Reklam
Müşteri Hizmetleri

Disney Plus Müşteri Hizmetleri Türkiye

Disney Plus Müşteri Hizmetleri Türkiye, Türkiye’de Disney Plus müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabileceğinizi ve telefon bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Disney Plus ülkemize hızlı bir giriş yapmasından sonra, kullanıcılar yaşadıkları sorunlarla ilgili müşteri hizmetlerine başvurmanın önemli olduğunu düşünmektedir.

Disney Plus müşteri hizmetlerine günün her saatinde ulaşabilir ve çeşitli sorunların hakkında yardım alabilirsiniz. Peki, Disney Plus müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır?

Disney Plus Türkiye Müşteri Hizmetleri 2024

Disney Plus Türkiye müşteri hizmetleri aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşılabilir:

Telefon: 0 850 390 7447

Bu telefon numarasını arayarak Disney Plus Türkiye müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, sorularınızı sorabilir veya herhangi bir konuda destek alabilirsiniz. Ayrıca, Disney Plus Türkiye’nin resmi web sitesi olan “www.disneyplus.com” üzerinden de müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz. Web sitesinde genellikle “Destek” veya “İletişim” bölümünde müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak için gerekli bilgiler bulunmaktadır.

Sizler için hazırladığım Akbank SIM Kart Bloke Kaldırma içeriğine göz at!

Disney Plus Canlı Destek

Disney Plus canlı destek bağlantısını kullanarak Disney Plus müşteri temsilcisiyle iletişim kurabilirsiniz. Bu şekilde yazışarak gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz.

Disney Plus Canlı Destek: https://help.disneyplus.com/csp

Disney Plus Mail Adresi

Disney Plus Türkiye’nin mail adresi bulunmamaktadır. Disney Plus Türkiye’nin resmi web sitesini ziyaret ederek “Destek” veya “İletişim” bölümünden istek ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Disney Plus Şikayet Hattı

Disney Plus şikayet hattı aracılığıyla isteklerinizi ve şikayetlerinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Ayrıca, yukarıda belirttiğimiz gibi, web sitelerindeki “Destek” veya “İletişim” kanallarını kullanarak da tüm şikayetlerinizi hızlıca iletebilirsiniz. Disney Plus şikayet numarası 0850 390 7447 olarak belirtilmiştir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu