Reklam
Mobil Oyunlar

Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler

Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler; 2017 yılında oyun piyasasına oldukça hızlı ve etkili bir giriş yapan Brawl Stars oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar kısa bir süre unutulmuş ve popülerliğini kaybetmiş olsa da halen oldukça fazla bir oyuncu kitlesine sahiptir ve o eski ününü geri kazanmıştır. Eski ününü kazanınca da herkes Brawl Stars oyunu hakkında bir çok konunun yanı sıra Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler konusu da oldukça fazla merak etmektedir.

Bu oyuna yeniden başlayan bir çok kişi olmuştur ve yeniden oyunun ünlenmesi ile birlikte çok fazla yeni oyuncu da kazanmıştır. Oyuna başlamak için de sıra dışı bir nicke sahip olmanız gerekmektedir. Bunun da en etkili ve kolay yolu da Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler yazımızda anlatacağımız yollardır. Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler ile oyunda kendinize sıra dışı ve dikkat çekici bir nick bulabileceksiniz.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler ile dikkat çekici bir hesaba sahip olarak oynayacağınız Brawl Stars oyunu 2017 yılında dünyaca ünlü oyun yapım ve yayımcısı olan SuperCell tarafından yapılıp yayımlanmış bir çevrim içi çok oyunculu rol yapma aksiyon oyunudur. Oyun sadece mobil cihazlar için çıkarılmıştır ve bilgisayar ile oynan bir versiyonu yoktur ancak oynamanın bir yolu vardır o da BlueStacks’dır.

Brawl Stars İndir Pc

Brawl Stars oyununu Android ya da İOS cihazlardan oynamak yerine bilgisayardan oynamak isterseniz ilk olarak bilgisayarınıza BlueStacks adlı uygulamayı indirin ardından uygulamaya giriş yapın ve Google play Storeye girin ve oradan Brawl Stars oyununu indirin ve Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler ile harika bir oyun nicki oluşturun ve oyunun keyfini yaşayın.

Brawl Stars Apk

Brawl Stars oyununun bir de apk hali bulunmaktadır. Genellikle apk dosyalar oyunun direkt olarak hile yapılmış şekli ile olan halidir diyebiliriz ancak bu oyunun apk dosyasının normal yani hilesiz bir dosyası da bulunmaktadır. Genellikle Brawl Stars oyununun apk dosyası yeni model Huawei telefonlar için tercih edilmektedir. Yeni model Huawei telefonların Google Play Store’u olmadığı için bu telefona Google aracılığı ile Brawl Stars indirmek tercih edilmektedir.

Brawl Stars Elmas Hilesi

Her oyunda olduğu gibi elbette ki Brawl Stars oyunu için de birkaç tane hile bulunmaktadır ancak bunlardan en çok tercih edileni elmas hilesi olmaktadır. Çünkü Brawl Stars oyununda neredeyse elmas olmazsa hiçbir şey yapamazsınız. Örnek verecek olursak markete bir tane çok iyi sandık geldi ve o sandığı açmak istiyorsunuz ancak o sandık elmas ile açılıyor ya da bir karakterin seviyesini yükselteceksiniz ancak altınınız yeterli değil elmasınız olursa hemen altın satın alırsınız ve karakteri yükseltebilirsiniz.

Ancak bizlerin tavsiyesi Brawl Stars dahil hiçbir oyunda herhangi bir hile kullanmamanız yönünde çünkü hile kesinlikle yasal bir şey değildir ve hoş bir durum da değildir ve diğer oyuncular tarafından da çok hoş karşılanmaz. Bu sebeplerden dolayı oyunlarda hile yapmayın.

Eğer ki Brawl Stars oyununda elmas hilesi yapmak isterseniz sizler için yazdığımız Brawl Stars Elmas Hilesi yazımızı ziyaret ederek orada bulunan hileleri kullanarak Brawl Stars oyununda sınırsız elmasa sahip olabilirsiniz.

Brawl Stars Kartları

Brawl Stars oyunu kendinize bir kart yani karakter seçerek oyuna girdiğiniz ve diğer rakipleri kendi seçtiğiniz kartın özellikleri ile yenebileceğiniz bir oyun olduğundan dolayı oyunda birçok karakter yani kart bulunmaktadır. Örnek verecek olursak bir karakter yakın savaşta oldukça etkili olmaktadır ve ona uygun bir haritada oynamak mantıklıdır ama başka bir kart uzak menzilde daha etkili bir karttır ve o kartı da ona uygun bir haritada oynamak gereklidir.

Bu sebeplerden dolayı oyunda kart seçimi oldukça önemli olmaktadır. Uzak vuruş için daha iyi olan bir haritada yakın savaşçı alırsanız o oyunu kazanma olasılığınız daha düşük olacaktır ancak siz de uzak vuruş için daha iyi olan bir kart alırsanız oyunu kazanma ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır.

Brawl Stars Elmas Hilesi

Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler

Bir oyuna girdiğinizde özellikle de yeni başlamış bir oyuncu iseniz kesinlikle en önemli şeylerin başında Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler gelmektedir. Çünkü bir oyuna girdiğinizde herkes ilk olarak sizin oyundaki nickinizi görecektir siz eğer ki dikkat çekici ve sıra dışı bir nick kullanırsanız diğer oyuncuların bu durum oldukça dikkatini çekecektir ve oyunda farklı görünmenizi sağlayacaktır.

Diğer bir şey de artık oyunları çok fazla kişi oynamaktadır ve oyunlarda nick bulmakta zorluk çekebiliyoruz daha önce o nicki birileri aldığı için bu durumda da Brawl Stars Şekilli Nickler En İyi Nickler ile bir nick alırsanız oyunlarda nick bulma zorluğu da yaşamazsınız.

☆ĐƏMØŇ☆
Leͥgeͣnͫd
⦑v⦒⦑e⦒⦑n⦒⦑g⦒⦑e⦒⦑f⦒⦑u⦒⦑l⦒
₲₳ⱠⱠ₳₦₮

 

Brawl Stars ı Kaç Kişi İndirmiş?

Brawl Stars Oyunu 100 milyon indirmenin üzerine çıkmış ender oyunlar arasında yer alıyor.

Brawl Stars En Çok Hangi Ülkede Oynanıyor?

Brawl Stars en çok oyanayn ülke Amerika Birleşik devletleri. Onun ardından Brezilya yer alıyor.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu