Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır? 

Türk Telekom Faturalı Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır?Avantajlı ve uygun fiyatlı paketleri müşterilerine sunan Türk Telekom, faturalı abonelere özel olarak ek paketleriyle ihtiyaç anında müşterine pek çok fırsat sunuyor. Aylık 1 GB internet ek paketine ihtiyaç duymanız halinde ayda 19,38 TL’ye AYLIK 1GB yazıp 5555’e göndererek sahip olabilirsiniz.

İnternetiniz az geldiği takdirde faturalı hattınıza ek olarak aylık 6 GB ek internet paketi satın almak için ise AYLIK 6GB yazıp 5555’e gönderip, ayda 35,70 TL’ye 6GB ek internet paketinin tadını çıkarabilirsiniz. Aylık 10 GB ek internet paketine sahip olmak için AYLIK EK 10GB yazıp 5555e gönderip ayda 45,90 TL’ye doyasıya internete kavuşabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom’da haftalık ek internet paketlerine istediğiniz her an sahip olmanız mümkündür. Aylık faturanıza ek olarak seçeceğiniz paketin ücreti yansıtılarak, seçtiğiniz pakete sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom faturalı ek internet paketi nasıl yapılır diye soracak olanlara cevaben, müşteri temsilcileri ve Türk Telekom bireysel online işlemler üzerinden ek internet paketine sahip olabilirsiniz. Ek internet paketi yapmak için 444 1 444 numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir, Türk Telekom online işlem merkezi sitesinden istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.

Faturalılara Ek Haftalık İnternet Paketleri Nelerdir?

Faturalılara ek haftalık internet paketleri şunlardır:

 • 1 Haftalık 1GB İnternet Paketi
 • 1 Haftalık 2GB İnternet Paketi
 • 1 Haftalık 4GB İnternet Paketi

Aylık faturanızdaki tarifeniz dışında haftalık bir internet paketine ihtiyaç duyduğunuz zaman haftalık paketler tüm zamanlarınızda ve özellikle iş hayatınızda yardımınıza koşar. Türk Telekom online işlem merkezi üzerinden Türk Telekom faturalı ek internet paketi nasıl yapılır?sorularında web site üzerinden cevap bularak faturalı hattınıza uygun olarak internet paketi yapabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Aylık İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı hatlara özel aylık ek internet paketleri ise;

 • Aylık 1 GB İnternet Paketi >>>> AYLIK 1GB yazıp 5555’e gönderin.
 • Aylık 2 GB İnternet Paketi >>>> AYLIK 2GB yazıp 5555’e gönderin
 • Aylık 4 GB İnternet Paketi >>>> AYLIK 4GB yazıp 5555’e gönderin
 • Aylık 6 GB İnternet Paketi>>>> AYLIK 6GB yazıp 5555’e gönderin
 • Aylık 10 GB İnternet Paketi>>>> AYLIK 10GB yazıp 5555’e gönderin
 • Aylık 15GB İnternet Paketi >>>> AYLIK 15GB yazıp 5555’e gönderin
 • Aylık 25GB İnternet Paketi >>>> AYLIK 25GB yazıp 5555’e gönderin

Faturalılara Ek Haftalık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Faturalılara ek haftalık internet paketlerinden 1 GB olan paketi yapmak için 1HAFTA 1GB yazıp 5555’e göndererek haftada 12,24 TL’ye sahip olabilirsiniz. Peki 1 GB haricinde diğerTürk Telekom faturalı ek internet paketi nasıl yapılır?1 Haftalık 2GB internet paketi için ayda 15,30 TL’ye 1HAFTA 2GB yazıp 5555’e göndererek 2GB ek paketini yapabilirsiniz.

Bir diğer ek haftalık internet paketi ise 1 Haftalık 4 GB paketidir. 1 Haftalık 4GB Cepten internet Paketine 19,38 TL ödeyerek 1HAFTA 4GB yazıp 5555’e göndererek bu paketten faydalanabilirsiniz.

 • 1 Haftalık 1 GB İnternet Paketi >>>> 1HAFTA 1GB yazıp 5555’e gönderin.​
 • 1 Haftalık 2 GB İnternet Paketi>>>> 1HAFTA 2GB yazıp 5555’e gönderin.​
 • 1 Haftalık 4 GB İnternet Paketi>>>> 1HAFTA 4GB yazıp 5555’e gönderin.

Türk Telekom Bol Ek İnternet Paketleri Nelerdir?

Bol internet paketleri faturalı hatlara ek olarak aylık 15 GB ve aylık 25 GB olarak iki farklı paket grubundadır.Türk Telekom faturalı ek internet paketi nasıl yapılır?sorusu içeriği hakkında bol internetlerden yararlanmak isteyenler Türk Telekom online işlem merkezi üzerinden paketleri nasıl yapabileceklerine kolaylıkla ulaşabilecektir.

AYLIK 15GB yazıp 5555’e göndererek 15 GB ek paketine 49,98 TL’ye sahip olabilir, AYLIK 25GB yazıp 5555’e göndererek 60,18 TL’ye  25 GB paketi alabilirsiniz.

Türk Telekom Taahhütlü Ek İnternet Paketleri

Taahhütlü ek internet paketleri pakete sahip olduktan sonra belirli bir süre pakette kalma sözünü verdikten sonra taahhüt işlemi gerçekleştirilir. Taahhütlü ek paketler ve Türk Telekom faturalı ek internet paketi nasıl yapılır?Bu paketler arasında Ekstra 5GB Paketini yaptığınızda 15 GB internet hediyesi de paketinize yansıtılır.

Aylık 5GB mobil internet 12 ay pakette kalma sözüne 19 TL ile sahip olabilirsiniz. Paketi yeni yapacaksanız ilk mesajınız EKSTRA 5GB, 12 ay sonrasında paketten 19 TL’ye faydalanmaya devam etmek için DEVAM EKSTRA 5GB yazarak 5555’e gönderebilirsiniz.

YouTube video

Türk Telekom Faturalı Hatta Ek İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Faturalı ek internet yapmak için KALAN HAFTA 2GB yazarak 5555’e SMS yollayabilirsiniz. İşlem sonucu haftalık 2GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Faturalı Ek Paket Nasıl Alınır?

Türk Telekom faturalı ek paketi almak için online işlemler uygulamasını kullanabilir, ya da 444 5 444 müşteri hizmetleri arayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu