Reklam
Teknoloji Haberleri

Algida ile Kazan Promosyon Kodları

Algida ile Kazan Kodları; hem kış hem yaz aylarının neredeyse vazgeçilmezi haline gelen dondurma yeme alışkanlığı bütün dünyada vardır. En sevilen dondurma markaları ve çeşitlerinin de neredeyse hepsi Algida isimli markaya aittir. Algida markası sahip olduğu Magnum, Twister, Maraş Usulü, Cornetto ve Carte d’Or markalarında müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile çok fazla kampanya yapmaktadır ve çok fazla hediye dağıtmaktadır. Bu yaptığı kampanyaların da en büyüğü Algida İle Kazan Kodları olmaktadır.

Algida İle Kazan Kodları aracılığı ile yediğiniz dondurmalarda bulunan kodlar aracılığı ile pek çok farklı çeşitte ve miktarda bedava olarak hediyeler kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın da ne güzel yanı sadece yaz sezonu değil bütün bir yıl boyunca geçerli oluyor oluşudur.

Bu yüzden siz de ister yazın ister de kışın Algida İle Kazan Kodları aracılığı ile bedava hediyeler kazanabilirsiniz. Ancak elbette ki sizlerin yediği dondurmalardan çıkan kodları kullanarak çok fazla hediye kazanamıyorsunuz sebebi de büyük hediyeler kazanmak için çok fazla kod gerekmektedir ve bizler de siz bu kodları almak için dondurmaya para vermeyin diye bizler sizler için Algida İle Kazan Kodları paylaşımı yapacağız.

Algida İle Kazan Kodları Nedir?

Algida İle Kazan Kodları Algidanın sahip olduğu dondurma markalarının genellikle çubuklarından ya da ürünün dış ambalajının iç kısmında yazan kodların kullanılarak Algida tarafından pek çok farklı çeşitte ve miktarda hediyeler kazanabileceğiniz bir şeydir.

Algida ile Kazan Şifreleri Nerelerde Bulunur?

Algida Kazan kampanyası kapsamında kullanabileceğiniz şifreler, yalnızca belirli Algida ürünlerinin ambalajlarında bulunmaktadır. Bu kampanya dahilindeki ürünlerin listesi düzenli olarak güncellenmektedir. Şifreleri bulabileceğiniz ürünler arasında Cornetto, Magnum, Max, Maraş Usulü, Carte D’Or, Algida Karaçiçek, Algida Yeti gibi dondurmalar yer almaktadır. Kampanya detayları ve güncel ürün listesi için Algida’nın resmi web sitesini veya kampanya broşürünü kontrol edebilirsiniz. Unutmayın ki, kampanya koşulları ve katılım süresi değişebilir, bu yüzden en güncel bilgilere resmi kaynaklardan ulaşmanız önemlidir.

Algida İle Kazan Kodları Nasıl Kullanılır?

Sizler de bizlerin sizin için verdiği Algida İle Kazan Kodları aracılığı ile ya da yediğiniz dondurmalardan çıkan kodları isterseniz Algida markasının Google Play Store ya da App Store üzerinden indirebileceğiniz biz uygulaması olan Algida isimli mobil uygulamasını tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirip uygulama içerinde kod yazma bölümüne kodu girip hediyenizi kazanabilirsiniz.

İsterseniz de Algidanın resmi internet sitesine giderek kod kazanama yerine kodlarınızı yazarak da hediyeler kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız kodlar hesap bakiyenizde birikir ve sizler hesabınızda biriken bu kodları almak istediğiniz hediyenin miktarına ulaştığı zaman o hediyeyi seçerek hediyenizi tamamıyla ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Algida İle Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Eğer ki siz de Algida İle Kazan Kodları aracılığı ile bedava olarak hediyeler almak istiyorsanız ancak alacağım hediyeler nelerdir, ne hediyeler alabilirim diye merak ediyor iseniz; Algida sizler için bedava internetler, Fizy uygulamasında geçerli premium üyelik, yemek alışverişinde kullanabileceğiniz hediye çekleri, Exxen ve Blue TV gibi uygulamalarda kullanabileceğiniz bedava premium üyelikler hediye etmektedir.

Sizler de bizlerin dağıttığı ya da dondurmalarınızdan çıkan kodları kullanarak bu muhteşem hediyelere sahip olabilirsiniz.

Algida Ürün Tükendi Uyarısı Nedir?

Eğer ki Algida üzerinden bedava olarak bir ürün almaya karar verdiniz ve o ürün için kupon biriktirmeye başladınız ve kuponunuz birikti artık o hediyeyi almak istiyorsunuz ancak alacağınız
üründe Stokta yok ya da ürün tükendi gibi uyarılar görmüşseniz endişelenmeyin, o ürün çok fazla talep gördüğü için bitmiş ancak en kısa zamanda kesinlikle tekrardan stoğa gelecektir ve siz o hediyeyi tekrardan alabileceksiniz.

Algida Aynı Hediyeyi Kaç Kere Alabilirim?

Eğer ki Algida İle Kazan Kodları aracılığı ile bir hediyeyi almak istiyorsunuz ancak alacağınız hediye size yetersiz geliyor. Örnek verecek olursak; Exxen üyeliği hediyesi, eğer ki siz kodunuzu biriktirdiniz ve Exxen üyeliğini aldınız ancak aldığınız üyelik size yetersiz geldi ve daha fazla almak istiyorsunuz bu durumda herhangi bir engel yoktur.

Hesabınızda bulunan kod hangi hediyeyi kaç kere almaya yetiyor ise o kadar alabilirsiniz bu durumda herhangi bir engel yoktur. Sizin Exxen üyeliğini 5 kere almaya yetecek kadar kodunuz var ise 5 kere Exxen üyeliği alabilirsiniz.

Daha Daha Kodları içeriğimiz Dikkatinizi çekebilir!

Algida Bakkal Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Eğer ki siz de Algida üzerinden bedava hediye almak istiyor iseniz en kolay yol olarak Google Play aracılığı ile ya da App Store aracılığı ile Algida Bakkal isimli uygulamayı tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirin. İndirdiğiniz uygulamaya üyelik oluşturarak giriş yapın ve sonrasında kod okutma ya da yazma yerine kodunuzu girin sonrasında size kazanabileceğiniz hediyeler gösterilecektir ve bu hediyelerden birisini seçtikten sonra o hediye otomatik olarak hesabınıza geçecektir.

Algida ile Nasıl Kazanılır?

 • Algida App’i indirin ve kurun.
 • App üzerindeki menüden “Kazan” seçeneğine tıklayın.
 • Algida ürünlerinin ambalajlarında bulunan şifreyi girin. “Tekrar Kazan” butonuna tıklayarak şansınızı deneyin.
 • Algida ile kazandığınız puanlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Kazandığınız puanları kullanarak, Algida App üzerindeki ödül seçeneklerinden birini seçin ve ödülünüzü alın.

Algida İle Kazan Kodları Hilesi?

Eğer ki siz de Algida İle Kazan Kodları ile bolca hediye kazanmak istiyorsanız ancak kazandığınız kodlar alacağınız hediyeye yetmiyor ise ve bu durumda en basit yol olan hile ile kod kazanıp bütün hediyeleri almak istiyorsanız, böyle bir şey mümkün değildir. Algilda yetkilileri hileye karşı büyük bir önlem alarak hile yapmayı neredeyse imkansız hale getirmiştir. Bizlerin de tavsiyesi kesinlikle hile kullanmamanız yönündedir.

Algida ile Kazan Kodları

Sizlerden ricamız aşağıda sizler için dağıttığımız kodlardan yalnızca 1 tanesini almanızdır. Çünkü bu kodların hepsi sadece 1 kere kullanılabilirdir. Eğer ki siz 1 den fazla kod alırsanız diğer ziyaretçilerimiz kod alamayabilir.

 • PC13JURP
 • PESUJ54K
 • JTGV08TK
 • 62O6VBXZ
 • TCTRRMO2
 • 98PHJKLL
 • P2MWTBSC
 • C692JF58
 • TPJB6XHV
 • 9V4FE6QR
YouTube video

Algida Kod Kazanma Uygulaması

Eğer ki siz de Algida İle Kazan Kodlarına daha fazla sahip olmak istiyor iseniz ve bir kod üretme, kod kazanma uygulaması araştırıyor iseniz; böyle bir uygulama yoktur herhangi bir şekilde kod üretebileceğiniz yada kazanabileceğiniz bir uygulama bulunmuyor. Sadece Algida ürünlerinden bu kodları kazanbilirsiniz.

Algida Davet Kodu Nedir?

Algida Davet Kodu; Algida resmi internet sitesine kayıt olduğunuzda sizden bir davet kodunuzun olup olmadığı bilgisi alınır ve eğer ki davet kodunuz var ise bu davet kodunuzu girdiğiniz zaman size ücretsiz biz şekilde hediye olarak 150 kod verir ve bu hediye edilen kodu da dilediğiniz hediye alımında takviye olarak kullanabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu