerlerse bu film ya da dizileri kiralayabilirler.

Söz konusu işlemler TV + uygulaması üzerinden yapılabileceği gibi www.turkcelltvplus.com.tr​​ adresini ziyaret ederek de ilgili işlemlerin yapılması mümkündür. Bu yazımızda TV plusa paketlerine ve bu paketlerin fiyatlarına ilişkin olarak açıklama yapmaya çalışacağız.

TV Plus Paketleri Nedir ?

Turkcell aboneleri TV + sayfasından detaylı bir bilgi edinebilmek için öncelikle yukarıda bahsi geçen internet sitesine giriş yapmaları gerekmektedir. Giriş yapan aboneler ürün ve hizmetler seçeneğinden servisler bölümünü seçmelidirler. Ardından TV + hakkında bilgi sahibi olabilirler. Bununla beraber Turkcell uygulamasına giriş yaptıkları şifre ile giriş yaparak sizin için en uygun paketi seçebilirsiniz. Ayrıca bahsolunan platform üzerinde dizi yahut film kiralama imkanı da bulunmaktadır. Kiralamaya ilişkin işlemler 2 TL üzerinden yapılmaktadır.

Turkcell TV Paketleri 2023

Turkcell TV paketleri aylık ve yıllık paketleri ile dilediğiniz yerden kesintisiz olarak TV izleme imkanı bulacaksınız. Sizlere Turkcell TV paketleri hakkında bilgi vermeye ayrıca Turkcell TV hangi paket alınır sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell TV Plus Nasıl Yapılır

Turkcell TV Plus uygulamasını mobil telefonunuza indirmek için Google Play Store veya Apple Store mağazasından hemen indirebilirsiniz. Ayrıca bilgisayardan yada tabletten TV plus giriş yaparak kesintisiz film ve dize izleyebilirsiniz.

Size uygun olan Turkcell TV paketini alarak hemen TV Plus izlemeye başlayabilirsiniz. Aylık yada taahhütlü yıllık paketleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Turkcell TV Kanal Listesi ve Kaçıncı Kanal Çözümü

Yıllık Turkcell Premium TV Paketi

Paket dahilindeki avantajlardan müşterilerin Turkcell Çağrı merkezi üzerinden, Turkcell mağazalarından, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden yahut Turkcell web sitesinden yararlanmaları mümkündür. Paketten yararlanmak için 12 ay pakette kalma taahhüdü verilmiş olması gerekmektedir. Paket kapsamında TV + uygulamasında kullanılabilmek için 8 GB internet hakkı hediye edilmektedir. Ardından 13.99 TL’ lik paket ücretini ödeyerek paket kapsamında yer alan haklardan yararlanılabilir. Paketin kullanım süresi bir aydır.

Premium Turkcell TV Paketi

Paket dahilinde pek çok sevilen dizi ve filmden , Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel gibi pek çok programdan yararlanılabilir. Bunun yanı sıra 1 GB internet kullanım hakkı da müşterilere hediye edilmektedir. Paketten yararlanmak isteyen kullanıcıların PREMIUMTV1GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca Turkcell çağrı merkezleri aracılığı ile yahut Turkcell mağazalarını ziyaret ederek de pakete ilişkin satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Paketin bugün itibarıyla fiyatı 17.99 TL olup paketten bir ay yararlanmak mümkündür. Paketten tvplus.com.tr adresi üzerinden yararlanılmak istendiği takdirde ödeme işleminin kredi kartı üzerinden yapılmış olması halinde müşteriler kampanyadan ilk üç ay 4.99 TL’ ye diğer aylar ise 17.99 TL’ ye yararlanabilmektedirler.

Turkcell TV 30 GB Giriş Paketi

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine GIRISTV30GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndermelidirler. Ardından gereken TL ödemesini yaparak paketten yararlanılabilir. Paketin bugünkü fiyatı ise 47.90 TL’ dir. Paket kapsamında müşterilere 30 GB internet kullanımı ve pek çok programa dahil olma avantajı sunulmaktadır. Paket bir ay süreyle geçerli olarak kullanılabilmektedir.

Yıllık Turkcell TV Giriş Paketi

Paketten yararlanmanın ön koşulu 12 ay pakette kalma taahhüdünde bulunmuş olmaktır. Paket kapsamında TV +’  a  özel 5 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paket ile birlikte çok sayıda dizi, film yahut belgesel gibi programlardan yararlanabilirsiniz.

Yepyeni Canlı Turkcell TV + 5 GB Paketi

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelip YEPYENICANLI5GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Paket kapsamında 5 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilere pek çok canlı TV kanalında, sevilen film kanallarında, belgesel kanallarında ve spor kanalı gibi daha çok sayıda kanallardan yararlanma imkanı da sunulmaktadır. Paketten aylık olarak yararlanılmakta olup paket fiyatı 14.90 TL’ dir.

Turkcell TV 10 GB Paketi

Paketten yararlanmak isteyen kullanıcıların cihazlarında mesaj kısmına YEPYENICANLI10GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Paket kapsamında 10 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bununla beraber pek çok kanal dahilinde spor, film, belgesel ya da dizi proglamlarından da yararlanılması mümkündür. Paketin bugün itibarıyla fiyatı 24.90 TL’ dir.

Temel Turkcell TV 5 GB Paketi

Paketten yararlanmak için yapılması gereken TEMELTV5GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndermektir. Bunun ardından müşteriler 5 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Pek çok kanal dahilinde yer alan programlardan da yararlanılabilmektedir. Paketin fiyatı ise 18.90 TL’ dir.

Turkcell TV Aile Paketi

TV + Aile paketi kapsamında 130 ve üzerinde kanalda aboneler çocukları ile birlikte dizi, film yahut çizgi film izleme olanağına sahip olabilmektedir.

Turkcell TV Paket Fiyatları

Turkcell TV paket fiyatları ise;

Herkes İçin TV+ Paketi: Aylık 16,99 TL.

Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi : 25 saat kayıt süresi içinde aylık 27,99 TL.

Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi : 25 saat kayıt süresi içinde aylık 37,99 TL.

Kurumsal Giriş TV+ 15 GB Paketi : Aylık 40,99 TL.

Kurumsal Giriş TV+ 30 GB Paketi : Aylık 52,99 TL.

Mini TV+ Paketi : Aylık 7,90 TL.​​

Turkcell TV Plus Nasıl İptal Edilir?

Turkcell TV paketi eğer taahhütlü olarak aldıysanız iptal ettiğinizde size Cayma bedeli tahsil edilir. Turkcell TV paketlerinin SMS ile yada Müşteri hizmetlerini arayarak kolay şekilde iptal etmeniz mümkün.

Turkcell TV paketini iptal etmek için hangi paketi kullanıyorsanız paket adını yazarak SMS gönderip iptal etmeniz mümkün.

Faturama yansıt ödeme yöntemi ile alınan paketlerin iptaline bakılacak olursa,

Premium TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Giriş TV+ Paketi 30 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV30GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Yepyeni Canlı 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI5GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Yepyeni Canlı 10 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI10GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Temel TV+ 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL TEMEL5GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

AppStore ya da PlayStore ödeme seçeneği ile alınan paketlerin iptallerine bakılacak olursa,

AppStore yahut PlayStore üzerinden gerçekleşen ssatın alım işlemlerinin iptalleri de yine aynı aplikasyonların kullanılması suretiyle gerçekleştirilebilmektedir.

Web sitesi üzerinden kredi kartı ödeme seçeneği ile alınan paketlerin iptallerine bakılacak olursa,

tvplus.com.tr üzerinden kredi kartı kullanılarak gerçekleştirilen satın alma seçeneği ile alınan paketler ilgili site üzerinde yer alan hesaplar üzerinden iptal edilebilmektedir.

Turkcell TV Paketi İptal Etmek

Kullandığınız pakete göre iptal etmek istediğiniz paket adını yazarak SMS gönderdiğinizde hemen iptal işleminin başlatabilirsiniz.

Paket Adı Nasıl Yapılır?
Giriş TV+ 10 GB tarifesi ‘’IPTAL GIRISTV10’’ > 2200’a gönderin.
Temel TV+ 1 GB tarifesi ‘’IPTAL TEMELTV1GB’’ > 2200’a gönderin.
Premium TV+ 1 GB tarifesi ’’IPTAL PREMIUMTV1GB’’ > 2200’a gönderin.
Canlı TV+ 3 GB tarifesi ’’IPTAL CANLITV3GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 3 GB tarifesi ’’IPTAL GIRISTV3GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 5 GB tarifesi ’’IPTAL GIRISTV’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 10 GB tarifesi ’’IPTAL GIRISTV10’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 15 GB tarifesi ’’IPTAL GIRISTV15GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ 8 GB tarifesi ’’IPTAL GIRISTV8GB’’ > 2200’a gönderin.
Giriş TV+ Paketi 30 GB tarifesi ’’IPTAL GIRISTV30GB’’ > 2200’a gönderin.
Full TV+ 3 GB tarifesi ’’IPTAL FULLTV3GB’’ > 2200’a gönderin.
Full TV+ 5 GB Paketi tarifesi ’’IPTAL FULLTV’’ > 2200’a gönderin.
Yepyeni Canlı 5 GB Paketi tarifesi ’’IPTAL YEPYENICANLI5GB’’ > 2200’a gönderin.
Yepyeni Canlı 10 GB Paketi tarifesi ’’IPTAL YEPYENICANLI10GB’’ > 2200’a gönderin.
Temel TV+ 5 GB Paketi tarifesi ’’IPTAL TEMEL5GB’’ > 2200’a gönderin.

Turkcell TV Cayma Bedeli

Turkcell TV paketleri aylık yada yıllık olarak taahhütlü olarak satılmaktadır. Turkcell TV cayma bedeli 12 ay yada 24 ay taahhütlü olarak adlığınızda iptal etme işleminde sizden cayma bedeli tahsil edilir.

Turkcell TV cayma bedeli hesaplama işleminde kaç ay indirimli kullandığınız, cihaz bedeli, kurulum ücreti ve devlete ödenen vergiler tek seferde sizden istenin ve son faturanıza yansıtılır.

Turkcell TV Maksimum Kaç Cihazda Kullanılabilir ?

TV + beş farklı cihazda kullanıma uygundur. 6. bir cihazın kullanılması mümkün değildir. 6. bir cihazın kullanılmak istenmesi halinde cihaz silme işlemlerinin yapılmış olması gerekmektedir. Otuz günlük süreç içerisinde bir defa cihaz silme işlemi yapılabilmektedir.

Turkcell TV Bilgisayardan Nasıl İzlenir

Turkcell TV bilgisayardan yada tabletinizden internet bağlantısı olan her yeren izleme imkanınız bulunmaktadır. Turkcell TV bilgisayardan izleme için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Bilgisayardan tarayıcıya giriş yapın
 • Tarayıcı çubuğuna https://web.tvplus.com.tr/ adresini yazın
 • Açılan sayfa bulunan kullanıcı girişine tıklayın
 • Kullanıcı bilgilerinizi girin
 • Giriş yaptıktan sonra TV plus izlemek için bilgisayarınız kurulum yapılacaktır
 • Program yükleme iznini onaylayın
 • Tarayıcıyı kapatıp tekrar açın

Turkcell TV Kaç Kanal İçermektedir ?

TV + müşterilerine 130 ve üzerinde kanaldan yararlanma imkanı sunmaktadır. Kanallarda yer alan dizi ve filmlerin daha sonradan izlenebilmesi de mümkündür.

Turkcell TV Plus Ücretli Midir? Ücreti Ne Kadardır ?

TV + aylık yahut yıllık olarak ücrete tabi kullanılabilmekte olan bir platformdur. Söz konusu platformdaki ücretler kullanılmak istenen pakete göre değişkenlik arz etmekte olup sabit bir ücreti yoktur. Turkcell TV paketleri aylık yada yıllık ücretli servislerden biridir.

Turkcell TV kanal Listesi

Turkcell TV kanal listesi ve Turkcell TV hangi kanallar sorusu bir çok kişinin merak ettiği konuların başında gelmektedir.  Turkcell TV kanal listesi yerli ve yabancı bir çok kanalın yanında uygu yayını yapan tüm kanallar bulunmaktadır. Ayrıca Sadece Turkcell TV bulacağınız bir çok özel sinema ve dizi kanalı bulunmaktadır.

Turkcell TV kanal listesi detaylı incelemek için Turkcell TV Kanal Listesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell TV Plus Kumanda Özellikleri

Turkcell TV kumandası abone olduktan sonra kurulum paketi ile beraber size teslim edilir. Turkcell TV plus kumandası geri alma yada daha sonra izlemek için kaydetme özelliği dahil bir çok fonksiyonu bulunmaktadır.

 • Tv Plus R tuşu ile dilediğiniz yayını kaydedebilirsiniz
 • Aylık 100 saat kayıt etme imkanınız ücretsiz olarak bulunmaktadır.
 • Dilediğiniz zaman yayını durdurma ve geri alma özelliği bulunmaktadır
 • TV Plus Kumandasından 1 tuşuna basarak “seç izle” özelliğinden yararlanabilirsiniz
 • Yayını geri alma (HD yayınlar dahil 12 saate kadar)
 • İki kanalı aynı anda seyretme
 • Aynı anda onlarca kanalı kaydetme (Standart pakette toplam 100 saat)
 • Tek abonelikte TV, bilgisayar, tablet ve cep telefonundan paylaşımlı izleme (Bulut sistemi)
 • Kişiselleştirilebilen televizyon ve ebeveyn kontrolü (My TV)
 • Kirala-izle sistemi (Market)

Turkcell TV Arıza, Kurulum ve Teknik Destek İletişim Numarası

Turkcell TV Plus bağlantı sorunu, kopma yada yaşadığınız teknik sorunlar için aşağıdaki numaraları arayarak destek alabilirsiniz.

 • Superonline Müşteri Hizmetleri ​0532 532 0 000
 • Bireysel müşteri telefon numarası: 0532 532 00 00
 • Kurumsal Müşteri Hizmetleri: 0850 222 1 222
 • Turkcell Çağrı Merkezi: 532

Turkcell TV Müşteri Hizmetleri

Turkcell TV Plus hakkında yaşadığınız sorunları ve teknik destek almak için Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Turkcell TV Bedava İzleme

Turkcell TV bedava film izlemek yada dizi izlemek ne yazık ki mümkün değildir. Turkcell TV Plus bedava izlemek için aboneliği bulunan birinden alabilir yada Turkcell  3 ay ücretsiz Tv Plus üyeliğini başlatabilirsiniz. Yeni abonelere özelbu kampanyadan yararlanmak için hemen başvuruda bulunarak 3 ay ücretsiz izleyebilirsiniz.

Turkcell TV özel günlerde ve Bayramlar tüm kanalları ücretsiz olarak sunmaktadır. Belli aralıklarla yaptığı kampanyadan sizlerde yararlanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere aboneler diledikleri paketten paket dahilindeki koşulları yerine getirerek yararlanabilirler. Abonelerin yukarıda bahsi geçen paketlerden kendi bütçelerine ve tercihlerine göre yararlanması söz konusu olabilmektedir. Yararlanılmak istenen kullanım hakkı doğrultusunda müşterilerin seçme serbestisi bulunmakta olup kendilerine en uygun paketi seçerek söz konusu paketlere ilişkin avantajlardan yararlanmaları mümkündür.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir?Turkcell TV Plus Fiyatları ve Turkcell TV kanalları hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=uh_13O6bwVg

Turkcell Superonline Nedir?

Turkcell Superonline Turkcell operatörünün müşterilerine sağladığı ev internetinin adıdır. Turkcell Superonline abonesi olduğunu taktirde eğer bir de Turkcell hattına sahipseniz Superonline paketiniz ve hattınız oldukça uygun fiyatlara denk gelecektir ve Superonline interneti ile TV+ kullanabilirsiniz.

Turkcell TV+ Film Ve Dizi İzlemek Ücretli Mi?

Eğer ki Turkcell TV+ satın almışsanız ya da alacaksanız ancak TV+ üzerinden film yada dizi izlersem ek ücret kesilir mi diye merak ediyorsanız endişeleneceğiniz herhangi bir şey yoktur. TV+ üzerinden ne isterseniz izleyebilirsiniz ve herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu