Reklam
Teknoloji Haberleri

FaceApp Reklam İzle Çıkmıyor Sorunu Çözümü

FaceApp  dünya üzerinde en çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Yaygın olarak kullanılan bu uygulama hakkında en çok araştırılan konu ise karşımıza FaceApp reklam izle çıkmıyor olarak görülüyor. Bu sorunun nasıl çözüldüğü ise aslında oldukça basit adımlarla anlatılabilir. Çünkü bu durumun sadece tek bir nedeni olmayabilir farklı sebeplerden dolayı kullanıcılılar bu sorunlarla karşılaşabilir. Reklam izleme özelliğinin düzelmesi için şu adımlar takip edilebilir:

  • İnternet bağlantınızı kontrol etmeniz oldukça önemlidir. Eski bir tarayıcıya bağlı olmak veya gücü zayıf olan internet bağlantıları reklamın yüklenmesine engel olur. Bu gibi durumlarda WİFİ bağlantınızı kapatmanız ve mobil veriye geçiş yapmanız size büyük kolaylık sağlar.
  • İnternetle ilgili sorun yaşamamanıza rağmen reklam alamıyorsanız telefonunuzun ayarlar kısmına girmeniz gerekir. Ayarlar menüsünden uygulamaya ulaşarak verilerin temizlenmesi gerekir. Böylece uygulamanın hafızası rahatlayacak ve size de yeni reklamlar izleyerek fotoğraf düzenleme imkanı sağlar.
  • Uygulamayı silip tekrar yüklemek, alamadığınız reklamları almanın en kolay yoludur. Uygulamayı tekrar yüklemek hem verilerin yenilenmesini hem de uygulamanın sıfırlanmasını sağlar.

Tüm bu adımları takip etmenize rağmen hala reklam alamıyorsanız FaceApp müşteri hizmetlerine bağlanmayı deneyebilirsiniz. Müşteri temsilcisi sorununuzu çözmek için size yardımcı olacaktır.

FaceApp Reklam İzleyerek Kullanma

FaceApp reklam izleyerek kullanma uygulama üzerinde en çok kullanılan yöntemdir. Çünkü bu sayede uygulamayı para harcamadan, ücretsiz bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olur. Öncelikle FaceApp uygulamasının ne işe yaradığını anlatmamız gerekir. FaceApp pek çok özelliğe sahip bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulamayı kullanarak yüzünüz veya vücudunuzda beğenmediğiniz yerleri fotoğraflar üzerinden kolaylıkla düzeltebilmeniz mümkün hale getirilir. Aynı şekilde makyajınızı düzeltmek için de aynı uygulama kullanılabilir.

Saç, sakal veya sivilceler sorun olmaktan uygulama sayesinde kolaylıkla çıkabiliyor. Pek çok özelliğe sahip olan bu uygulama hem ülkemizde hem de dünya üzerinde sevilerek kullanılıyor. FaceApp reklam izle çıkmıyor sorununu çözdükten sonra bu özelliklerden kolaylıkla yararlanmak mümkündür. Bu özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmak için jetonlar biriktirilmesi gerekiyor. Jeton toplamanın tek yolu ise reklam izlemek olarak karşımıza çıkıyor.

FaceApp Ücretsiz Kullanma Hilesi

Sevilerek kullanılan FaceApp ücretsiz kullanma hilesi sayesinde kullanıcılar kolaylıkla fotoğraflarını düzenleme şansına sahip olabilirler. Burada önemli olan nokta, eğer ücretsiz kullanılmak isteniyorsa satın alma işlemlerinden uzak durmak ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam etmektir. FaceApp üzerinden ücretsiz kullanmanın yöntemi ise şu şekilde anlatılabilir:

  • Öncelikle telefonumuzun aktif bir internet bağlantısına sahip olduğundan emin olmamız gerekir. Ancak böyle reklamları görüntüleyebilmemiz mümkün olur.
  • Daha sonra uygulamayı açarak üst menü çubuğundaki “Reklam” seçeneğine basmamız gerekir. Açılan yeni pencerede farklı reklamları görüntülemek için hazırda bulunan tüm farklı seçenekleri göreceksiniz.
  • Çıkan reklamları sonuna kadar izlememiz gerekir. Reklamları erken kapatmak ödülden yararlanmamıza engel olur, bu nedenle kesinlikle sonuna kadar görüntülememiz gerekir. Daha sonra jetonlar hesabınıza yüklenir. Böylece FaceApp reklam izle çıkmıyor sorununu çözmüş olursunuz ve ödülden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

FaceApp Nasıl Satın Alınır?

Reklam izleyerek sadece sınırlı sayıda fotoğraf düzenleme imkanına sahip olabiliriz. Reklam izleme sayısı ne kadar fazla olsa da bunun da bir sınırı vardır. Reklam izlemek istemeyen ve zaman kaybetmeden sınırsızca özelliklerden yararlanmak isteyen kullanıcılar da bulunuyor. Bu kullanıcıların en çok sorduğu soru ise FaceApp nasıl satın alınır olarak karşımıza çıkıyor.  Uygulama üzerinden karşınıza çıkacak olan satın al butonuna basmamız gerekir. Burada istenilen ödeme bilgilerini doğru şekilde girerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi sayesinde FaceApp reklam izle çıkmıyor sorunundan da kalıcı olarak kurtulmuş olursunuz.

Daha fazla bilgi için Ana Sayfa‘ımızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu