Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri 2023; Cep telefonu ile yapılan aramalarda, gönderilen mesajlarda  ve kullanılan internet paketlerinde sürpriz faturalar ile karşılaşmak istemeyenlerin tercihi faturasız tarifelerdir. Paket aşımı yaşamak istemeyenler diledikleri kadar sms, internet paketi yahut dakika tercih ederek faturasız tarifelerden yararlanmaktadırlar.

Telefon ile uzun süren saatlerde konuşmak isteğinde olanlar konuşma paketlerini, sevdikleriyle mesajlaşmak isteyenler sms paketlerini ve sosyal medya kullanımında aktif olanlar ise internet paketlerini seçerek daha kaliteli bir yaşam sürüyorlar. Son zamanlarda revaçta olan rahat paketler Turkcell müşterilerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Zira bu paketlerde paket aşımı ve taahhüt yoktur. Bu paketler faturalı paketler gibi kullanıldıktan sonra ödenebilme serbestisine sahip olup TL yükleme ile uğraştırmamaktadır. Dolayısıyla müşterilerin en çok ilgi gösterdikleri ve memnun kaldıkları paketlerdir. Bu paketlere bakacak olursak,

Turkcell Faturasız Dakika Paketi

Turkcell faturasız dakika paketleri ve Turkcell faturasız konuşma paketleri genelde üçlü tarifeler ile satılmaktadır. İşte turkcell faturasız konuşma paketleri ve üçlü tarifeler.

 • Rahat Kal 15 GB Paketi

Rahat  paket ile dilediğiniz zaman paket alabilme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Taahhüt olmadığı gibi cayma bedeli de bulunmamaktadır. Müşteriler dilerlerse paketlerini otomatik olarak tekrar ettirebilecekler dilerlerse aylık olarak tanımlatabileceklerdir. Rahat Kal 15GB Paketi her yöne 1000 dk + 1000 sms + 15GB internet içermekte olup fiyatı 58.90 TL’dir. Fiyata KDV dahil olup telsiz kullanım ücreti dahil değildir. Tarifeden yalnızca Turkcell Rahat Tarifesinde olan aboneler değil belirli kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahipleri de yararlanabilmektedir.

 • Rahat Kal 12 GB Paketi

Rahat Kal 12 GB Paketi de Rahat Kal 15 GB Paketi özelliklerine haiz olup yalnızca internet bakımından farklılık arz etmektedir. Bu paket kendisini tercih edenlere 12GB internet + her yöne 1000 dk +1000 sms vadetmektedir. Bu paket ise telsiz kullanımı hariç KDV dahil olmak üzere 47.90 TL’dir.

 • Rahat Kal 10 GB Paketi

Rahat Kal 10 GB Paketi diğer paketlerden yalnızca internet olarak değil dk yönünden de farklılık arz ediyor.Yukarıda belirtilen paketlerdeki haklar saklı kalmak üzere dakika bakımından 250 dk daha az bir tarife tanımlanmıştır. Bu bağlamda her yöne 1000 dk değil 750 dk’lık bir konuşma paketi belirlenmiş olup internet paketi ise 10 GB olarak tesis edilmiştir. Sms hakkı kapsamında ise bir değişim mevcut değildir. Bu paketin KDV dahil telsiz ücretleri hariç fiyatı ise 42.90 TL’dir.

 • Rahat Kal 9 GB Paketi

Rahat Kal 9 GB Paketi Rahat Kal 10 GB paketinden yalnızca 1GB internet daha az olup bugün itibarıyla KDV dahil telsiz kullanımı hariç fiyatı 37.90 TL’dir.

 • Rahat Kal 7 GB Paketi

Rahat Kal 7 GB Paketi 7 GB internet + 500 dk + her yöne 1000 sms  içermektedir.Görüldüğü üzere hem internet hem de dk olarak  Rahat Kal 9 GB tarifesinden farklılık arz etmektedir.KDV dahil tesiz kullanımı hariç bugün itibarıyla fiyatı 32.90 TL’dir.

 • Rahat Kal 5 GB Paketi

Rahat Kal 5 GB Paketi Rahat Kal 7 GB internet paketinden 2 GB daha az internete sahip olması yönüyle ayrılır. KDV dahil telsiz kullanımı hariç fiyatı 27.90 TL’dir.

 • Rahat Fırsat 10 GB Paketi

Rahat fırsat paketi müşterilerine diledikleri zaman paket alabilme ve buna mukabil tıpkı faturalıda olduğu gibi kullandıktan sonra ödeme serbestisinde bulunabilme hakkı tanımaktadır. Bu paket her yöne 1000 dk + 1000 sms + 10 GB internet içermekte olup TKU vergisi dahil telsiz kullanımı hariç olmak üzere fiyatı bugün itibarıyla 67.00 TL’dir. TKU vergisi hariç fiyatı ise 63.90 TL’dir. Bu paket her ay tekrar alınabileceği gibi tekrarsız alınması da mümkün kılınmıştır. Buna ilişkin işlemler müşteri hizmetleri, sms yahut Turkcell bayileri aracılığıyla yürütülür.

 • Rahat Fırsat 7 GB Paketi

Rahat Fırsat 7 GB paketi Rahat Fırsat 10 GB paketinden yalnızca 3 GB daha eksik olması yönüyle ayrılmakta olup TKU vergisi hariç fiyatı 53.90 TL’dir. TKU vergisi dahil telsiz kullanımı hariç fiyatı ise 57.00 TL’dir.

 • Rahat Fırsat 5 GB Paketi

Rahat Fırsat 5 GB paketi 5 GB internet + her yöne 750 dk + 1000 sms  içermekte olup diğer iki rahat fırsat paket bakımından 5 GB internet içermesi ve  250 dk daha az olması ile ayrılır. TKU vergisi dahil telsiz kullanımı hariç fiyatı bugün itibarıyla 46.00 TL ‘dir.

 • Fırtına Plus

61CELL hat sahipleri bu tarifeden yararlanabilmektedir. Trabzonsporlulara özel  tarife  5 GB internet + 750 dk + 1000 sms içermektedir. Ayrıca ilgili tarife sahiplerine belirli avantajlar (Dergilik Midi aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1GB, BiP’te geçerli 1GB internet, GollerCepte standart paketi ve 61CELL içi ücretsiz konuşma) da sağlanmaktadır. Bu tarifenin fiyatı yalnızca 49 TL’dir.

 • Fırtına Avantaj

Fırtına avantaj tarifesinin fırtına plus tarifesinden ayrılan yönü 250 dk daha az konuşma ve 2 GB daha az internet hakkına sahip olmasıdır. Bu tarifenin KDV dahil ücreti ise 35 TL’dir.

Yukarıda belirtilen paketler faturalı paket olmayıp faturalı  paketlerde olduğu gibi daha sonradan ödeme kolaylığı sağlayan paket aşımı olmayan paketlerdir. Bununla birlikte ilgili müşteriler Turkcell web sitesini ziyaret edip faturasız paket yükleme seçeneğini seçerek kendilerine özel paketlerden de yararlanma imkanına sahiplerdir. İlgili kişinin gsm numarasını ve belirtilen güvenlik kodunu girerek dilediği paketi seçme serbestisi de şüphesiz bulunmaktadır.

Turkcell Faturasız Tarifeler ve Paketler

Turkcell Faturasız Haftalık 1000 Dakika Paketi

Konuşma paketiniz yetmediğinde haftalık ek olarak alabileceğiniz çerez haftalık 1000 dakika paketi her yöne geçerlidir. Konuşma paketiniz bittiğinde hemen satın almak için HAFTALIK 1000DK yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir.

Süre Kota Fiyat
Haftalık 1000DK 20TL

Turkcell Gülümseten 1000 Dakika Paketi

Turkcell rahat gülümseten 1000 dakika paketi dilediğiniz zaman alıp kullanabileceğiniz paketlerden biridir. Turkcell mağazalarından yada Dijital operatör üzerinden satın alına  bu paket iptal etmek için  IPTAL RAHATGUL1000 yazıp 2200’a sms göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Faturasız 1500 Dakika Paketi

Tecrübe konuşuyor paketinden 65 yaş ve üzerindeki Turkcell bireysel faturasız ses müşterileri yararlanabilir. Paket kapsamında 100 MB internet + 1500 dk + 1000 sms bulunmakta olup KDV dahil fiyatı 44 TL’dir.

Turkcell Faturasız 3 Aylık Konuşma Paketleri

Sevdikleriniz bol bol konuşmayı sevenler için geçerli 3 aylık dev paketler her yöne 5000 dakika içermektedir. 3 ay geçerli dev paketi satın almak için Dev 16 GB Paketi’ni almak için Dev 16 GB yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir. Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan 5000 dakika 3 ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Paket İçerik  
Dev 16 GB Paketi 3 ay boyunca yurt içi her yöne 5000 dakika + 5000 SMS + 16 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 3GB +BiP’te geçerli 15GB internet+ Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 15GB internet + Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 15GB internet

Turkcell Faturasız Her Yöne 2000 Dakika Paketi

Konuşmayı sıklıkla tercih edenlere yönelik olarak yapılmış olan bu paketten Turkcell bireysel faturasız ses müşterileri yararlanabilmektedir. Paket içerğinde 100 MB internet + 1000 sms + 2000 dk bulunmaktadır. Buna mukabil paketi tercih edenlere özel başkaca avantajlar da sağlanmaktadır. Bugün itibarıyla KDV  dahil fiyatı 50 TL’dir. Aktif olarak sosyal medya kullanmayan ve paket aşımı gibi çeşitli sorunlarla karşılaşmak istemeyen müşterilerin tercihi bu paketten yana olacaktır.

Turkcell Faturasız 1000 Dakika 

GNÇ Üçlü 15 GB paketinden yararlanabilmek için Turkcell bireysel faturasız ses müştesi olmakla birlikte bu müşterilerin 7-25 yaş aralığında olması gereklidir. Dikkat edilirse paketin yaş bakımından belirli bir kriter aradığı görülmektedir. Paketin müşterilere sunmuş olduğu içerik ise 9 GB internet + 1000 dk + 1000 sms’dir. Bununla birlikte Facebook ve Twitter’da geçerli 6 GB Dergilik Maksi üyeliği ve 1 GB BİP’te 5 GB internet paketin sağladığı başkaca avantajlardır. Yurt içinde geçerliliği olan bu paketin süresi dört hafta kadardır.

Yukarıda da bahsolunduğu üzere Turkcell müşterilerinin hazır kartlarına TL yükleyerek diledikleri ölçüde arama yapabilmesi ve hazır kartın başkaca hizmetlerinden yararlanması söz konusu olabilmektedir. Hazır kartların fiziki olarak mevcudiyeti söz konusu olmasa da kartların son kullanma tarihlerine kadar müşterinin yükleme yapabilme serbestisi bulunmaktadır. Turkcell’in ücretlendirmeye ilişkin koşullarda değişim yapma hakkı saklıdır.

Turkcell Faturasız Hat Peket Yükleme

Eğer ki Turkcell faturasız hat sahibi iseniz ve paket yüklemek isterseniz bu işlemin en kolay yolu Turkcell Mobil Uygulamasını kullanarak paketler seçeneğine tıklayarak burada istediğiniz paketi yükleyebilirsiniz.

Turkcell İnternet Paketleri

Eğer ki Turkcell faturasız hat sahibi iseniz ve mevcut paketinize ek olarak bir internet paketi satın almak istiyorsanız bu işlemi de yine Turkcell Mobil uygulamasını kullanarak ek paketler satın alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu