Reklam
Trend

Czn Burak Serveti Ne Kadar 2023

Czn Burak Serveti Ne Kadar 2023 yazısıyla karşınızdayız. Czn Burak; Türk halkının benimsediği sosyal medya fenomenlerindendir. Yaptığı farklı yemek çeşitleriyle ve yüklediği videolarla dikkat çekmiş, bununla beraber başarı elde etmiştir. Yardıma ihtiyacı olan insanların yemeklerini yapmış ve çocuklara duyduğu sevgiyle de miniklerinde kalbini fethetmiştir. Czn Burak çalışmalarıyla ne kadar kazanıyor? Czn Burak’ın serveti ne kadar? gibi soruların cevaplarını yazımızda ele alacağız.

Yazının içeriğinden söz edecek olursak;

 • İlk olarak CZN Burak Kimdir? bundan bahsedeceğiz.
 • CZN Burak Nereli?
 • CZN Burak Kaç Yaşında?
 • CZN Burak Evli Mi, Bekar Mı?
 • CZN Burak’ın Serveti Ne Kadar
 • CZN Burak’ın Aylık Geliri Nedir
 • CZN Burak’ın Günlük Kazancı Ne kadar
 • CZN Burak’ın Arabaları Nelerdir
 • CZN Burak’ın Kaç Şubesi Var? gibi soruların cevabı sizler için araştırılmıştır.

Czn Burak; 1994 yılı mart ayının 24’ünde doğmuştur. İstanbul doğumludur. Aslen Hatay ili Yayladağı’nın Yoncakaya köyü sakinlerindendir. Kameraya gülümsediği ve iki değişik kültürden; Anadolu ile Arap mutfağından yemekler hazırladığı yeme içme programlarıyla internet dünyasının fenomeni oldu. Bununla birlikte komik yemek pişirme videoları da sosyal medyada aktif kullandığı hesabı olan Instagram’da paylaşıp dünya çapındaki takipçilerin beğenilerini almıştır.

Sosyal medyada Gülen Bae olarak tanınan Czn Burak, bu şekilde internet fenomeni olmuştur. “Burak Özdemir kim sorusu da internette çokça araştırılmaktadır. Czn Burak’ın asıl ismi “Burak Özdemir” dir. Burak Özdemir, kendisini sosyal medya platformları dahilinde Czn” şeklinde tanıttı. Lakap şeklinde kullandığı czn’nin anlamı ise Cinzano”dur.

CZN Burak Nereli?

czn burak
CZN Burak Nereli?

CZN Burak isimli ünlü şefimiz; 1994 doğumludur. Aslen Hataylı olan Czn Burak; İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Zengin bir yemek kültürüne sahip olan Hatay ilinin Yayladağı ilçesinin Yoncakaya köyünden olan Burak Özdemir; memleketini çok sevdiğini ve özlemini gidermek için sık sık oradaki akrabalarını ziyaret ettiğini söylemiştir.

CZN Burak Kaç Yaşında?

1994 yılı mart ayının 24’ünde doğan fenomen, şu anda 29 yaşını doldurmaktadır. Mesleğe genç yaşta başlayan CZN Burak, çok kısa bir zaman diliminde tanınarak işini büyüttü. Baba desteğiyle, 2009 yılında ilk kebap restoranı olan “Hatay Medeniyetler Sofrası”nı Aksaray’da açtı. Kazandığı bu ilk başarının arkasından da başka şehir ve ülkelere kendi şubelerini açarak restoran zincirini kurdu.

CZN Burak Evli Mi, Bekar mı?

Sosyal medya hesabı İnstagram’da, 46 milyon kadar takipçisi bulunan Czn Burak, ürettiği video içeriklerinde gözlerini ekrandan ayırmadan yemeklerini yapmasıyla ünlü oldu. Başarılar kazanan şef daha evli değil ama bir kız arkadaşı var. Burak Özdemir’in kız arkadaşı da “Tiktok” adlı sosyal medya platformunda fenomen, bununla birlikte L’oreal’in eski yüzü. İşte merak edilen sorunun cevabı: Burak Özdemirin sevgilisinin ismi “Aslı Gülerdir.

CZN Burak’ın Serveti Ne Kadar?

Czn Burak’ı sosyal medyada milyonlar takip etmektedir. Ayrıca; dünyada ün kazanmış sanatçılar, futbol yıldızları ve sosyal ağlarda şöhret kazanan iş adamları da CZN Burak’ın restoranlarına severek gitmektedir. Czn Burak bu ünlü isimleri ağırladığı videolarını da sosyal medya hesaplarında paylaşmaktadır. Kişisel servetinin iki yıl öncesine kadar yabancı kaynaklarda 11 milyon dolar olduğu belirtildi.

Spor ve lüks araçlara da meraklı olduğu bilinen Burak Özdemir’in yüksek fiyatlı üç çeşit arabası bulunuyor. Ayrıca evinin değerinin de 10 milyon TL’nin üzerinde olduğu biliniyor. Yaklaşık 150.000 TL değerinde de bir oyuncak koleksiyonu var. Bunca şöhret ve servete sahip olmasına karşın zenginliğinin üzerinde durmuyor ve ihtiyaç sahiplerine her zaman yardım ettiği görülüyor.

CZN Burak’ın Aylık Geliri Nedir?

Çok sayıda ünlü ismi, kendi restoranlarında misafir eden Burak Özdemir; bu ünlü isimlerin yemek yerken ki fotoğraflarını ve videolarını instagram hesabını kullanarak paylaşım yapmaktadır. İstanbul’da bulunan üç işletmesinin aylık cirosunun yaklaşık 20 milyon TL civarında olduğu söyleniyor.

CZN Burak’ın Günlük Kazancı Ne Kadar?

Buna ilaveten Czn Burak” beş şubeli bir restoran zinciri sahibidir. Restoranlarından konum olarak İstanbul’da olanın üç şubesinin kazancı 20 milyon TLyi bulduğu söylenmektedir. CZN Burak’ın İnstagram’da paylaştığı videolar başına da dört ila yedi bin dolar civarı bir kazancı olduğu biliniyor. Günlük kazanç miktarı konusunda bilgi vermek istemeyen Burak Özdemir, iyi kazançlar sağlamaktadır.

CZN Burak’ın Arabaları Nelerdir?

Araba düşkünü olduğu bilinen Burak Özdemir’in üç adet lüks aracı vardır. Araçlar şunlardır:

 • Sarı renkli bir Ford Mustang
 • Gri renkli bir Porsche Paramera
 • Range Rover

CZN Burak’ın Kaç Şubesi Var?

Dünyaca ünlü CZN Burak, yemekleriyle her damak zevkine hitap ediyor. Arap ile Anadolu mutfağını birleştiren renkli bir ziyafet sunuyor. 2009 yılından bu tarafa toplam beş şubesi bulunuyor. Aşağıda Czn Burak’ın şubelerinin isimlerini listeledik:

 • İstanbul Aksaray
 • İstanbul Taksim
 • İstanbul Etiler
 • Dubai
 • Tacikistan

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu