Reklam
Oyun Hileleri

Tüm Roblox Jailbreak Kodları Listesi

Roblox Jailbreak Kodları listesi 2023, Roblox promo codes, Roblox kodları kıyafet, Roblox kıyafet kodları erkek, Roblox yüz kodları ile ilgili merak ettiğiniz her şey burada. Çevrimiçi oyunlara olan ilgi her geçen gün artarken bazı oyunlarda eskimeyen yüzü ile karşımıza çıkıyor. Bu oyunlardan bir tanesi de Roblox. Harika bir zaman geçirme fırsatı sunan Roblox ile keyifli vakitler geçirirken vaktin nasıl geçtiğini dahi anlamakta zorlanacaksınız.

Roblox Jailbreak kodu hileleri ile birlikte sizler de oyunda rakiplerinizin bir adım önünde olacaksınız. Kısa sürede daha iyi yerlere gelecek ve yapmanız gerekenleri daha hızlıca yapacaksınız. Ücretsiz bir şekilde Roblox kodlarını almak için bizi takip edin ve sürekli güncellenen sayfamızdaa en yeni kodları anında görün.

Roblox Jailbreak Nedir?

Roblox Jailbreak, popüler bir çevrimiçi oyun olan Roblox’un içinde yer alan bir oyun modudur. Jailbreak, bir simülasyon oyunudur ve polis ve suçlular arasındaki bir kovalamaca oyunudur.

Oyuncular, polis veya suçlu olarak seçim yapabilirler. Suçlu oyuncular, hapisten kaçmaya ve soygun yapmaya çalışırken, polis oyuncuları ise onları yakalamaya ve hapishaneye geri götürmeye çalışır. Suçlular, banka soygunları ve mücevher dükkanı soygunları gibi farklı soygunlar yapabilirler ve bu soygunlardan kazandıkları para ile kendilerine yeni araçlar, silahlar ve ekipmanlar satın alabilirler. Polisler de, suçluları yakalamak için araçlar ve silahlar kullanabilirler.

Oyunun amacı, suçluların soygun yaparak kaçmalarını ve polislerin onları yakalayarak hapishaneye geri götürmelerini sağlamaktır. Oyun, çok oyunculu bir oyun olduğu için, oyuncular dünya çapındaki diğer oyuncularla birlikte oynayabilirler.

Roblox Jailbreak, gençler ve çocuklar arasında popüler bir oyun modudur ve birçok farklı dilde mevcuttur. Oyuncular, oyun içi etkinlikler, ödüller ve diğer özelliklerle oyunu daha eğlenceli hale getirebilirler.

Roblox Jailbreak Kodları 2023

Jailbreak, teknolojik cihazlar arasındaki bir nevi dönüşümdür. İPhone -> iPod Touch, iPad -> iPod Touch dönüşümleri gibi şeyler için bu dönüşüm kullanılabilmektedir. Apple Store üzerinde bulunmayan Cydia mağazasından bu yol ile uygulamalar yükleyebilirsiniz. Çünkü pratik olarak iPhone Jailbreak izni vermeyen bir cihazdır.

Bu anlamda kullanıcılar mağazadan bir şeyler indirmek için Jailbreak kullanmaları gerektiğini bilirler. Cydia mağazasına girmek için ise Jailbreak kodlarına ihtiyaç olacaktır. Aşağıda sizlerle Robux jeneratör kodlarını paylaşıyoruz. Bu kodları kullanarak istediğinizi elde edebilirsiniz.

 • Memler: 5.000 nakit ödül
 • Yaz havası: 7.500 nakit ödül
 • Solidgoldwooo: 5.000 nakit ödül
 • Doggo: 7.500 nakit ödül
 • Kış: 5.000 nakit ödül
 • Bakiye: 6.00 nakit ödül
 • Kargo: 7.500 nakit ödül
 • Üç yıl: 10.000 nakit ödül
 • Sağlıklı: 7.500 nakit ödül
Tüm Roblox Jailbreak Kodları Listesi 2023
Tüm Roblox Jailbreak Kodları Listesi 2023

Roblox Jailbreak Kod Kullanımı Nasıl Olur?

Roblox jailbreak kodları listesine sahip olduktan sonra artık bunları bir de kullanmanız gerekecektir. Bu kodları kullanmak oldukça basit. Zira kodları ilgili yere yazdıktan sonra artık paranın gelmesini bekleyeceksiniz. Burada kodları yazabileceğiniz kısma ulaşmak için yapmanız gerekenler:

 • Roblox uygulamasına / sitesine giriş yapın.
 • E – posta doğrulaması yapmadıysanız bunu yapın.
 • İstediğiniz ürünü almak için “al” kısmına tıklayın.
 • Al dediğiniz anda karşınıza gelen sayfada kod kullanımı yapacağınızı belirterek yukarıdaki kodları girebilirsiniz.

Jailbreak kodlarını kullanarak sizler de oyunda ekstra öğeler satın alabilirsiniz. Bu öğeler ile birlikte oyunu daha da iyi oynayacak ve aradığınız pek çok çözümü bulacaksınız. Roblox tarafından oyunlar vb. şeyler için dağıtılan bu kodları toplayan web sitemiz sizlere en doğru sonuçları ulaştırmaya çalışıyor.

Roblox Jailbreak Kodları Güvenilir Mi?

Jailbreak kodlarını kullanmak güvenlidir. Zira bunlar bir oyun açığı değil, üreticilerin bizzat dağıttığı kodlardır. Bu kodları hediye ve promosyon anlamında oluşturan geliştirici ekip bu sayede oyunu daha fazla kişiye ulaştırmayı başarmaktadır. Bu nedenle kodların kullanımı doğal bir oluşum olarak karşımıza çıkarken pek çok oyunda da bu şekilde kod bulmak mümkündür.

Roblox oyunu ile birlikte sizler de harika vakitler geçirerek biraz olsun gününüzün yorgunluğunu atabilirsiniz. Günümüzde çevrimiçi oyunlara olan ilgi giderek arttığından buradaki itemlere kadar her şey aynı zamanda satılabilir şeylerdir. Bu nedenle kimi insanlar Roblox üzerinden gelir dahi elde etmektedir. Roblox itemleri satarak sizler de gelir elde edebilirsiniz.

YouTube video

İpucu: Roblox Promo Kodları Roblox Promo Codes (Güncel)

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu