Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir?

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir? Faturasız hat kullanıcısı Turkcell aboneleri sıklıkla hatlarına en az kaç TL yükleyebilecekleriyle ilgili araştırma yapmaktadır. Müşteriler mobil bankacılık üzerinden ve Turkcell mağazaları üzerinden farklı meblağlarda cihazlarına TL yüklemesi yaparak çeşitli kullanım haklarından yararlanabilirler.

Bu yazımızda Turkcell müşterilerinin cep telefonlarına tek seferde en az kaç TL yüklemesi yapabileceklerine ilişkin olarak açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Müşterileri En Az Kaç TL Yükleyebilir?

Turkcell operatör şirketi aboneleri Dijital Operatör uygulamasını cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden yükleyerek, Turkcell mağazalarını ziyaret ederek yahut Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak cep telefonlarına TL yüklemesi yapabilirler.

Müşterilerin yapacakları TL  yüklemesi tek seferde 35 TL olarak belirlenmiştir. 35 TL olarak belirlenen asgari miktar Turkcell Dijital Operatör uygulaması, Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetlerini aramak suretiyle yapılacak yüklemeler bakımından geçerlidir. Bununla beraber müşterilerin mobil bankacılık üzerinden TL yüklemesi yapmak istemeleri halinde yapacakları yükleme asgari 50 TL olarak belirlenmiştir. Zira mobil bankacılık en az 50 TL ve üzerinde yüklemelerin yapılması bakımından kullanıma uygun bir platformdur.

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir 2023

Turkcell faturasız hat sahipleri hatlarına en az yükleme limiti 2023 yılı itibari ile 35 TL olarak belirlenmiştir. Turkcell bayilerinde ve Turkcell hesabım uygulaması üzerinden yükleyebileceğiniz an az TL miktarı 35 TL’dir. Kredi kartı ve Banka kartı ile 35 TL ve üstü yükleme yapabilirsiniz. Hattınıza 35 TL altından yükleme yapmanız mümkün değildir.

Turkcell TL Transferi Nasıl Yapılır? Ücreti ve En Az Ne Kadar? 

Turkcell Online TL Yüklemesi Nasıl Yapılır ?

Online TL yüklemesi yapmak isteyen müşteriler turkcell.com.tr adresini ziyaret ederek yükleme yapmak istedikleri GSM numarasını ilgili kutucuğa girmelidirler. Ardından sistem tarafından otomatik atanan güvenlik kodunu giren müşterilerin hatlarına 35 TL ve üzerinde miktarda diledikleri TL yüklemesini yapmaları mümkündür.

Turkcell Hattımın Kapanmaması İçin En Az Kaç TL Yüklenebilir?

Turkcell müşterileri hatlarının kapanmasını istemedikleri takdirde en az 185 gün içerisinde 10 TL’ lik bir yükleme yapmış olmaları gerekmektedir. Müşteriler hatlarının kapanmamasını istiyorlarsa 185 günlük sınıra dikkat etmelidirler. Yapılacak yüklemenin ise tek seferde 10 Tl olması gerekir. Alt limit de 35 TL olduğundan dolaylı olarak en az 35 TL yüklemeleri gerekmektedir.

Görüldüğü üzere aboneler belirli uygulamalar üzerinden TL yüklemesi yaparak faturasız hatları dahilinde kullanım haklarına devam edebilirler. Ancak uygulamadan uygulamaya yükleme yapılması gereken meblağın alt limiti değişmektedir. Belirlenen koşulları yerine getiren aboneler kolaylıkla TL yüklemesi yapabilirler.

YouTube video

Turkcell Faturalı Hatta TL Yüklenir Mi?

Eğer ki Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız ve faturalı hattınıza TL yüklenir mi diye merak ediyorsanız; maalesef TL yükleme işlemi sadece faturasız hat kullanıcılarına özeldir. Siz eğer ki faturalı hattınıza TL yükleyip başka bir numaraya o TL miktarını hediye olarak göndermek istiyorsanız, hattınıza TL yüklemesi yapamadığınızdan dolayı gönderdiğiniz hediye TL faturanıza yansıtılır.

Turkcell Faturasız Paketler Nelerdir? Kampanyalı Paketler Hangileri?

Turkcell faturasız hattınıza TL yüklemesi yerine paket almayı tercih etmişseniz ancak hangi paketler var ve hangi paket avantajlı diye araştırıyorsanız; Turkcell Faturasız Tarifeler ve Paketler yazımızı inceleyerek bütün bu sorularınızın cevabına ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu