Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türk Telekom Faturasız Paketler 2023; Türk Telekom sunduğu cazip fırsatlar ile kullanıcıların her geçen gün daha fazla ilgisini çeker. Türk Telekom faturasız paketler ise özellikle gençler arasında sıklıkla tercih edilir. Aylık aşırı kullanım ücretlerinden korkuyorsanız, faturasız paketler sizin için olabilir. Faturasız paketler tıpkı faturalı paketler gibi tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar. Ancak, aylık planı aşan dakikalar için uzun vadeli sözleşme gereksinimleri veya aşım ücretleri yoktur.

Satın almak ise son derece kolaydır. Türk Telekom faturasız paketlere sahip olmak son derece kolaydır. Ayrıca sunduğu fırsatlar ise oldukça dikkat çekicidir. Dakikalarınız bitene kadar telefonun özelliklerine bağlı olarak arama yapabilir, internete girebilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. Ancak tanımlana haklarınız bittiğinde ise, hemen ya da belirli bir süre içinde daha fazla dakika satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Tarifeleri ve Paketleri

Faturalı bir hat tercih etmek istemiyorsanız ve kendi avantajlarına sahipseniz, Türk Telekom faturasız paketler size oldukça uygun olacaktır. Paketler arsında;

 • Üçlü Paketler; hem dakika hem internet hem de SMS barındıran bir paket
 • Selfy; Türk Telekom’un gençlere yönelik sunduğu avantajlı bir paket
 • Konuşma Paketleri; dakikası fazla olan paket
 • İnternet Paketleri; internetin daha fazla olduğu bir paket
 • Taraftar Paketleri; futbola âşık olan tüm bireyleri kapsayan ve gönül verdiği takıma destek amacıyla sunulan paket

Türk Telekom Faturasız Paketler arasında oldukça tercih edilen paketlerdir.

Türk Telekom Yepyeni Paketler

Eğer yüksek faturalı tarifelerden çekiniyorsanız kontrol ve paranızın karşılığını almak istiyorsanız, Türk Telekom faturasız paketler sizin için en uygun olanı olacaktır. Sizi bir sözleşmeye bağlamadan aynı hizmeti aynı kaliteyi bu paketler ile almanız oldukça kolay. Türk Telekom faturasız paketlerin ana avantajı, sundukları özgürlük ve kontrolün birleşimidir.

Belirli arama sürelerinde ayda belirli sayıda dakika, sınırı aşarsanız ek ücretler ve sözleşmeyi ihlal ederseniz yüksek ücretler içeren sürprizler yaşamadan rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. Özellikle çocuklar ve gençler için oldukça avantajlı bir tanımı ifade eder. Dakikalarınız bitene kadar istediğiniz zaman, istediğiniz kadar konuşmakta özgürsünüz. Üstelik aylık fatura ödemek zorunda da değilsiniz.

Türk Telekom Fatura Ödeme Tarihi Geçerse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır? 

Türk Telekom Faturasız Paketlerin Avantajları

Türk Telekom faturasız paketler sizlere bazı avantajları birlikte sunar. Bunların başında ise;

 • Hiç dakikanız kalmadıysa, arama yapamaz veya kısa mesaj gönderemezsiniz, ancak yine de acil numaraları kullanabilirsiniz. Ebeveynler, bir genç için bu tip paketlerden rahatlıkla faydalanabilir. Üstelik fatura sürprizi olmadan.
 • Cep telefonunu yalnızca acil durumlar için ve belki de haftada birkaç arama için kullanıyorsanız, bu paketler tam size göre olacaktır. Gerçi günümüzde bu durum pek mümkün olmasa da yine de böyle durumlar göz ardı edilemez.
 • Faturasız paketlerde faturalı hatlara göre aylık vergi veya fesih ücreti ödemezsiniz.

Tüm bu avantajlar göz önüne alındığında Türk Telekom faturasız paketler özellikle gençler için son derece cazip bir hale gelecektir.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler

İletişimin bu modern zamanlarında insanlar cep telefonlarının kullanımına giderek daha fazla bağımlı hale geliyor. Durum böyle olunca da tüm operatörler farklı kampanyalar ile tüketiciyi kendi tarafına çekmeye çalışıyor. Türk Telekom faturasız paketler ise Türk Telekom’un sizlere sunduğu avantajlı teklifleri kapsıyor. Ön ödemeli hatlar almadan önce kendinizin ya da çocuğunuzun ihtiyacını net olarak belirleyin sonrasında Türk Telekom büyük fırsatlar ile sizlere süper kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Peki, hangi paketler size cazip geliyor?

 • Türk Telekom Mobilist Portföy kampanyası ile ayda sadece 42 TL’ ye 5 GB internet, 1000 SMS ve her yöne 250 dakika tanımlıyor.
 • Mobilist 10GB Paketi ise sizlere sadece ayda 52 TL’ ye 10 GB internet 250 SMS ve 250 dakika veriyor.
 • Eğer dönüşüm paketlerini tercih ederseniz Türk Telekom kalan kısa mesaj haklarınızı internete çeviriyor.
 • Bal Paketleri ile de adeta internete doyuyorsunuz.

Bu ve buna benzer pek tarife ve paketler ise Türk Telekom Web sitesinde Türk Telekom faturasız paketler adı altında geçiyor.

Türk Telekom Faturasız Üçlü Paketler

Türk Telekom faturasız üçlü paketler ile dilediğiniz gibi konuşabilir ayrıca dilediğiniz gibi internete girebilirsiniz. Bol bol dakika ve internet içeren faturasız üçlü paketler ise;

 • 3 aylık 20 GB pPaketi
 • Mobilist Portföy
 • Ahlan Portföy
 • Bol ve Hızlı 5GB Paketi
 • Bol ve Hızlı 7GB Paketi
 • Hesaplı 1 GB Paketi

Türk Telekom üçlü paketleri hakkında detaylı bilgiyi Türk Telekom Faturasız Üçlü Paketler yazımızdan okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Keyifli Paketler

Hattını Türk Telekom taşıyan yada yeni hat alan kişilere özel Türk Telekom faturasız paket ve tarifelerden biride Faturasız keyifli paketlerdir. İhtiyacına göre 3GB, 6GB, 10GB, 15GB ya da 25GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 100 SMS İçermektedir. Bu tarifeyi alamk için mutlaka Türk Telekom bayisine gitmeniz gerekir.

Türk Telekom Faturasız İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız internet paketleri günlük, haftalık yada aylık olarak alabilirsiniz. Birinden farklı pek çok paketi bulunan Türk Telekom faturasız paketler ihtiyacınız doğrultusunda seçme hakkınızda bulunmaktadır. Saat bazlı internet yada Youtube dahil bir çok seçenek bulunmaktadır.

 • YouTube Paketleri
 • Pakete Ek Aylık İnternet Paketleri
 • Pakete Ek Haftalık ve Günlük İnternet Paketleri
 • Aylık İnternet Paketleri
 • Saat Bazlı İnternet Paketi
 • Haftalık ve Günlük İnternet Paketleri

Yukarıda paketleri faturaya ek olarak satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketleri

Türk Telekom faturasız konuşma paketleri hem bütçenize hemde konuşma yoğunluğunuza göre seçim yapabilirsiniz. Fatura ek olarak alabileceğiniz dilerseniz aylık paket olarak satın alabilirsiniz.

 • Muhabbet Konuşma Paketleri
 • Pakete Ek Haftalık Konuşma Paketleri
 • Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi

Türk Telekom faturasız konuşma paketleri hakkında detaylı bilgi için Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Mesajlaşma Paketleri

Bol bol mesaj atmayı seviyorsanız 30 gün geçerli her yöne 1.000 SMS, şebeke içi 10.000 SMS ve her yöne 100 MMS sadece 12 TL satın alabilirsiniz. Bu paketi aylık olarak satın almak için 11000 yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterlidir.

Türk Telekom Faturasız Paketlerin Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Türk Telekom her yaşa ve her bütçeye uygun tarife kapsamıyla tüketiciyi sevindirmeye devam ediyor. Faturasız tarifeler tıpkı faturalı tarifeler gibi genellikle bir yıllık süreci kapsar. Yüklediğiniz tutar karşılığında size tarife kapsamında kullanım hakları verilirken bu süre genellikle bir yıl olarak belirleniyor. Hangi operatör olursa olsun bu tarifelerde süre genellikle aynı zaman dilimini kapsıyor.

Ancak sizlere tavsiyemiz her ihtiyacınızı bulacağınız bir Kurum olan Türk Telekom öncelikleriniz arasında olmalıdır. İster tutkulu bir taraftar olun, ister sosyal medya bağımlısı hatta sürekli telefonda konuşan biri bile olabilirsiniz. Türk Telekom’un faturasız avantajları sizlere tamamıyla hitap eder. İnternet, dakika, kısa mesaj gibi tarifeyi kapsayan bu hatlar 20 TL’ den başlayıp 100 TL’ ye kadar uzanır.

YouTube video

Türk Telekom’da Faturasız Paketler Ne Kadar?

Türk Telekom faturasız paketlerin fiyatı almak istediğiniz paketin içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Paket fiyatları 65 TL’den başlayarak 200 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Türk Telekom 6 GB 29 TL Faturasız Nasıl Yapılır?

Sizde 6GB internete 29 TL’ye sahip olmak istiyorsanız FESTIVAL 6GB yazarak 5555’e SMS olarak yollayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu