Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Selfy Paketleri     

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Selfy Paketleri 2023; Faturalı ve faturasız hatlarda temel farklılıklar aslında çok basittir. Biri ön ödemeli bir hattı temsil ederken diğeri aylık ödemeleri bulunan bir hattı temsil eder. Faturasız hatlar öncelikle bütçe dostu bir ödeme sistemi olduğu için öğrencilerin ve cep telefonunu sadece temel işlevi olan arama için kullanan yetişkinler için oldukça uygundur. Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri ise gençler için oldukça avantajlı teklifler sunar.

Türk Telekom’a özel olan bu paketler oldukça avantajlı tarifeleri içerir ve internet bolluğu açısından gençlere daha çok hitap eder. Elbette bu durumu yalnızca gençler için diye sınırlandırmak yanlış olur. Çünkü interneti oldukça kullanan yetişkinlerde bulunur. Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri kısacası her yaş grubunu yakından ilgilendirir.

Selfy’nin Özgür 24 GB Kampanyası

Selfy’nin özgür 24 GB paketi interneti yoğun şekilde kullanalar için oldukça avantajlıdır. Selfy dünyasına katılmak ise son derece kolaydır. Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri farklı seçeneklerde olsa da 24GB paketi için yapmanız gereken OZGUR 24 yazarak arada bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazarak 4545’ e kısa mesaj yazarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Ancak burada bilmeniz gereken en önemli detay bu paket 7-25 yaş grubuna hitap eder. Bu paket yalnızca 65 TL olup dilediğiniz vakit katılabilirsiniz. Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri elbette bununla sınırlı değildir.

Selfy’nin Mobilist 22 GB Kampanyası

Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri oldukça çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlardan bir diğeri Selfy 22 GB kampanyasıdır. Bu kampanyada da 7-25 yaş arasına hitap eder. Paket ücret yalnızca 69 TL’ dir. Bol internetli olan bu paket ayrıca 250 dakika her yöne arama hakkı vermektedir. Ayrıca paket kapsam dâhilinde 250 SMS bulunur.

İnterneti seven gençler için oldukça cazip bir pakettir. Bu pakete geçmek için online işlemler, kısa mesaj ya da müşteri hizmetleri kanalını kullanabilirsiniz. Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri ile tanışmak için geç kalmayın.

Türk Telekom Faturasız İnternet Paketleri

Selfy’nin Mobilist 12 GB Kampanyası

Selfy dünyası oldukça geniş bir havuza sahiptir. Eğer sizlere yukarıdaki paketlerin aylık ödemesi fazla geliyorsa bir diğer seçeneğiniz Selfy’nin Mobilist 12 GB Paketi olabilir. Bunun için ise aylık ödeme 49 TL’ dir. Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri her bütçeye uygun şekilde hazırlanmıştır. Selfy gençler için hazırlanmış bir kampanyadır.

Gününün çoğunu internette geçiren gençler için Selfy’nin Mobilist 12 GB Paketi harika bir alternatif olacaktır. Üstelik aylık ödemesi diğer kampanyalara göre daha azdır. Tabi buna bağlı olarak da internet hakkı daha kısıtlıdır. Bu paket kapsamında yine 250 dakika her yöne ve 250 her yöne SMS mevcuttur. Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri gençlere adeta bir ayrıcalık sunar.

Selfy’nin Fırsat 5 Paketi

Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri fırsatları oldukça fazladır. Bunlar arasından bir diğer seçeneğiniz Selfy’nin Fırsat 5 Paketi olabilir. Bu paket kapsamında 5 GB Sil Süpür’den hediye, 5 GB kendi uygulama kapsamında bulunan internet, 750 dakika her yöne ve 500 SMS bulunur.

Üstelik bu paketin aylık ödemesi yalnızca 32 TL’dir. Oldukça avantajlı olan bu paket Türk Telekom faturalı ve faturasız selfy paketleri sıklıkla tercih edilir. Selfy dünyası elbette bunlar ile sınırlı değildir. Eğer Selfy kampanyasına sizler de dâhil olmak istiyorsanız en yakın Türk Telekom şubesinden yardım alabilirsiniz.

YouTube video

Türk Telekom 35 TL Paketler Faturasız Nasıl Yapılır?

30 Gün içinde numarasını Türk Telekom’a taşımış olan ya da yeni hat satın alan kullanıcılar Selfy fırsat 15 paketine aylık 35 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom 15 GB Faturasız 35 TL Nasıl Yapılır?

Selfy fırsat 15 paketinden yararlanmak için FIRSAT 15 yazarak 4545’e SMS yollayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu