Reklam
Bedava Hesaplar

Storytel 1 Aylık Ücretsiz Deneme Hesabı Alma

Storytel 1 aylık ücretsiz deneme nasıl olur?  Sorusunun yanıtını yazımızda vereceğiz.  Storytel, binlerce sesli kitaptan oluşan dijital e- kitap platformudur.  Storytel sayesinde birçok kullanıcı diledikleri sesli kitapları boş vakitlerinde ya da yolda giderken dinleme fırsatı elde edilebiliyor. Aynı zamanda binlerce kitabı bir arada okuma şansı bulabilen okuyucuların keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirebilmesi mümkün oluyor. Uygulama abonelik sistemiyle çalıştığından kullanıcılar belirli bir ücret ödemenin karşılığında kitaplara sınırsız ulaşım sağlayabilme fırsatı buluyor.

Platformun mobil uygulama haricinde bir de web ara yüzü mevcuttur. Kullanıcılar platformu iki şekilde de kullanabiliyor. Ayrıca sesli kitapları kullanıcılar platform üzerinde yer alan streaming özelliği sayesinde de kolayca dinleme şansı elde edebiliyor. Yine sesli kitapları Wifi ağı olmadan da çevrimdışı mobil cihazlara indirip daha sonradan da kullanıcılar dinleyebiliyor. Kullanıcılar farklı türde bulunan birçok kitabı yapmış olduğu abonelik sistemi sayesinde rahatlıkla okuyabiliyor.

Belki de bu kitap okuma platformunun en büyük avantajlarından biri de üye olduğunuz bir ay boyunca ücretsiz sürümünü deneme şansını bulabiliyorsunuz. Kullanıcılar Storytel kitap platformuna üye olduktan sonra bir ay boyunca ücretsiz kullanabiliyor ve memnun kalmama durumunda da aboneliği iptal etme hakkına sahiptir.  Ayrıca Storytel seslendirmenler tarafından ustaca ve profesyonelce hazırlanmış olan sesli kitapları böylelikle dinleyebilme fırsatıyla karşı karşıya kalıyorlar. Yani kısaca ifade etmek gerekirse Storytel kullanıcılarına bir boyunca ücretsiz ve muhteşem bir deneyim yaşatıyor.

Sizler için hazırlamış oluğumuz bu içeriğimizde dijital kitap platformlarından birisi olan Storytel hakkında kullanıcılar tarafından bütün merak edilen soruların yanıtını verdik. Eğer siz de kitap okuma alışkanlığı elde etmek ve kitapların arasında kaybolmak istiyorsanız içeriğimizde yer alan Storytel hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Storytel 1 Aylık Ücretsiz Deneme

storytel 1
Storytel 1 Aylık Ücretsiz Deneme

Kullanıcılar, Storytel platformuna üye olduklarında bir aylık ücretsiz deneme karşılığında sınırsız ve diledikleri şekilde kitap okuma ya da dinleme hakkına sahip oluyorlar. Ancak platformda bir aylık ücretsiz deneme yapılabilmesi için promosyon bağlantısına ihtiyaç vardır. Bu bağlantıyı elde ettikten sonra kullanıcılar sayfada e posta ve şifre ile kayıt oluyorlar. Platforma üye olduktan sonra önüne çıkan bütün bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekiyor. Bir sonraki sayfada kullanıcıların önüne ödeme hakkında detaylı bilgiler çıkacaktır.

 Kullanıcılar farklı abonelikler arasından seçimini yaparak Storytel platformunu kullanmaya başlayabilir. Ayrıca kullanıcılar bir aylık ücretsiz deneme sürümünü kullandıktan sonra belirli bir ücret ödemek zorunda kalıyor. Ücretsiz deneme sürümü bitmeden memnun kalmama durumunda abonelik sistemini hızlı ve pratik bir şekilde iptal edebiliyor.

Kullanıcılar Storytel platformunun ücretsiz sürümü bitmeden taaddütte bulunmak zorunda değildir. Ücretsiz deneme bittikten sonra seçeceği abonelik sistemi için her ay kullanıcı 99.00 TL ödemek zorundadır. Aboneliği diledikleri zaman iptal etme şansını buluyorlarKullanıcılar bir aylık ücretsiz deneme sürecinin arkasından aboneliğini İOS ya da Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar üzerinden basit bir şekilde yapabilir. Fakat ekstra olarak Google Play ve Apple Store üzerinden oluşturulan hesaplarla yapılması daha uygundur.

Storytel 1 Aylık Ücretsiz Kampanya Detayları

Storytel herkesin rahatlıkla kitap okumak için ulaşabileceği e- kitap uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Ancak platform abonelik sistemi ile işliyor. Abonelik sistemi olmadan kullanıcılar sadece belirli kitaplara ulaşabiliyor ya da dinleme fırsatı bulabiliyor. Kullanıcılar kitaplara sınırlı erişim sağlayabildiklerinden abonelik sistemini tercih ediyor. Abonelik sisteminde farklı çeşitlendirmeler bulunsa da ödeme yöntemi tek şekilde gerçekleşiyor.

 Storytel kullanıcılarına 1 aylık ücretsiz deneme kapsamında sunduğu bazı kampanya detayları mevcuttur. Abonelik sistemi tercih edildiğinden bir aylık ücretsiz deneme sürümündeki kampanya da sınırsız erişim mevcuttur. Storytel kullanıcılarına sunduğu bir aylık ücretsiz deneme kapsamındaki kampanya detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kullanıcılar, Storytel platformunda bir ay boyunca ücretsiz deneme sürümünü kullanırken içerisindeki birbirinden farklı binlerce türdeki kitapları istedikleri zamanda okuyabilme ya da dinleyebilme fırsatları bulunuyor. Kullanıcılar bütün kitaplara sınırsız şekilde erişim sağlama imkânını elde edebiliyor.
  • Ayrıca okumak istedikleri kitapları platformda yer alan abonelik sistemi sayesinde rahatlıkla internet olmadan çevrimdışı özelliğinden yararlanabilerek dışarıda da kitap okuma şansını bulabiliyorlar.
  • Storytel bir aylık ücretsiz deneme sürümünü sadece platforma hiç üye ya da kayıt olmamış kişiler için geçerli olan bir durumdur.

Storytel APK İndir

Storytel APK dosyasını Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebilir ve kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

APK Boyutu29.5 MB
İndirme LinkiTıkla
Kontrol Tarihi26.08.2023

Storytel Üyelik Ücretleri Nelerdir?

Storytel platformu belirli bir dönem ücretsiz deneme süresi olarak 14 gün veriyordu. Ancak şu an bu deneme süresi artarak bir aya kadar çıkıyor. Storytel, kullanıcılarına birçok farklı abonelik seçeneğini sunuyor. Bu durum da kullanıcılarını oldukça memnun ederek platformu daha fazla kullanmalarına neden oluyor.

Hadi gelin Storytel abonelik seçeneklerine ve ücretlerine detaylı bakalım.

  • Storytel Light abonelik sistemine sahip kullanıcılarına aylık 9 saat kullanma fırsatı tanıyor. Bu üyelik tipinde sadece bir hesap kullanma hakkı mevcuttur. Ayrıca aylık 45.99 TL ücretine sahiptir. Kullanıcılar üyeliğini istediği zaman iptal etme özelliğine sahiptir.
  • Sınırsız üyelik dediğimiz abonelik sisteminde ise kullanıcı kısıtlı saatlerde erişim sağlamak zorunda kalmıyor. Sınırsız bir erişim hakkı mevcuttur. Aylık ödeme sadece 69.99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar tek bir hesaptan erişim sağlayabiliyor. Ayrıca diledikleri zaman memnun kalmama halinde iptal seçeneğini aktif edebilirler.
  • Sınırsız üyelik dediğimiz bir üyelik tipi daha mevcut. Ancak bu abonelik sistemi yıllıktır ve tek çekim halinde uygulanabiliyor. Ek olarak 1 hesaptan sınırsız erişim hakkı mevcuttur. Sadece 499,99 TL olduğunu söyleyebiliriz.
  • Aile üyelik tipinde ise kullanıcılar iki veya üç hesaptan platforma erişim sağlayabiliyor. Bu üyelik sisteminde sınırsız erişim hakkı sunmakla birlikte aylık sadece 104,99 TL fiyatlardan başlıyor.

Bu üyelik tipleri haricinde bir de öğrenciler için uygulanan abonelik sistemi vardır. Uygun fiyatlardan platform öğrencilere destek olarak kitap okuma alışkanlığı elde etmesine ve keyifli dakikalar geçirmesine olanak tanıyor.

Storytel Özellikleri

Storytel, farklı türden kitapları tek bir platformda taşıma özelliği gösterdiğinden son zamanlarda birçok kişinin ilgisini çekmeye başlıyor. Özellikle de normal kitaplardan kitap okumak yerine okuyucular daha çok dijital ortamda kitap okumaya yöneldiğinden dijital kitap platformları ve e- kitaplar artıyor. Storytel de bu platformların içerisinde yer alıyor.

Storytel platformunun her ne kadar sadece kitap okumak isteyen kullanıcılar için oluşturulduğu düşünülse de amaçları arasında engelli bireylerinde kitapları duyarak hissetmelerine yardımcı olmak vardır. Storytel platformunun birçok özelliği mevcuttur.

Storytel platformunun özelliklerine bakalım:

Farklı Türlerde Kitap Okuma Şansı

Kullanıcılar daha önce okumadıkları ve görmedikleri farklı türdeki binlerce kitapları tek bir platformda toplanmış bir şekilde buluyor. İstedikleri kitapları arama çubuğuna yazarak ve aratarak okuyor. Özellikle de roman, hikâye, korku ve edebi türlerinde uygulama geniş bir kitap kullanım yelpazesi sunuyor. Böylelikle her türden kitabı okuma fırsatı buluyor.

Çevrimdışı Kitap Okuma Ve Dinleyebilme

Belki de platformda kullanıcıların en çok hoşuna giden özellik arasında çevrimdışı özelliği bulunuyor olabilir. Kullanıcılar abonelik sayesinde Wi fi sistemi olmadan indirmek istediği kitabı her an indirebilir ve doyasıya okuma şansını elde edebilir. Ayrıca bu durum kitapları dinlemek için de geçerlidir.

Abonelik Sistemi

Kullanıcılar Storytel platformunu kullanabilmek için belirli bir ücret öder ve platforma abone olurlar. Birçok farklı abone sistemi mevcut olduğundan kullanıcılar kendilerine uygun olan abonelik sistemini tercih ederek kayıt olabilir ve platformu kullanmaya başlayabilir. Ayrıca abonelik sistemlerinde yıllık ve aylık ödeme planları mevcuttur. Bu sayede kullanıcılar platforma sınırsız ulaşabilir.

Birçok Farklı Cihazdan Bağlanabilme Seçeneği

Kullanıcılar platforma birçok cihazdan bağlanabilme ve ulaşabilme seçeneğine sahiptir. Sadece tek bir platform üzerinden girilme zorunluluğu yoktur. Kullanıcılar platforma girmek için diledikleri cihazları tercih edebilir ya da seçebilir. Ayrıca mobil cihazlar, telefon ya da bilgisayarla platforma ulaşabilmek mümkündür.

Özelleştirilebilir Mevcut Öneriler

Birçok ünlü kitap platformlarında olduğu gibi Storytel de kullanıcılarına daha önce okuduklarına benzer kitapları sıklıkla önüne çıkarabiliyor. Kullanıcıların okuma zevkine göre beğendikleri ve seçtikleri kitaplardan esinlenerek bazı kitap önerilerinde bulunabilir. Bu sayede kullanıcılar daha önce okumadığı ve bilmediği bir kitabı okuma ya da deneyimleme şansı bulabilir. 

Kitapları Favori Listesine Ekleyebilme Seçeneği

Kullanıcılar beğendikleri ve hoşlarına giden kitapları, kitaplıklarında favori listelerine ekleyebilir ve diledikleri gibi okuyabilir. Aynı zamanda da kullanıcılar için bilgi edinebileceğini düşündüğü kısımdaki yerlerin altını işaretleyebilme ya da çizebilme özelliği de mevcuttur.

Storytel Genel Değerlendirme

Storytel, kullanıcıların istedikleri kitaplara erişim ve ulaşım sağlayabileceği bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Birçok farklı türdeki kitapları 1 ay ücretsiz deneme imkânı ile kullanıcılarına sunuyor. Bu fırsatın sunulması da elbet birçok kullanıcıyı oldukça memnun ediyor. Bu sayede Storytel günümüzde en fazla okunan ve kitapların dinlenmekte olduğu platform olarak biliniyor. Ayrıca 1 ay ücretsiz sürümünü deneyen kullanıcıların platforma üye olma ve abone olma zorunluluğu da bulunmuyor.

Kısacası Storytel, kullanıcıların rahatlıkla kitaplara sınırsız erişim sağlamak için abonelik sistemini kullanmak zorunda oldukları bir platform olarak sunuluyor.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Storytel kitap platformu hakkındaki içeriğimiz burada sona eriyor. Storytel hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarına içeriğimizde yer verdik. Özellikle de Storytel platformunu kullanmak isteyen kullanıcılar için abonelik sistemlerine ve üyelik ücretlerine değindik. Eğer siz de Storytel platformunda doyasıya kitap okumanın zevkini tatmak istiyorsan içeriğimizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

YouTube video

Mustafa Öz

2007 yılından beri teknoloji, internet ve WordPress konularında içerik üretiyorum. Sonrasında ise tasarım, oyun, mobil gibi diğer konulara da odaklandım. Teknolojiye duyduğum aşkla, bu konularda da içerik üretmeye devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu