Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama (İnternet, Mesaj, Konuşma)

Türk Telekom Kalan Kullanım (İnternet, Mesaj, Konuşma) Sorgulama; Kalan bakiye sorgulamalarınızı ücretsiz bir şekilde ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Türk telekom kalan kullanım (internet, mesaj, konuşma) sorgulama kolaylıkla kontrol edilebilir.

Kalan kullanımlarınızı takip ederek aşım derdi yaşamaz, ek pakete ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edebilir, kalan kullanımlarınızı yönetebilirsiniz.

Türk Telekom SMS ile Kalan Kullanımını Sorgulama

İnternet ve sms paketlerinizi yoğun bir şekilde kullanıyor ve aşım derdi yaşamak istemiyorsanız kalan kullanımlarınızı sık sık kontrol etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Eğer Türk Telekom hat sahibi iseniz KALAN yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Fatura dönemizde kalan SMS ve internet hakkınızı kısa mesaj yoluyla öğrenebilirsiniz. Bu yöntem internet, mesaj ve konuşma kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama 2023

Türk Telekom kalan kullanım (İnternet, Mesaj, Konuşma) sorgulama ile ilgili olarak diğer yöntemler aşağıda belirtildiği gibidir. Dilediğiniz yöntemi tercih edebilirsiniz.

  1. Müşteri hizmetlerini arama  444 1 500 numarası aranarak sesli yanıt sistemi üzerinden kalan kullanımlar öğrenilebilir.
  2. 9333’ü tuşlayarak ya da TL yazıp 9333’e yollayarak da kalan kullanımlarınızı öğrenmeniz mümkün.
  3. *123# tuşlaması yapmak kalan kullanımlar için bir başka yöntemdir.

Bunların yan sıra Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden kullanıcılarına cep telefonu numaralarını ve şifrelerini girerek kalan kullanımlarını görebilirler. Ayrıca faturasız hat sahipleri haklarını ne kadar kullanabileceklerini ve faturalı hat sahipleri de fatura kesim tarihlerini bu yöntemle öğrenme şansına sahip olacaktır.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

Türk Telekom Kalan Kullanım Haklarını Öğrenme

Türk Telekom kalan kullanım haklarını öğrenme için telefonunuzdan *123# yazarak arama tuşuna basabileceğiniz gibi dilerseniz 9333’ü arayabilir ya da TL yazıp 9333’e SMS göndererek anında öğrenebilirsiniz. Mesaj gönderimi sonrası kalan kullanım haklarınız size SMS olarak bildirilecektir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Son olarak, Türk Telekom kalan kullanım (internet, mesaj, konuşma) sorgulamaişlemi oldukça basit bir şekilde “Turk Telekom Online İşlemler” uygulaması indirilerek de takip edilebilir. Bunun yanında “Turk Telekom Cep Asistan” önerilebilecek bir diğer uygulamadır.

Farklı farklı işlemlerle uğraşmak yerine, kolaylıkla bütün bilgilere erişim sağlanabilir. Bunun için hayatınıza kolaylık getiren uygulamalar vardır. İlk seferde beni hatırla seçeneğini işaretlemeniz halinde tüm bilgilere tek seferde erişim sağlayabilirsiniz. Türk Telekom kalan kullanım (internet, mesaj, konuşma) sorgulama işlemlerinin hiçbirinden ücret talep edilmez.

YouTube video

Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimi Kapatma Nasıl Olur?

Eğer ki siz de Türk Telekom hattını kullanıyorsanız ve Türk Telekom operatörünün size sürekli kalan kullanımınız mobil uygulaması üzerinden göndermesinden bıktınız ve kapatmak istiyorsanız; telefonunuzun ayarlar kısmından Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını seçin ve bildirimleri kapat diyin.

Türk Telekom Ek Paket Satın Alma Nasıl Yapılır?

Eğer ki yukarıda anlattığımız işlemleri uygulayarak kalan kullanımlarınızı sorguladınız ve kalan kullanımınız çok az kaldığını ve yenileme tarihine kadar yetmeyeceğini düşünüyorsanız ve ek paketler satın almak istiyorsanız bu İşlem için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu