Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Turkcell Bedava SMS Hilesi 2023; Turkcell aboneleri son zamanlarda sıklıkla bedava dakika yahut internet hilesi denemekte olsa da sms hilesine başvuran aboneler de bulunmaktadır. Sevdikleriyle sıklıkla mesajlaşmayı seven ve TL karşılığı aldığı paketleri yetmeyen aboneler sms hilesi yoluna başvurmaktadır.

Bazı aboneler ise paket alımı yapmadan direkt olarak sms hilesine  başvurmaktadır. Bu yazımızda Turkcell operatör şirketi kapsamında bedava sms hilesinin nasıl yapılacağına ilişkin belirlemeler mevcuttur.

Turkcell Bedava Sms Hilesi Yapma

Turkcell dijital operetör uygulamasını cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler sıklıkla Salla Kazan bedava sms, dakika ya da internet hilesine ilişkin denemeler yapmaktadır. İlgili uygulamayı cihazlarına indiren müşteriler menü seçeneğinden salla kazan butonuna tıklayarak telefonu salladıkları takdirde çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalamaktadırlar.

Tüm bu işlemleri gerçekleştiren ilgili müşterinin 4.5 G uyumlu cihazının ve buna mukabil 4.5 G aboneliğinin bulunması gerekir. Aboneliği bulunmayan müşteriler başvurularının onaylanmasına bağlı otomatik olarak diledikleri hediyeyi kazanabileceklerdir. Hediye teklifleri  müşterilerin en çok kullandığı pakete göre değişkenlik arz etmektedir. Bu bağlamda bedava sms hilesi yapmak isteyen ve sıklıkla sms aracılığı ile iletişim kuran Turkcell aboneleri sms kazanma hakkına sahip olacaklardır.

Uygulama ile haftada yalnızca bir defa hediye kazanmak mümkündür. Hattınıza TL yüklemeniz halinde ve size özel olarak belirlenen günlerde birden fazla salla kazan hakkınız da şüphesiz bulunacaktır.

Turkcell Bedava Sms Hilesi Nasıl Yapılır

Bip uygulamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden indiren yeşil beyaz aboneleri söz konusu uygulama ile sms elde edebilme şansına sahip olacaklardır. Bunun yanı sıra 1 GB internet hakkı da hatlarına tanımlanabilmektedir. Otuz gün süreyle geçerli olan kampanyadan faydalanmak için yeşil beyaz abonesi olmak ve ilgili uygulamaya ilk defa giriş yapmış olmak gerekir.

Hediye Havuzu ile Bedava Sms Hilesi Yapma

Turkcell dijital operatör uygualamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler hediye havuzu linkine tıklayarak çeşitli hediyeler kazanabilmektedirler. Hediye havuzundan hediye kazanabilmenin en büyük avantajı kazanmak istediğiniz hediyeyi seçme serbestisine sahip oluşunuzdur.

Müşteriler istedikleri hediyenin karşısında belirlenen görevi yerine getirdikleri takdirde söz konusu hediyeyi kazanma şansına sahip olacaklardır. Bedava sms kazanmak isteyen müşteriler sms kazanmak için gereken görevi yerine getirdikleri takdirde bedava sms hilesi vasıtasıyla sms elde edebileceklerdir.

Bedava Sms Hilesi Yapma

Hafta içi oynanan oyunlardan hafta sonu sms, dakika veya internet kazanmak isteyen müşterilerin genelde başvurduğu yöntemlerden biri de hediyeli oyun servisidir. Oyun oynamayı seven oynadıkça hafta sonları puan kazanan müşteriler kazandıkları puanların karşılığında bedava sms, dakika veya internet kazanmaktadır.

Kazanılan hediyeleri seçme serbestisi müşterilere ait olup bunların yanı sıra bedava internet tahsisi de söz konusu olabilmektedir. Ayrıca ilgili müşterilerin 50 TL ve üzerinde  indirim kuponu kazanma şansı da bulunmaktadır.

Hediyeli Soru Servisi ile Bedava Sms Hilesi Yapma

Hediyeli soru servisi uygulamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler haftalık 7 TL ücret karşılığında beş adet soruya karşın verdikleri her doğru cevapta sms, dakika yahut internet kazanmaktadırlar. Sms kazanabilmenin ön koşulu sorulara verilen doğru cevaplarda puan kazanmaktır.

Turkccell Tanışma Seti  ile Bedava Sms Hilesi Yapma

Bol GB tanışma seti Turkcell hazırkart abonelerinin yani faturasız hat sahibi Turkcell kullanıcılarının otuz gün süreyle kullanabilecekleri yöntemlerden biridir. İlgili tarifeden yararlanmak isteyen aboneler tarife kapsamında 750 dakika, 250 sms paketi ve 25 GB internet paketi sahibi olmaktadırlar. Yapılması gereken ise yalnızca Bol GB tanışma seti abonesi olmaktır.

Kampanya on sekiz yaşından büyük müşteriler için geçerlidir. Bu kapsama dahil olacak müşteriler Turkcell İletişim Merkezlerini ziyaret ederek ön ödemeli hatta sahip oldukları takdirde otomatik olarak hatlarına tanımlanan kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında kullanılmayan smsler bir sonraki aya devretmez. Kampanya yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Sürpriz Nokta ile Bedava Sms Hilesi Yapma

Cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden BiP uygulamasını yükleyen müşteriler sürpriz nokta ile bedava sms hilesi yapabilmektedirler. Bu kampanya vasıtasıyla bedava sms elde etmek isteyen müşterilerin cihazlarında GPS uygulamasının mevcut olması ve uygulamanın aktif bir şekilde kullanılıyor olması gerekir.

Sürpriz nokta bul sekmesinden sürpriz hediyeler verilen adresi seçtğiniz takdirde hediye kazanma şansına sahip olmaktasınız. BiP ve GPS uygulaması cihazlarında aktif bir biçimde kullanmakta olan müşteriler belirlenen koşulları sağladıkları takdirde sürpriz nokta ile bedava sms kazanacaklardır. Otuz gün içerisinde maksimum on adet hediye kazanma şansınız bulunmaktadır.

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi 2023

Turkcell aboneleri cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden BiP uygulamasını indirdikleri takdirde sen yap diye yarışması ile bedava sms hilesi yapabilmektedirler. Uygulamaca abone adına tahsis edilen görevleri yerine getirilmesi halinde ilgili müşteri bedava sms hilesinden yararlanarak sms elde edecektir. Bu yarışma ile yalnızca sms değil başkaca hediyeler elde edilmesi de mümkündür. Her müşteri sıklıkla kullandığı pakete ilişkin avantajlardan yararlanma hakkına sahiptir.

Yükle Kazan ile Bedava Sms Hilesi Yapma

Turkcell faturasız hat sahibi kullanıcıları yani hazırkart müşterileri hatlarına yükledikleri TL kadara TL kazanmaktadırlar. İlgili kampanyadan yararlanabilmek için ön koşul yapılan yüklemenin 35 TL ve üzerinde olmasıdır.

Müşteriler yükledikleri TL karşılığında gelen hediyeyi sms, dakika yahut internet olarak kullanabilme serbestisine sahiptir. Yapılan yüklemenin de  Turkcell tarafından belirlenmiş uygulamalar üzerinden yapılması gerekir. Turkcell bayileri üzerinden yapılan yüklemeler  bu kapsamda değildir.

Kim Hediye İster ile Bedava Sms Hilesi Yapma

Kim hediye ister ile bedava sms hilesi yapabilmenin ön koşulu BiP uygulamasının cihazlarda aktif olarak kullanılıyor olmasıdır. İlgili uygulama kullanıcıları sevdiklerini aradıkları yahut sevdiklerine mesaj attıkları takdirde attıkları mesaj ya da dakika kadar bedava sms elde etme şansına sahip olabilmektedirler.

GNÇ Uygulaması ile Bedava Sms Hilesi Yapma

Turkcell GNÇ uygulaması kullanıcı olabilmek için ön koşul olarak 26 yaş altı sınırı getirilmiştir. Bu bağlamda 26 yaş altındaki müşterilerin ilgili tarife kapsamındaki avantajlardan yararlanması söz konusu olacaktır. İlgili koşulları sağlayan müşterilerin koşulları sağlayıp sağlamadığı cihazlarına Turkcell GNÇ uygualmasını indirmelerinin ardından TC kimlik numarası ile giriş yaptıkları sırada test edilecektir.

IOS 9 ve Android 4.4.2 ve üstü uygulamaca desteklenmektedir. Tüm bu koşulları sağlayan müşteriler belirledikleri iki gün boyunca diledikleri kadar bedava sms paketinden yararlanabilme serbestisine sahiptir.

GNÇ Uygulaması Çatlat Kanalı ile Bedava Sms Hilesi Yapma

26 yaş altındaki Turkcell GNÇ uygulaması kullanıcıları haftada belirledikleri iki günlük süreç boyunca yumurtaları çatlatarak hediye kazanabilmektedirler. Hediyelerin kullanım süresi günlük olabileceği gibi haftalık ya da aylık da olabilmektedir. İlgili günler dışında başka bir güne hediye aktarımı yapılması söz konusu değildir.

Yukarıda belirtilen uygulamaların yanı sıra çeşitli sms kodları vasıtasıyla da bedava sms hilesi yapılması söz konusu olabilmektedir. Bunlara bakılacak olursa,

  • Müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek ABONE yazarak 2222’ e gönderdikleri takdirde 50 sms’ ten 1000 sms’ e kadar sms hakkı elde edebilmektedirler. Kalan sms hakkınızı öğrenmek için ise KALAN yazarak 2222’ e kısa mesaj olarak göndermeniz gereklidir.
  • Müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek SMS yazarak 2222’ e gönderdikleri takdirde sms kazanma şansına sahip olacaklardır. Şans kampanyası olarak geçen kampanyadan faydalanmak için herhangi ücret başlığı altında ödeme yapmanız gerekmemektedir. Bu sayede 5000’ e kadar sms elde etmek mümkündür.
  • Müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek GEL SMS yazarak 2222’ e gönderdikleri takdirde 100 sms sms elde etme şansına sahip olacaklardır. Onaya ilişkin bildirimin gelmesinden itibaren geçerli olmak üzere sms paketinin kulllanımı söz konusu olacaktır.
  • Müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek İPTAL İZİN yazarak 2222’ e göndermelidir. Buna mukabil kısa mesajınızın yanıtlamasını beklemelisiniz. Kısa mesaj yanıtlandıktan sonra devam yazarak 2197’e göndermeniz gerekir. Bu şekilde 100 sms paketinden 1000 sms paketine kadar sms elde etmeniz mümkün olacaktır.
  • Müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek ABONE yazarak dilediği kadar sms miktarını 2222’ e göndermelidir. Bu sayede 50 sms paketinden 1000 sms paketine kadar sms elde etmeniz mümkün olacaktır.
  • Faturalı hat sahibi Turkcell aboneleri SUPER MESAJ yazarak 2222’ e gönderdiklerinde hatlarından 19 TL’lik ücret tahsilatı karşılığında her yöne 1000 sms kazanma hakkında sahip olacaklardır. Müşterilerin 1000 sms paketine ilişkin haklarını 30 günlük sürede geçerli olarak kullanması söz konusudur.
  • Müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek OZEL 1000 SMS yazarak aylık 4.90 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında bedava sms elde edebilmektedirler. Kalan sms kullanımlarınızı *100# aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.

Makalemizde belirttiğimiz üzere Turkcell aboneleri çok sayıda uygulama ve sms kodu ile bedava sms hilesi yapabilmektedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu