Reklam
Oyun Hileleri

Dragon City Hileleri Güncel Hileler

Dragon City Hileleri Güncel Hileler; ilk olarak 2012 yılında oyun piyasasına sürülmüş olan Dragon City oyunu çıktığı zamanda çok yoğun ilgi ile karşılaşmıştır. Oyunun aslında bu kadar sevilmesinin asıl sebebi oyun resmen eşsiz ve benzersiz bir oyundur. Oyun bu denli eşsiz bir oyun olunca da Dragon City Hileleri Güncel Hileler konu başlığı oldukça popüler bir konu başlığı haline gelmiştir.

Dragon City Hileleri Güncel Hileler ile büyük bir keyif alarak oynayacağınız Dragon City oyunu çıktığı yıldan beri çok yoğun ilgi görmeyi başarmıştır ve bu yoğun ilgiden kaynaklı olarak da farklı platformalar için de çıkarılmıştır. Dilerseniz Dragon City Hileleri Güncel Hileler vermeden önce biraz Dragon City nedir? Dragon City nasıl oynanır? gibi konu başlıklarından bahsedeyim.

Dragon City Nedir?

Dragon City ilk olarak 2012 yılında ünlü oyun yapım ve yayımcısı olan Social Point tarafından ünlü sosyal medya platformu olan Facebook ile iş ortaklığı kurarak, Facebook üzerinden oynanmak üzere yapılıp yayımlanan bir oyun olmuştur. Oyun bu kadar ünlü bir oyun firması tarafından yapılması ve ünlü sosyal medya platformu olan Facebook üzerinden kullanıma sunulmasından kaynaklı olarak oldukça fazla ün kazanmıştır elbette ki oyunun eşsiz bir oyun olmasının etkisini de unutmamak lazım.

Oyun ilk olarak sadece Facebook üzerinden oynanan bir oyun olsa da karşılaştığı bu yoğun ilgiden dolayı oyun firması oyunu ilerleyen yıllarda Android cihazlar, İOS cihazlar, bilgisayarlar ve web tarayıcısı üzerinden de kullanıma sunma kararı almıştır. Bu karar sayesinde oyun daha da popüler hale gelmiş ve çok geniş bir oyuncu kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Oyun bu kadar başarılı olunca da Dragon City Hileleri Güncel Hileler konu başlığı da gittikçe popüler hale gelmiştir.

Oyun mobil cihazlar üzerinden de oynandığı ve Dragon City Hileleri Güncel Hileler ile de çok keyif alarak oynayacağınız bir oyun olduğundan kaynaklı oyunu dışarıda da bırakmadan oynamak isteyeceksiniz. Ancak çağımızın her şeyi haline gelen intenet paketimiz bazen yetmeyebilir, bu sebepten dolayı da sizler için yazdığımız Turkcell GNÇ Bedava İnternet yazımızı ziyaret ederek bedava internete sahip olup oyunu kesintisiz oynayabilirsin.

Dragon City Nasıl Oynanır?

İlk olarak mobil cihazınıza veya bilgisayarınıza oyunu indirmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri bilgisayar için Dragon City resmi sitesine giderek Android cihazlar için Google Play Store üzerinden İOS cihazlar için de App Store üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Web tarayıcısı üzerinden oynamak için yine Dragon City resmi sitesi üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyunu indirdikten sonra bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlem oldukça basit bir işlemdir. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun size ilk birkaç dakika bazı komutlar verecek ve o komutları yerine getirmenizi isteyecektir. O komutları yerine getirdikten sonra artık oyunu kendi başınıza oynamaya başlayabileceksiniz.

Oyunun temel mantalitesi kendinize bir ada oluşturmak bu adada çeşitli ejderhalara sahip olmak ve bu ejderhaları elmalar ile besleyip seviye arttırarak, diğer oyuncularla turnuvalara girerek onları alt etmektir. Ancak elbette ki bu kadar basit bir oyun değildir.

Oyun size bir takım görevler verecektir ve bu görevlerin sonrasında da ödül olarak elma, altın ya da elmas verecektir ancak tabii ki de o ödüller oyunda iyi bir derecede ilerleme kaydetmeniz için yetersiz olacaktır bu sebepten dolayı da sizlere Dragon City Hileleri Güncel Hileler paylaşımı yapacağız.

Candy Crush Saga Sınırsız Can ve Güçlendirici Hilesi

Oyunda ejderhaları çiftleştirme yöntemi ile yeni farklı türde ejderhalar elde edebilirsiniz. Bu çiftleşme sonucu olan ejderhalar oyun tarafında verilmez sadece çiftleşme sonucunda özel olarak verilir. Bu ejderha yumurtası da yumurta çıkarma alanına giderek belli bir süre sonra yumurtadan çıkarak savaşa hazır hale gelir.

Oyunda daha ilk seviyelerden itibaren turnuvalara katılabilirsiniz. Bu turnuvalara girmek için benim tavsiyem acele etmeyin. Öncelikle 3 adet ejderhaya sahip olana kadar bekleyin ardından Dragon City Hileleri Güncel Hileler ile sahip olacağınız bir sürü elma sayesinde ejderhaların seviyelerini yükseltin ve öyle turnuvalara giriş yapın.

Turnuvada 3 adet ejderha seçerek savaşa katılırsınız ve rakibiniz ile sıra sıra ejderhaların özel yeteneklerini kullanarak savaşırsınız ve rakip oyuncudaki bütün ejderhaların canını bitiren oyuncu savaşın kazananı olur. Bu savaşı kazanan oyuncu da hem savaş ödülüne sahip olur hem de savaştığı ejderhaların gücünün arttığını görür.

Oyunda her ejderhanın yaşadığı habitat farklıdır. Örnek verecek olursak su ejderhasının yaşadığı habitata dağ ejderhasını koyamazsınız. Her ejderha çeşidi için özel olarak yapılan habitatları oyunun mağaza sisteminden alabilirsiniz. Oyunda ilerlemeler kat ettiğiniz sürece artık habitatları tek bir adaya sığdıramaz hale gelirsiniz ve bu sebepten dolayı da çevrenizdeki adalardan birkaçını da almanız gerekecektir.

Dragon City Hileleri Güncel Hileler

Dragon City Hileleri Güncel Hileler yapmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır.

Birinci yöntem hileli apk dosyası indirerek çok fazla altına sahip olmak. https://apkdahisi.com/dragon-city-sinirsiz-para-hileli-mod-apk/
Diğer yöntem https://www.sinirsizhilesi.com/hilelere-giris/dragon-city-tas-hilesi/ sitesi ile çok fazla miktarda taşa sahip olmak.

Bizlerin tavsiyesi hile kullanmamanız yönünde, bu tarz siteler aracılığı ile hile yapmamanız yönünde. Hile yasal bir şey değildir.

Dragon City APK İndirme Nasıl Yapılır?

Dragon City oyununa başlayacaksanız ancak oyunda yeni başlayan bir hesabı kasmakla uğraşmak yerine APK dosyası ile hazır sınırsız ganimet bulunan bir hesabı kolay bir şekilde kasara ilerlemek istiyorsanız; Google arama yerine Dragon City APK indir yazarak güvenilir bir site aracılı ile indirebilirsiniz.

Dragon City Hile Ban Yer Miyim?

Eğer ki Dragon City oyununda daha hızlı ve kolay bir şekilde ilerleme yapmak adına hile kullanmışsanız ancak yaptığınız hileden dolayı hesabınız ban yer mi diye merak ediyor iseniz; muhtemelen hesabınız ban yiyecektir ancak banlar genellikle geçici olduğu için bir süre sonra tekrardan hesabınıza erişim sağlayabileceksiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu