Reklam
Mobil Oyunlar

Huawei PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Huawei İçin Hassasiyet Ayarları

Huawei PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları; PlayerUnknown’s BattleGrounds, yani hepimizin bildiği ismi ile PUBG Mobile oyununu telefonuna yüklemeyen neredeyse kalmadı. Biz de daha iyi bir oyun deneyimi elde etmen için Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını paylaşıyoruz.

Huawei PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

Dünya çapında oyuncu sayısı çok hızlı bir şekilde artarak milyonları geçen ve herkes tarafından da sevilerek oynana bir oyun varsa o da PUBG’dir. Mobil uygulama mağazalarında en çok indirilen ve en çok olumlu yorum alan oyunların başında da yine PUBG Mobile oyunu geliyor.

Herkes tarafından çok sevilince de rekabetin arttığı bu oyunda başarıya ulaşmak ve oyun yeteneklerini göstermen için farklı hassasiyet ayarları denemen gerekebilir. Pek çoğumuz kamera hassasiyetini geliştirmek için PUBG Mobile 90 FPS Config İndir ya da daha hızlı hareket etmek için de PUBG Mobile Parmak Ayarı Kodları kullanıyor olabiliriz.

Bunların yanı sıra, PUBG Mobile oyununu oynarken Huawei marka cihaz kullanıyorsan ve oynanış sırasında kamera efektlerini biraz daha iyileşmesini istiyorsan, senin için aşağıda paylaştığımız Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını deneyebilirsin. Buradaki hassasiyet ayarları sayesinde hem keskin nişancı yeteneğini daha da geliştirebilir hem de oynanış hızını artırarak hızlı karar verme becerini de geliştirme imkanına sahip olabilirsin.

Huawei P40 Lite PUBG Jiroskop

PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını yaparken hem Huawei marka cep telefonları hem de tablet bilgisayarlarda kullanabilirsin. Ayrıca internet üzerinde Emulator cihazlar için de ayrı olarak verilen Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları görebilirsin. Sende PUBG Mobile oyununu oynadığın cep telefonunun, tablet bilgisayarının ya da emülatör cihazının hassasiyet ayarlarını en iyi şekilde ayarlamak için Jiroskop ayarlarında ufak değişiklikler denemelisin.

Bu şekilde hem keskin nişancı yeteneğini geliştirebilir hem de rakiplerinden daha hızlı bir şekilde nişangahını ayarlayıp ateş ederek PUBG Mobile oyununda son hayatta kalan kişi olmak için daha başarılı bir mücadele verebilirsin. Bunun için de ihtiyaç duyduğun en iyi Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını araştırarak aşağıda paylaşıyoruz.

Huawei P40 Lite PUBG Hassasiyet Ayarları

Hem ülkemizde hem de dünya çapında adından kısa sürede söz ettirmeyi başaran PUBG Mobile oyununda hassasiyet ayarları yapmak, daha iyi bir görüş açısı, daha hızlı hareketler ve daha hızlı karar verme gücü sayesinde oyunu kazanma noktasına etki eden temel faktörlerin başında geliyor. 100 milyonu geçen oyuncu sayısı ile online ve çok oyunculu oyunlar arasında öne çıkan PUBG Mobile oyununda Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları araştırıyorsan doğru yerdesin.

Sende bu ayarları kullanmaya ve yeni hassasiyet ayarlarına alışmaya başladıktan sonra daha eşsiz bir oyun keyfi yaşayabilir ve bu oyundaki uzmanlık seviyeni artırarak oyun yeteneklerini sergiledikten sonra adından daha fazla söz ettirmeyi başarabilirsin.

Huawei Y7 PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile oyununda, telefon kullanımının etkisi yadsınamaz derecede fazla önem taşıyor. Bu nedenle doğru ayarları ve doğru seçenekleri kullanamazsan ne kadar iyi bir oyuncu olursan ol, maalesef yeteneklerinden daha kötü bir performans sergilemek zorunda kalabilirsin. Bazen de şans yanında olmayabilir. Milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan bu oyunda daha iyi bir oyun deneyimi elde etmen için birkaç küçük yardım alman hiç de fena olmaz.

Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları sayesinde oyunun içinde daha fazla yer alarak, sanki gerçekten o haritada rakiplerinle çarpışmaya başlamışsın hissi elde edebilir ve gerçekten çok daha farklı bir oyun deneyimi elde edebilirsin.

PUBG Mobile oyununda yapacağın hassasiyet ayarları kendi oyun oynayış biçimine göre ufak farklılıklar gösterse de en çok kullanılan Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını senin için paylaşıyoruz. İstersen bu ayarlar üzerinde kendi oyun stiline göre değişiklikler de yapabilirsin.

İphone PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

Huawei PUBG Hassasiyet Ayarları 2023

PUBG Mobile oyununda kamera hassasiyeti ayarı, ateş etme animasyon hassasiyeti ayarı ve jiroskop hassasiyeti ayarı için ayrı ayrı tapman gereken ayarları paylaşıyoruz. Sen de PUBG Mobile oyununu Huawei marka bir cihazda oynarken daha iyi ve rakibinden daha hızlı bir şekilde nişan almak için kullanman gereken Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları aşağıda yer alıyor.

Her oyuncunun kendi oyun stiline göre farklılık gösterse de en çok kullanılan ve en optimum hassasiyet ayarları aşağıda yer alıyor. Sen de istersen bu ayarlar üzerinde ufak değişiklikler yaparak kendin için en uygun hassasiyet ayarlarını bulabilirsin. Bu alışma ve Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını netleştirme sürecinde de bol bol ayar değişikliği yapmalı ve oyun içerisindeki eğitim alanında ayarlarını bol bol test ederek en doğru seçeneği bulmalısın.

Huawei P30 PUBG Hassasiyet Ayarları

Sen de Huawei PUBG Mobile hassasiyet ayarları sayesinde, PUBG Mobile oyununda gücüne güç katabilir; oyun içerisindeki en iyi nişangah ve kamera kontrollerine sahip olabilirsin. Bunun için de tek yapman gereken, aşağıda senin için paylaştığımız hassasiyet ayarlarını kullanman, bol bol antrenman yapman ve kendi ayarlarını bulman olacak. İstersen kendi ayarlarını da yazımızın en aşağısında bulunan Yorumlar kısmında diğer oyuncularla paylaşarak bir fikir de verebilirsin.

Buradaki ayarları kullanan diğer oyuncuların, oyun oynama deneyiminde gözle görülür bir fark oluştuğu görülüyor. Bu ayarlar içerisindeki Nişan Yardımı, Dikiz & Ateş, Eğil ve Dürbün Aç ile Eğilme Modu gibi pek çok farklı ayar göreceksin. Her bir olay için ayrı ayrı ayarları test ederek hangisinden ne kadar verim aldığın çok önemli. Bu nedenle ayarları ufak ufak değiştirerek bol bol test etmeli ve en rahat ettiğin şekilde bu oyunu oynamalısın.

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %70
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %50
3x Dürbün, Win94: %22
6x Dürbün: %10
1. Şahıs Dürbünsüz: %70
2x Dürbün: %50
4x Dürbün, VSS: %12
8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %80
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %60
3x Dürbün, Win94: %35
6x Dürbün: %16
1. Şahıs Dürbünsüz: %80
2x Dürbün: %60
4x Dürbün, VSS: %20
8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Jiroskop Hassasiyeti Ayarları

3. Şahış Dürbünsüz: %200
Lazer & Holografik Nişangâh, Nişan Yardımcıları: %300
3x Dürbün, Win94: %220
6x Dürbün: %40
1. Şahıs Dürbünsüz: %200
2x Dürbün: %200
4x Dürbün, VSS: %65
8x Dürbün: %30

PUBG Mobile Kademe Ne Zaman Sıfırlanır?

Siz de PUBG Mobile oyununu severek oynuyorsanız ve oyunda yüksek kademelere kadar yükselmişseniz ve kademeniz ne zaman sıfırlanır diye merak edip araştırıyorsanız; Sezon bittiği zaman oyundaki kademeler sıfırlanır ve herkesin sezon ve kademe ödülleri dağıtılır.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

PUBG Mobile oyununda kendi yaptığınız hassasiyet ayarlarını sıfırlanmak istiyorsanız ancak nasıl hassasiyet ayarları sıfırlanır bilmiyorsanız; öncelikle PUBG Mobile oyununu açın ve ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ayarları seçin ve ayarlar kısmından da hassasiyet ayarlarını seçip Low seçeneğini seçin ve geri gelin sonrasında hassasiyet ayarlarınız sıfırlanacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu