Reklam
Teknoloji Haberleri

Keylogger Nasıl Kurulur? Nasıl Kolayca Kullanılır?

Keylogger’lar, gizlice çalışan ve arka planda görünmeyen sofistike bir yazılım parçasıdır. Cihazın sahibinin bastığı her tuşu normal işlevselliğini kesintiye uğratmadan kaydederler.

Keylogger’lar, dijital dünyanızı korumak, çocuk güvenliğini sağlamak ve siber güvenliği artırmak dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için değerli araçlar olarak popülerlik kazanmıştır. Bu makalede, bir keylogger kurmanın basit süreci ve zahmetsizce nasıl kullanılacağı konusunda size yol göstereceğiz.

Keylogger’ların Casusluk Yönleri Nelerdir?

Modern keylogger’lar çeşitli casusluk durumlarında kullanılabilir, çünkü korunan ve gizli kelimeleri çıkarma yetenekleri benzersizdir. 

Keylogger’lar, yazdığınız kullanıcı adlarını, şifreleri ve diğer özel verileri kaydedebilir. Bu ayrıntılar, sosyal medya hesaplarına, çevrimiçi bankacılığa, e-posta hesaplarına ve diğer özel hesaplara sınırsız erişim sağlamak için kullanılabilir.

Casuslar ve bilgisayar korsanları, ticari sırlar, fikri mülkiyet veya gizli belgeler de dahil olmak üzere hassas verileri elde etmek için kullanılabilecek keylogger’ları da kullanabilir. Bu, müşteriler ve vatandaşlar hakkında çok fazla gizli veriye sahip oldukları için onları hedef alırlarsa şirketler veya devlet kurumları için özellikle zararlı olabilir.

Keylogger’lar, yazışmaları, e-postaları ve tarama geçmişi de dahil olmak üzere birinin internet etkinliklerini takip etmek için gözetim için de kullanılabilir. Bu veriler, bilgisayar korsanları ve casuslar tarafından hedefleri izlemek, istihbarat elde etmek veya birinin kişisel bilgilerini çıkarmak için kullanılabilir.

Keylogger’lar, sosyal medya uygulamaları, Gmail gibi e-posta istemcileri ve anlık mesajlaşma uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli iletişim araçları kullanılarak gönderilen mesajları kaydedebilir. Bu, keylogger bilgilerine erişimi olan herkesin bu mesajları okumasını mümkün kılar.

Ancak en yaygın kullanımları, sizin ve benim gibi insanların aile üyelerimizin veya çalışanlarımızın faaliyetlerini takip etmeleridir. Bu tür tuş kaydedicilere etik tuş kaydediciler denir. XNSPY gibi etik keylogger’lar, dijital cihazlarını daha iyi kullanmak ve desteğimize ihtiyaç duymadan kendi kendinizi korumak için sohbetlere göz kulak olmalarına, çevrimiçi etkinliklerini izlemelerine veya yanlış davranış kanıtı toplamalarına yardımcı olabilir.

Bunu ayrıntılı olarak tartışalım.

Neden XNSPY Keylogger?

Facebook, Messenger, Skype, WhatsApp, İnstagram, Snapchat veya başka bir mesajlaşma uygulamasında olsun, XNSPY ile telefonda yapılan her dokunuş kaydedilir. Yazmak için kullandığınız uygulama tarafından her tuşa basıştan gönderilen sinyalleri izleyebilen API’ler kullanır.

telefonda yapılan her dokunuş kaydedilir

Bu tuş vuruşları ve komutlar “P”, “z”, “{” veya “7” gibi karakterler içerebilir ve XNSPY bunları tuş vuruşunun boyutu, zamanlaması, adı ve uzunluğu hakkında ayrıntılar sağlayan meta verilerle kaydeder.

XNSPY ayrıca basit arama girdilerini ve temel yazılı komutları çıkarır, böylece hedef cihazın neye bulaştığını anlayabilirsiniz. Diğer yöntemler şüphe uyandırabileceğinden veya paniğe neden olabileceğinden, xnspy’nin güvenilir ve güvenli keylogger, bir işçinin veya küçük bir çocuğun sörf geçmişini veya metinlerini onları korumak ve gerçek zamanlı yardım sunmak için izlerken tüm farkı yaratabilir.

XNSPY’NİN Android için keylogger yazılımı tarafından çıkarılan mesajlar, yalnızca sizin tarafınızdan görülebilen etkinliği yakalar, böylece siz ve sevdikleriniz arasında gizli kalır ve korunur. XNSPY’NİN keylogger yazılımının, güvenlik ve veri güvenliğine her şeyden önce değer veren özel şirketler ve ebeveynler arasındaki popülaritesine katkıda bulunan faktörlerden biridir.

Ergen çocuklarının sosyal medya uygulamalarında seks yapmasından endişe duyan ebeveynler, metinleri izlemenin en güvenli ve en gizli yöntemi olduğu için xnspy’nin keylogger’ını kullanabilir. Yalnızca izleme tarafının gerektirdiği verileri çıkarır.

Ayrıca XNSPY, verileri üçüncü taraflara dağıtmaz veya sunucularında saklamaz. Bu nedenle, bu gizli veriler yalnızca ebeveynlerin gözünde kalacaktır, bu da piyasadaki diğer casus uygulamalar için söylenemez.

XNSPY’NİN artan popülaritesine katkıda bulunan bir diğer faktör de, keylogger’ının tüm modern akıllı telefonlarla tamamen entegre olması ve diğer keylogger’ların fiziksel donanıma ve diğer bağımlılıklara ihtiyaç duyması nedeniyle xnspy’nin bu eksikliklere sahip olmamasıdır.

Benzer şekilde, işletmeler çalışanlarının iş dışında ne iletişim kurduğunu kontrol edebilir. Sık sık fikri mülkiyet hırsızlığı vakaları nedeniyle mevcut çalışmada norm haline gelen bir güvenlik önlemidir.

XNSPY almayı düşünüyorsanız, bu sayfada şüpheleri gidermek için tüm cevaplar var – https://xnspy.com/faqs.html. İşleri sizin için basitleştirmek için, xnspy’nin keylogger’ını çalışır duruma getirmek için adım adım bir kılavuz oluşturduk.

XNSPY Keylogger Nasıl Kurulur?

XNSPY’Yİ Android akıllı telefonlara kurmak ve kullanmak basittir. Hedef cihazda xnspy’nin keylogger’ını kullanarak mesajları ayıklamak için önce uygulamayı yüklemeniz gerekir. XNSPY’NİN ayrıntılı sss’lerini kontrol edebilir veya rehberimi takip edebilirsiniz. İşte bunu nasıl yapabilirsiniz:

1. XNSPY ile Bir Hesap Oluşturun

Bir XNSPY abonelik planı seçin, ardından e-posta adresinizle kaydolun.

2. XNSPY’Yİ kur

En son XNSPY APK dosyasını hedef cihaza yükleyin ve XNSPY sunucusuyla senkronize etmesine izin verin.

3. Çıkarma işlemini başlatın!

Uygulama ve cihaz senkronize edildikten sonra izlemeye başlayabilirsiniz, bu da iki güne kadar sürebilir.

4. Kontrol Panelinize Gidin

Uygulama hedef cihazla senkronize edildikten sonra, casusluk özelliklerinden yararlanmak için XNSPY hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Gösterge paneli, tüm cep telefonu izleme yazılımı işlevlerinin kullanıma sunulduğu yerdir. Bir kullanıcının kişisel giriş bilgileriyle güvence altına alındığı için, bir web tarayıcısı kullanarak istedikleri zaman erişebilirler.

XNSPY Keylogger Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı, anahtar kelimelerini ayıklamak istediğiniz cihaza yükledikten sonra, pano hesabınıza girdikten sonra aşağıdaki adımları izleyin.

● İzlemek istediğiniz cihaza xnspy’yi yükledikten sonra çevrimiçi XNSPY hesabınız olan Gösterge Tablonuza erişmek için giriş bilgilerinizi kullanın.

● Tüm özelliklere ve seçeneklere erişmek için Panoya tıklayın.

● XNSPY’NİN tüm izleme özelliklerini gösteren sol dikey menüdeki Keylogger seçeneğini arayın.

● Keylogger menüsüne girdikten sonra, Skype, Facebook, Messenger, Viber vb. Uygulamalardan yazılan tüm mesajlar. saat ve tarih damgaları ile birlikte orada görüntülenecektir.

Sonuç

XNSPY, her keylogger’ın kötülük için tasarlanmadığını veya gerekli herhangi bir yolla hızlı bir şekilde para kazanmak isteyen kurnaz bilgisayar korsanları tarafından yapılmadığını kanıtlıyor. Aslında, çoğu insan yalnızca çalışanları ve sevdikleri için en iyisini ister, bu nedenle onları dijital zararlardan korumak için onlara göz kulak olmaları gerekir.

XNSPY, güçlü ve son derece uyumlu keylogger sayesinde bunu yapmanın en kolay yoludur. Bu, keylogger’ların olumlu bir şekilde kullanılabileceğini gösterir, sadece doğru olanı bulmanız gerekir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu