Reklam
Bedava Hesaplar

Bedava Knight Online Hesapları

Bedava Knight Online Hesapları; 2002 yılında devasa oyun payım ve yayım şirketi olan NTTGame ve diğer birkaç şirket tarafından piyasaya sürülmüş olan Knight Online oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar çok büyük bir oyuncu kitlesi ile karşılaşmıştır oyunu seven çok fazla kişi olunca da Bedava Knight Online Hesapları çok popüler bir araştırma konusu olmayı başarmıştır.

Bedava Knight Online Hesapları ile giriş yapıp eğlenceli vakit geçireceğiniz Knight Online oyunu çıktığı ilk yıllarda tamamıyla eşsiz bir oyundu ve bu sebepten dolayı da çok popüler olmayı başarmıştır. Dilerseniz Bedava Knight Online Hesapları vermeden önce biraz Knight Online nedir? Knight Online nasıl oynanır? Neden Bedava Knight Online Hesapları kullanmalıyım? başlıklarından bahsedeyim.

Knight Online Nedir?

Bedava Knight Online Hesapları ile giriş yapacağınız Knight Online oyunu devasa çok oyunculu çevrim içi oyundur. Oyun ilk çıktığı yıllarda Web tarayıcısı üzerinden tamamıyla ücretsiz bir şekilde oynanabiliyordu ancak artık steam üzerinden de yayımlanan Knight Online oyunu yine tamamıyla ücretsiz bir şekilde artık steam üzerinden de oynanabiliyor. Knight Online oyunu 2002 yılında çıkmış olsa da steamda 2016 yılında çıkmıştır.

Steamda çıkış tarihi geç de olsa çok güzel bir adım olmuştur Knight Online oyununun kaderi açısından. Çünkü artık iyice eskimiş ve çoğu kişi artık Web tarayıcısı üzerinden oyun oynamamaktadır ancak steam üzeriden tekrar yayımlanmasıyla birlikte oyun tekrardan oyuncuların aklına gelmiş ve o eski popülerliğine kavuşmuştur.

Oyunu genç yaşlı her kesim oynamaktadır grafikleri yeni nesil oyunlar kadar gelişmiş değildir ancak herkes Bedava Knight Online Hesapları ile giriş yapıp oynayacağı Knight Online oyununu bu şekilde sevmiştir. Oyun hala çok fazla güncelleme almaktadır bu da oyunu sevenleri oyunda tutmak için çok etkili bir adım olmayı başarmıştır.

Ayrıca Knight Online oyunu kendisinden sonra çıkan Metin 2 oyununa da benzerlik göstermektedir eğer ki Metin 2 oyunu hakkında da bilgi almak isterseniz Metin 2 Bedava Hesaplar yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Knight Online Nasıl Oynanır?

Şimdi de Bedava Knight Online Hesapları ile giriş yapıp çok eğlenceli vakit geçireceğiniz Knight Online oyunundan bahsedeyim. Oyunda toplamda 19 server bulunmaktadır tabii ki de bu serverler gelecek olan güncellemeler ile de artabilmektedir.

Oyun giriş yaptığınızda oyun sizden bir ırk seçmenizi isteyecektir. Ardından şuanda aktif olarak bulunan 19 serverden birine giriş yapmanız gerekmektedir. Servere giriş yaptıktan sonra da artım oyuna başlayabilirsiniz. İsterseniz şimdi biraz hangi ırkı seçebileceğinizi ve bizlerin tavsiyesi hangi ırk ile oyuna başlamanız biraz bunlardan bahsedeyim.

Metin2 bedava hesaplar

Knight Online Karakter

Oyun içerisinde 4 farklı karakter yani ırk bulunmaktadır. Bu ırk seçimi oyundaki geleceğiniz için oldukça önemlidir. Bu ırklar şu şekildedir:

Warriorlar: Heybetli ve görünümleri oldukça agresif olan karakterlerdir. Tank karakteri olarak da bilinirler. Hasarları tatmin edici derecededir ancak zırhları çok fazla olduğu için iyi bir tercih sebebi olabilir.

Mageler: Bu ırk büyücü olarak geçmektedir toplu alan hasarı vururlar ve hasarları iyi seviyededir ve farm yaparken oldukça kullanışlı bir ırktır ancak zırh sevileri çok iyi seviyede olmadığı için biraz kolay ölürler bu yüzden de çok fazla tercih edilmeyen bir ırk türü olmuştur.

Priestler: Hasarları ve zırhları çok iyi seviyede değildir ancak bir savaşta resmen olmazsa olmaz bir karakterdir çünkü bu karakterin özelliği savaşlarda takım arkadaşlarına can vermektir ve bu sebepten dolayı da çok işe yaramaktadır.

Roqueler: Asas ve okçu olarak geçen bu ırk Türkiye sunucusunda en çok tercih edilen ırk olarak bilinir. Hasarları oldukça etkileyicidir ve zırhları da yeterli düzeydedir. Eğer bu ırkı seçerek oyuna başlamak isterseniz karakter seçimi yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan tablodan 2. ve 3. yetenekleri arttırın.

Bizlerin oyuna başlama karakteri olarak tavsiye ettiği ırk Warriorlar çünkü oyuna yeni başladınız ve biraz oyunu çözmeniz lazım ve siz oyunu öğrenirken de birçok savaşa katılacaksınız bu savaşlarda hemen ölmemek adına canı yüksek karakter tercih edilmesi mantıklı bir karar olacaktır.

Knight Online Cash Nedir?

Bedava Knight Online Hesapları ile giriş yapıp oldukça keyifli vakit geçireceğiniz Knight Online oyunundaki Knigh Online Cash amacı oyundaki premium satın alımlar için kullanılır.

Knight Online Cash ile oyunun PowerUpStore mağazasında bulunan bazı premium eşyaları bu Knight Online Cash ile alırsanız hem fiyat açısından daha uyguna denk gelmektedir hem de alımda oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Oyunda tek amaç farm yapmak veya seviye atlamak değildir dış görünüş de en az kasılmak kadar önemlidir.

Bedava Knight Online Hesapları ile oyuna giriş yaptığınızda tanınan bir oyuncu olmaya başladığınızda elbette ki kötü bir imaja sahip karakter ile tanınmak istemezsiniz bu durumda da Knight Online Cash kullanıp dış görünüşünüzü de etkileyici hale getirebilirsiniz.

Bedava Knight Online Hesapları

Kullancı Adı: Ustafizz25               Şifre: fizzustaBC
Kullancı Adı: hacker06                 Şifre:5641895154XyZ
Kullancı Adı: zalim78                   Şifre:zalimkral
Kullancı Adı: kafatopu01             Şifre:kafatopu01
Kullancı Adı: reymisteryo6666     Şifre:123456789

YouTube video

Knight Online İtemleri Kilitli Hesabın Kilitleri Açma Nasıl Yapılır?

Eğer ki bir bedava Knight Online hesabı satın almışsanız yada bedava bir şekilde almışsanız ancak aldığınız hesabın içerisinde bazı itemlerin kilitli olduğunu gördünüz ve bu itemlerin kilidinin açılması için ne yapabilirim diye düşünüyorsanız; o itemlere yönelik çar kasarsanız yani o itemlerin düştüğü görevleri yaparsanız itemlerin kilitleri açılacaktır.

Knight Online Eski Hesapları Nasıl Alırım?

Eğer ki siz de eski bir Knight Online oyuncusu iseniz ve eski hesabınızı satmışsanız ancak tekrardan bir Knight Online efsanevi hesaba sahip olmak istiyorsanız; Knight Online satışı için kurulan güvenilir bir site aracılığı ile ücreti mukabilinde Knight Online eski efsane hesaplardan satın alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu