Reklam
Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme nasıl yapılır; Hiç şüphesiz en sevdiğimiz mobil oyunlar arasında PUBG Mobile yer alıyor ve hemen herkesin cep telefonunda bulunuyor. Biz de bu yazımızda PUBG arkadaşıma UC göndermek istiyorum diyenlere yardımcı oluyor ve yapılması gerekenleri adım adım anlatıyoruz.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme adımlarını paylaşmadan önce kısaca PUBG Mobile oyunu nedir diye bahsetmek ve oyunun amacına değinmek istiyoruz. Uzun ismi PlayerUnknown’s Battlegrounds olan ancak hepimizin kısaca PUBG ismiyle bildiğimiz bu oyun, Bluehole tarafından yayımlanmış ve geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun amacı, 100 kişi olarak bir uçaktan adaya atladıktan sonra, diğer oyuncularla ister tek başınıza ister arkadaş grubunuzla birlikte savaşarak son hayatta kalan kişi olmak olarak belirlenmiş.

Bir uçaktan, paraşütle adaya atladıktan sonra harita üzerindeki çeşitli yerlerde bulunan silah, koruma ekipmanı ve ganimetleri kullanabilir ve ara ara yine uçaktan atılan drop’lar yani sürpriz hediye kutusunu da ele geçirerek muhteşem silahlarla mücadele verebilirsin.

Ancak oyun sırasında bu harita da sabit kalmıyor. Belirli periyotlar içerisinde harita da küçülerek, oyuncuların daha dar bir alan yoğunlaşması sağlanıyor. Böylece bir birinden çok da kopuk olmayan ve her an bir yerlerden çıkabilecek olan güçlü rakipler ile karşılaşabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?

PUBG Mobile oyununa kısa bir giriş yaptıktan sonra da şimdi de pek çok oyuncu tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında bulunan PUBG Mobile UC Hilesi yapmak için neler yapmanız gerektiğine değinelim. Eğer siz de PUBG Mobile oyunu içerisinde ücretli olarak satılan itemlere ücretsiz olarak ulaşmak istiyor ve bedava PUBG UC kazanmak istiyorsan yukarıdaki linke tıkladıktan sonra senin için hazırladığımız detaylı yazımızı okuyabilir ve PUBG Mobile bedava UC elde edebilirsin.

Oyun içi ücretli satın alımlardan sıkıldıysan ve bu ürünler ücretsiz satın alınır mı diye merak ediyorsanız, PUBG Mobile UC hilesini kullanarak siz de bu itemlere kolaylıkla ulaşabilir ve oyun deneyiminizi artırabilirsin!

PUBG Mobile Arkadaşa UC Göndermek Mümkün mü?

Dünya çapında oynanan milyonlarca mobil oyun arasından sıyrılarak, kendi alanından çok hızlı bir şekilde popülerleşen ve her geçen gün de kullanıcı sayısını artıran PUBG Mobile oyunu, her geçen gün kendisini geliştirerek devam ediyor ve gün geçtikçe oyuncu kitlesini de geliştirmeyi başarıyor.

Kullanıcı sayısı da artarken ve oyun içerisinde gruplar halinde de savaşma şansına sahip olduğunuz oyun modu ile oynarken kimi zaman arkadaşınızın PUBG Mobile UC’ye ihtiyacı olduğunu görebilirsiniz. Oyun içi ücretli item satın almak için oldukça önemli olan ve herkesin elde etmek istediği PUBG Mobile UC’yi artık arkadaşına da gönderebilirsin!

Ayrıca, oyun içerisindeki ücretli ürünler arasında yer alan sürpriz hediyeleri bedava almak istiyorsan, bedava PUBG Mobile Redeem Kodlarını paylaştığımız yazımızı ziyaret edebilir ve özel hediyelere ücretsiz olarak sahip olabilirsin!

PUBG Mobile Arkadaşa UC Göndermek İstiyorum

PUBG Mobile oyun arkadaşınızın ihtiyacı olduğu zaman ve çok hızlı bir şekilde PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemi yapabilir arkadaşına destek olabilirsin. Bütün oyuncular açısından son derece önemli bir para olan PUBG Mobile UC satın alarak kutu açabilir, kostüm, ekipman vs. kazanabilirsin. Ancak hem sizin hem de bazen arkadaşınızın UC’si item satın almak için yeterli olmayabilir. Bu durumda da PUBG arkadaşa UC göndermek için yapmanız gereken adımları takip edebilir ve birbirinize destek olabilirsiniz.

İstediğiniz her tutarda PUBG Mobile arkadaşa UC göndermek mümkün! Bu nedenle çok küçük tutarlarda UC lazım olduğu zamanlarda da PUBG arkadaşıma UC gönderme işlemi yapabilirsin. PUBG Mobile oyununun son güncellemeleri ile arkadaşlarınıza PUBG Mobile UC transferi yapabilir ve istediğiniz zaman da arkadaşınızdan UC alabilirsin. Aşağıda, PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemi yapmak için neler yapmanız gerektiğini adım adım anlatıyoruz. Oyun keyfiniz bol olsun!

PUBG Mobile UC hilesi

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme Nasıl Yapılır?

Eğer sen de PUBG arkadaşıma UC göndermek istiyorum diyor ve PUBG arkadaşa UC transferinin nasıl yapıldığını merak ediyorsan, aşağıda paylaştığımız adımları takip ederek gerekli işlemleri tamamlayabilir ve oldukça hızlı bir şekilde PUBG arkadaşa UC transfer işlemini tamamlayabilirsin. Eğer bir arkadaşından UC almak istiyorsan da yazımızın linkini arkadaşınla paylaşabilir ve UC alabilirsin.

PUBG Mobile arkadaşa UC göndermek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

PUBG arkadaşına UC göndermek için ilk önce, oyunu açtıktan sonra ana ekran üzerinde yer alan Royal Pass butonuna tıkladıktan sonra “Yükseltme Geçişi” seçeneğini seçin ve ilgili sayfayı açın.

Bu adımları takip ettikten sonra ise ekranda açılacak olan kutucuk içerisinde bulunan “İstek Gönder” butonuna tıklayın. Sonrasında da ana ekranın sağ alt kısmında yer alan Posta Kutusuna tıklayın ve İstek bölümünü kontrol edin.

Ardından, PUBG UC göndermek istediğiniz arkadaşınızın adının yanında yer alan Görüntüle butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra da yeni bir açılır pencere karşınıza çıkıyor. Bu pencere üzerinde bulunan Ver butonuna tıklayarak PUBG arkadaşa UC gönderme işlemini tamamlayın. Bu adımlar sayesinde PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme işlemini istediğiniz zaman yapabilirsin.

PUBG UC Satın Alma Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de PUBG oyununda UC satın alarak diğer oyuncular gibi sıradan gözükmek yerine satın adlığınız UCler ile farklı skinler alarak karakterinizi özgünleştirmek isterseniz; PUBG ana sayfasında market kısmına gelin ve orada satın alma bölümünden istediğiniz kadar UC satın alın.

PUBG Mobile 60 UC Kaç TL?

Siz de PUBG Mobile oyununu oynayarak UC satın almak ve diğer oyunculardan farklı, dikkat çekici ve havalı gözükmek istiyorsanız ancak satın alacağınız UC kaç TL onu bilmiyorsanız; 60 UC 8.5 TL değerindedir. Siz de eğer UC satın alımı yapacaksanız bu hesaptan yola çıkarak istediğiniz kadar UC satın alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu