Reklam
Mobil Oyunlar

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Samsung İçin En İyi Hassasiyet Ayarları

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları; Mobil uygulama mağazalarında en çok indirilen oyunlar arasında PUBG Mobile oyunu en başlarda yer alıyor. Bizde senin için en iyi Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarları nasıl yapılır? diye araştırdık.

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

Eğer Samsung marka bir telefon ya da tablet bilgisayar kullanarak PUBG Mobile oynuyorsan, oyun keyfini daha da artıracak ve seni rakiplerinden bir adım öne geçirecek olan Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını paylaşıyoruz. Hemen herkesin cep telefonunda olan ve FPS türündeki en iyi oyunlar arasında olan PUBG Mobile oyununda daha iyi olmak için bu ayarları denemelisin.

Aksiyon ve macera dolu bu oyunda nişancılık yeteneklerini daha iyi hale getirebilir; hem görüş kaliteni hem de geri tepme hassasiyetini artırabilirsin. Gerek PUBG Mobile Sekmeme Config kullanarak gerekse de PUBG Mobile Parmak Ayarı Kodları ile PUBG Mobile oynarken daha iyi bir oyun deneyimi elde etmen için yapılan paylaşımları takip etmelisin. Çünkü paylaştığımız ayarlar, profesyonel oyuncuların en çok verim aldığı ayarlar olup senin en iyi oyun deneyimi yaşaman için paylaşılıyor.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Telefon

Pek çoğumuzun bu hassasiyet ayarlarını yapmadan oyuna başlaması sonrası maalesef çok da verimli bir grafik kalitesi ve ateş etme sırasında geri tepmeme ayarlarını yapmadığımız için rakiplerimize göre daha kötü bir oyun deneyimi yaşayabiliriz. Ancak kullanacağın Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarları ile oyunu daha keyifli oynayabilirsin. Dünya çapında milyonlarca PUBG Mobile oyuncusu tarafından denenerek en iyi olduğu düşünülen ayarları senin için araştırdık.

Mobil oyun dünyasında çığır açan ve en popüler mobil oyunlar arasında en başta gelen oyun olan PUBG Mobile oyununda daha başarılı olman için hassasiyet ayarları ile nişan yeteneğini biraz daha iyileştirebilirsin. Yapacağın Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarları sadece bununla da sınırlı kalmayarak daha hızlı bir oyun deneyimi ve hızlı karar verme becerisi de sağlıyor. Bu sayede rakiplerinden daha iyi refleks gösterebilir ve onlardan önce rakiplerini alt edebilirsin.

PUBG En İyi Hassasiyet Ayarları 2023

PUBG en iyi hassasiyet ayarları, hem cep telefonları hem tablet bilgisayarlar hem de Emulator cihazlar için ayrı ayrı paylaşılıyor. Sende oyun içindeki kamera hassasiyetini en iyi şekilde ayarlamak ve nişan alma yeteneğini geliştirmek için aşağıda senin için paylaştığımız Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını denemelisin. Tabii ki bu ayarlar üzerinde küçük oynamalar yaparak da kendin için en optimum ayarlara da ulaşabilirsin.

Zaten herkesin bakış açısı ve isteği farklı olabileceğinden ötürü bu ayarlar üzerinden değişiklik yapmak istemen de gayet normal oluyor. Nişangahını düşmanın üzerine daha hızlı getirerek ateş etmek ve oyunda son hayatta kalan kişi olmak için hızlı olmalısın. Bunun için zaman kazanmak büyük önem taşıdığı için Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarları ile farklı bir oyun deneyimi elde edebilirsin. Sen de bu ayarları kullanarak nişancılık yeteneklerini herkese gösterebilir ve adından daha fazla söz ettirebilirsin.

PUBG En İyi Hassasiyet Ayarları Kodu 2023

PUBG Mobile oyununu oynarken kullanman gereken hassasiyet ayarları, herkesin kişisel oynayışına göre farklılık gösterse de aşağıda paylaştığım ayarlar, hemen herkes tarafından en çok kullanılan ve en optimum hassasiyet ayarları olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki sen de bu ayarlar üzerinde küçük değişiklikler yaparak kendin için en optimum ayarları bulabilirsin.

PUBG Mobile oyununda kamera hassasiyeti ayarı, ateş etme animasyon hassasiyeti ayarı ve jiroskop hassasiyeti ayarı için çok farklı ayarlar belirlenmiş olsa da aşağıdaki ayarlardan yola çıkarak kendi ayarlarını oluşturabilirsin. Ayrıca daha iyi olduğunu düşündüğün ayarları da yazımızın en aşağısında bulunan Yorumlar bölümünde diğer oyuncularla paylaşabilirsin.

Huawei PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Mezarcı Hassasiyet Ayarları

PlayerUnknown’s BattleGrounds yani kısa ismi ile PUBG oyunu hem ülkemizde hem de dünya çapında son derece popüler olan oyunların başında geliyor diyebiliriz. Oyunda daha iyi bir kamera deneyimi yaşamak için de aşağıda paylaştığımız Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını kullanabilirsin.

100 milyonu geçen oyuncu sayısı ile online mobil oyunlar arasında en çok rağbet gören eşsiz bir oyun deneyimi sunan PUBG Mobile oyununu Samsung marka cihaz ile oynuyorsan, aşağıda verdiğimiz Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarları ile daha keyifli bir oyun deneyimi elde edebilirsin. PUBG Mobile oyununda daha da uzmanlaşmak ve nişan hassasiyetini daha da yukarılara taşımak için paylaştığımı Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarları ile en optimum ayarlara sahip olabilirsin.

PUBG Jiroskop Hassasiyet Ayarları

Nişan yeteneklerin ne kadar iyi olursa olsun, telefon performansın ve kamera görüşün, oyun içerisindeki hızını ve iyi olmanı etkileyen başlıca unsurlar arasında bulunuyor. Oynanışı oldukça zevkli ve eğlenceli olan PUBG Mobile oyununda sanki gerçekten o haritada oynuyormuş gibi daha gerçekçi ve daha hızlı bir oyun oynamak için Samsung PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını kullanabilirsin.

Oyunun asıl amacı olan son hayatta kalan kişi olmak için hem daha hızlı olması hem de atışlarının isabetli olması gerekiyor. Buradaki ayarları kullanarak ikisini de daha iyi hale getirebilirsin. Ayrıca ayarları yaptıktan sonra eğitim modunda kendini denemeni ve biraz daha alıştıktan sonra online moda geçiş yapmanı tavsiye ediyoruz. Çünkü ilk başta alışamayabilirsin ya da ufak düzenlemeler ile kendin için daha iyi ayarlar oluşturabilirsin.

Nişangah Kontrolü Ayarları

Şahış Dürbünsüz: %70
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %50
3x Dürbün, Win94: %22
6x Dürbün: %10
1. Şahıs Dürbünsüz: %70
2x Dürbün: %50
4x Dürbün, VSS: %12
8x Dürbün: %8

Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %80
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %60
3x Dürbün, Win94: %35
6x Dürbün: %16
1. Şahıs Dürbünsüz: %80
2x Dürbün: %60
4x Dürbün, VSS: %20
8x Dürbün: %8

Jiroskop Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %200
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %300
3x Dürbün, Win94: %220
6x Dürbün: %40
1. Şahıs Dürbünsüz: %200
2x Dürbün: %200
4x Dürbün, VSS: %65
8x Dürbün: %30

Emulator Kamera Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %20
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %20
3x Dürbün, Win94: %10
6x Dürbün: %5
1. Şahıs Dürbünsüz: %20
2x Dürbün: %15
4x Dürbün, VSS: %8
8x Dürbün: %3

Emulator Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları

Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %20
3x Dürbün, Win94: %10
6x Dürbün: %5
1. Şahıs Dürbünsüz: %20
2x Dürbün: %14
4x Dürbün, VSS: %8
8x Dürbün: %3

PUBG Mobile BŞN Ne Demek?

Siz de PUBG Mobile oyununa yeni başlamışsanız ve PUBG Mobile ana sayfasında oyuna başlama yerinin altında BŞN seçeneğini görüyorsanız ve bu BŞN nedir diye merak ediyorsanız; BŞN kısaltmasının anlamı Birinci Şahıs Nişancı demektir. BŞN modunda sadece klasik oyun modunda oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

Eğer ki PUBG Mobile oyununu oynarken siz de öncesinde kendi isteğinize göre hassasiyet ayarları yaparak oyun zevkinizi değiştirmek istediniz ancak yaptığınız hassasiyet ayarları nasıl sıfırlanır bilmiyor iseniz; PUBG Mobile oyununu açtığınızdaki ana sayfanın sağ üst köşesindeki ayarlara girin sonrasında hassasiyet ayarları seçeneğini seçin ve Low seçeneğine basıp geri gelin. Bu işlemeler sonucunda ayarlarınız sıfrlanacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu