Reklam
Teknoloji Haberleri

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen üyelik iptali çok kolay şekilde yapılabilir. İptalin gerçekleşmesinden sonra ücret iadesi olmayacaktır. Yani hesap kesiminden sonra iptal işlemi gerçekleştirilir. Kullandığınız ayın faturasını önceden ödemiş olmanızdan dolayı iade işlemi gerçekleşmeyecektir. Fakat iptal işlemini her zaman yapabilirsiniz.

0850 241 81 48 müşteri hizmetlerini arayarak üyelik iptali yapılabilir. Bunun dışında siteye giriş yaparak da Exxen üyelik iptali yapabilirsiniz.

  • Exxen giriş
  • Hesap ve ayarlar
  • Kişisel bilgiler
  • Abonelik durumu
  • İptal İşlemleri

Yukarıdaki adımların takip edilmesiyle Exxen üyelik iptal işleminizi tamamlayabilirsiniz. Mevcut ödediğiniz ay bulunması durumunda bir süre daha yayınları izlemeye devam edebilirsiniz. Daha sonrasında hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır.

exxen üyelik iptali
Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Exxen Üyelik İptal Edilmiyor

Aboneliğinizin bazı detaylarından dolayı Exxen Üyelik İptal Edilmiyor Şeklinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İptal işlemini başarılı gerçekleştirseniz bile, yayınlarınız devam edebilir. Ödemelerinizle bağlantılı olarak bu durum gerçekleşebilir. Ayrıca yukarıda belirtilen adımların tam olarak takip edilmesi gerekir. Eksiklik olması durumunda da iptal gerçekleşmez.

İptal işleminiz platform üzerinden gerçekleşmiyorsa 0850 241 81 48 müşteri hizmetlerini arayarak buradan yapabilirsiniz. Aboneliğinizle ilgili sorun olması durumunda buradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Exxen diğer dijital kanallar gibi taahhüt yapmamaktadır. Yani istediğiniz zaman iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca platformun 7 gün deneme süresi bulunur. Bu süre zarfında tüm içerikleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Süre bitiminde iptal etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Exxen Üyelik İptal Para İadesi

İptal işleminden sonra para iadesi alamazsınız. Exxen Üyelik İptal Para İadesi işlemi yapılmamaktadır. Bunun sebebi ön ödemeli olarak platformun kullanılmasıdır. İptalini gerçekleştirdiğiniz abonelik için önceden aylık ödeme yapılmış olmamaktadır. Bu sebeple bulunduğunuz ay boyunca izlemenize devam edebilirsiniz. Yeni dönemin gelmesiyle birlikte iptal işlemini başlattıysanız otomatik olarak yayınlarınız duracaktır.

Exxen para iadesi Şikayetvar sitesinde de aktif olan konulardan birisidir. İade işlemleri bazen çekilen fazla tutardan dolayı olabilir. Örneğin, ücretsiz 7 gün izleme sürecinde hesabından para kesilen kullanıcılar olmuştur. Böylesine durumda para iadesi yapılmaktadır. Şikayetvar gibi sitelerde de bu şekilde birtakım işlemlerin yapıldığı görülmektedir. Parasının iadesini alan müşteriler bulunmaktadır. Yukarıda verilen kanalların kullanımı ile işlem başlatılabilir.

Exxen Üyelik İptali Ücretli mi?

Yapacağınız işlem ücretsiz bir işlemdir. Exxen üyelik iptali ücretli değildir. Ayrıca iptal işlemini gerçekleştirirken herhangi bir evrak da talep edilmez. Yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Exxen platformuna daha önce kendi belirlediğiniz bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Buradan iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Exxen üyelik iptali SMS

Direk olarak SMS atarak iptal edilmesi mümkün mü? Şeklinde de sorular sorulmaktadır. Exxen üyelik iptali SMS ile yapılması mümkün değildir. Telefon numarası üzerinden veya iptal linki üzerinden üyeliğinizi kapatabilirsiniz. Daha sonrasında yapmanız gereken bir şey bulunmamaktadır. Exxen abonelik sonlandırma işlemleri arasında SMS bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda böyle bir hizmetin açılması beklenmektedir.

Exxen Hesap Silme Linki

Hiçbir ayrıntıyla uğraşmadan Exxen Hesap Silme Linki ile hesabınızı tamamen silebilirsiniz. Buradan verilen link üzerinden kendi kişisel bilgilerinizin girilmesi gerekir. Girişin tamamlanmasından sonra belirtilen adımları takip ederek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İptal etmenin herhangi bir bedeli yoktur. Tarafınıza taahhüt cezası ve benzeri bir fatura gelmeyecektir. Daha sonradan yeniden kullanmak istediğinizde tekrardan abone olmanızda engel bulunmamaktadır.

Exxen abonelik iptal edince ne olur?

Exxen’de herhangi içeriği izlemek için aylık ücret ödemeniz ve abone olmanız gerekmektedir. Exxen aboneliğinizi sonlandırdıktan sonra Exxen’den herhangi bir içerik izleyemezsiniz. Eğer Exxen’de bulunan içeriklerden izlemek istiyorsanız tekrardan abone olmanız gerekmektedir. Exxen yeni abonelere özel 1 TL olan kampanyasından tekrardan faydalanamayacaksınız.

Exxen Nedir?

Exxen, Türkiye’de faaliyet gösteren bir dijital platformdur ve çeşitli içerikler sunar. Platformda Türk yapımı orijinal içerikler ve yabancı yapımlar yer alır. Exxen’in içerikleri arasında aşağıdakiler yer alabilir:

  • Dizi ve Filmler: Exxen, Türkiye yapımı orijinal diziler ve filmler ile yabancı diziler ve filmler sunar.
  • Belgesel : Platformda tarih, doğa, bilim ve teknoloji, spor ve müzik gibi farklı konularda belgeseller bulunur.
  • Spor: Exxen, Türkiye’deki bazı spor müsabakalarını canlı olarak yayınlar.
  • Çocuk İçerikleri: Platformda çocuklar için animasyonlar ve eğitici içerikler de yer alır.
  • Yarışma Programları: Exxen’de çeşitli yarışma programları da yayınlanır.

Exxen’in içerikleri zaman içinde değişebilir ve güncellenebilir, bu nedenle kullanıcılar platformu düzenli olarak takip edebilirler.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu