Reklam
Mobil Oyunlar

İphone PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

İphone PUBG Hassasiyet Ayarı Nasıl Yapılır?

İphone PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları; Apple marka cep telefonu ya da tablet bilgisayar kullananlar, PUBG Mobile hassasiyet ayarları yapmak için en doğru ayarını arıyorlar. Biz de iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını senin için araştırdık ve yazımızın devamında paylaşıyoruz.

İphone PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

İster cep telefonundan istersen de tablet bilgisayarından oyna, iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını kullanarak çok daha keyifli bir oyun oynayabilirsin. Hem dünya çapında hem de ülkemizde milyonlara ulaşan kullanıcı sayısı ile adından sıklıkla söz ettiren PUBG Mobile oyununda son hayatta kalan kişi olmak için PUBG Mobile Parmak Ayarı Kodları kullanarak parmak düzenini ayarlayabilir ve hassasiyet ayarları ile de daha etkin bir oyun görünümü elde edebilirsin.

Apple marka cihaz kullanan oyun severlerin en sevdiği oyunlardan birisi olan PUBG Mobile oyununda kullanabileceğin en iyi hassasiyet ayarlarını senin için hazırlayarak paylaşıyoruz. Sen de profesyonel oyuncuların da tercihi olan ve bu ayarlar üzerinden kendi düzenlemelerini yaparak çok daha keyifli oyunlar oynadığını bildiğimiz için en iyi iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını senin için paylaşıyoruz.

İphone PUBG Hassasiyet Ayarı Nasıl Yapılır?

Sen de ister burada paylaştığımız ayarları kullan istersen de PUBG Adam Görme Hilesi (Güncel Çalışan Hileler) kullan, oyunun amacı olan eğlenceyi sakın kaçırma! Aşağıda senin için paylaşmış olduğumuz iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını kullanarak sen de rakiplerinin önüne geçebilir ve adından sıklıkla söz ettirebilirsin. PUBG Mobile oyununu iyi oynamak için sadece iyi bir telefona sahip olman veya çok hızlı reflekslerinin olması yeterli değil.

iPhone 11 PUBG Hassasiyet Ayarları 2 Parmak

Senin için araştırarak tüm detayları ile paylaştığımız İphone PUBG Mobile hassasiyet ayarları sayesinde oyun içerisindeki rakiplerini daha kolay bir şekilde alt edebilirsin. Yazımızın devamında paylaştığımız bu ayarlar ile PUBG Mobile oyunu içerisindeki hassasiyet ayarlarını, oyun tarzını da çok büyük ölçüde etkileyecek şekilde değiştirerek çok daha iyi ve çok daha keyifli bir oyun oynama şansına sahip olabilirsin.

İlk başta biraz zor olsa da İphone PUBG Mobile hassasiyet ayarlarına alıştıktan sonra eskiye göre çok daha iyi bir oyun performansı sergileyecek ve oyunda ön plana çıkan isimlerden birisi olacaksın. PUBG Mobile oyunu güncel son sürüm için kullanabileceğin en iyi ayarları paylaşıyoruz. Oyun keyfiniz bol olsun!

iPhone PUBG Grafik Ayarları 2023

PUBG Mobile oyununa gelen güncellemeler ile oyun içi ayarlarında ufak tefek değişiklikler yapılmasına izin veriliyor. Hem silah kullanırken hem de harita içerisinde gezerken işine yarayacak ve en iyi hassasiyet ayarları aşağıda seni bekliyor. Eskimiş ve yanlış görüntü ayarları, oyun performansını negatif yönde etkileyeceğin için oyundan alacağın zevkte aynı ölçüde azalıyor.

Bu nedenle de senin için en iyi iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarları paylaşıyor ve keyifli bir oyun geçirmeni diliyoruz. Sen de aşağıdaki ayarları kullanarak ve istediğin gibi küçük oynamalar yaparak, kendin için en rahat ayarları kullanabilir ve bu sayede performansının arttığını da görmüş olursun.

Samsung PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Apple

PUBG Mobile hassasiyet ayarları Apple cihazına yaparak nişangah kontrolünü daha da üst düzeye çıkarabilirsin. Grafik ayarlarının yanı sıra, yazımızın üst kısmında paylaştığımız parmak ayarlarını da değiştirerek daha iyi bir oyun performansı elde edebilirsin.

Unutma ki burada paylaştığımız ayarlar, en çok kullanılan ve en optimum ayarlar. Sen de bu ayalar üzerinde küçük oynamalar yaparak kendin için en iyisini bulabilir ve yazımızın Yorumlar kısmında da bunu diğer oyuncularla paylaşabilirsin. Dünya üzerindeki milyonlarda PUBG Mobile oyuncusu ile etkileşim kurarak en iyisini bulmak senin elinde!

iPhone PUBG Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile oynarken tek hedef olan, süre bitiminde son hayatta kalan kişi olmak için oyun içerisindeki hassasiyet ayarlarını ve nişan yeteneğini geliştirmen gerekiyor. Ayrıca daha hızlı oyun oynaman ve oyun içerisinde hareket ederken çok hızlı karar verme becerin de başarını etkileyen en önemli faktörler arasında yer alıyor. Bunu için seninle paylaştığımız iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarları kullanabilirsin.

PUBG Mobile hassasiyet ayarları hem cep telefonu, hem tablet bilgisayarlar hem de Emulator uygulamaları için ayrı ayrı olarak verilirken, bizler senin için iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını özel olarak paylaşıyoruz. Sen de oyun için hassasiyetini kendini için en iyi şekilde ayarlamak ve nişan alma yeteneğini daha da geliştirmek için aşağıdaki ayarları deneyebilir; sonrasında da bu ayarlar üzerinde değişiklikler yaparak kendin için en iyi ayarları bulabilirsin.

Iphone PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları 2023

PUBG Mobile oyununda en önemli unsurlardan birisi olan hızlı nişan almak ve rakibinden önce silahını ateşleyerek rakiplerini alt etmek için birkaç küçük ayar büyük fayda sağlayabilir. Bunun için kullanabileceğin en iyi iPhone PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını senin için araştırdık ve paylaşıyoruz.

PUBG Mobile oyununda daha iyi hassasiyet ayarı kullanırken oyuncular arasında farklar da olması normal. Çünkü herkesin bakış açısı ve alışkanlığı çok farklı. Sen de aşağıda paylaştığımız en optimum ayarlardan yola çıkarak kendi ayarlarını oluşturabilirsin. Keyifli oyunlar!

iPhone PUBG Kamera Hassasiyet Ayarları Kodu

3. Şahıs Dürbünsüz: 68%

Lazer&Holografik Nişangah: 44%

3x Dürbün: 24%

4x Dürbün: 18%

2x Dürbün: 45%

1. Şahıs Dürbünsüz: 65%

8x Dürbün: 15%

6x Dürbün 21%

Ateş Etme Animasyonu Hassasiyet Ayarları

3. Şahıs Dürbünsüz: 74%

Lazer&Holografik Nişangah: 44%

3x Dürbün: 30%

4x Dürbün: %10

2x Dürbün: 58%

1. Şahıs Dürbünsüz: 77%

8x Dürbün: 10%

6x Dürbün: 18%

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarı Hangisidir?

Siz de PUBG Mobile oyununuzda daha iyi performans almak istiyorsanız bunun en basit ve etkili yöntemi ayarlarınız değiştirmektir. Siz de ayarlarınızı değiştirmeye karar vermişseniz ancak nasıl bir ayar yapacağınızı bilmiyorsanız; hem kamera hem hassasiyet hem de sekmeme olarak bütün ayarları değiştirmeniz gerekir ve bu ayarlara da yukarıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

Siz de PUBG Mobile oyununu oynarken daha iyi performans almak adına kendinize göre bir ayarlar yapmışsanız ancak yaptığınız yarlar çok da hoşunuza gitmemişse ve siz de hassasiyet ayarlarını fabrika ayarlarına çevirip bizlerin verdiği ayarları yaparak daha iyi performans elde etmek istiyorsanız; oyunu açtığınızdaki ana sayfada sağ üst köşedeki ayarlar kısmına basın ve hassasiyet ayarlarını seçip low seçeneğine basın ve geri gelin sonrasında ayarlınız fabrika verisine dönecektir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu