Reklam
Sosyal Medya

İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS

İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS; 2010 yılı gibi yakın bir zamanda piyasaya çıkarılmış olan İnstagram sosyal medya platformu çıktığı yıldan bu zaman kadar daima çok fazla artan bir kullanıcı kitlesi ile şu anda yaklaşık 1 milyara yakın bir kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmış ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformu olmayı başarmıştır.

2010 yılında İnstagram çıktığında aslında sosyal medya çok popüler bir şey değildi ve zaten sosyal medya piyasasında Facebook gibi oldukça eski ve herkesin bilip kullandığı bir sosyal medya uygulaması bulunuyordu ancak İnstagram sosyal medya dünyasına öyle bir etkiyle girdi ki artık 7den 7e hemen hemen herkesin bir sosyal hesabı var ve o hesapta sürekli olarak story paylaşımı yapıyorlar ve diğer kişiler de o storyleri indirip incelemek için İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS konu başlığını çok fazla araştırıyor ve İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS konu başlığı son zamanların çok popüler arama başlığı haline gelmiştir.

İnstagram Nedir?

İnstagram şu anda dünyada en popüler olan bir sosyal medya platformudur. Bu platform üzerinden bir hesap oluşturup o hesapta fotoğraf, video, müzik ve en popüler olan paylaşım yolu olarak da story paylaşımı yapılabilen bir uygulamadır. İnstagramın en popüler paylaşım yolu story olunca da herkesİnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS sorusunu da çok fazla araştırmaktadırlar.

İnstagram çok fazla popüler olunca hemen hemen her sosyal medya kullanıcı artık bir yere gittiğinde ya da bir şey yediği zaman onun en başta görünüşüne bakmaktadır çünkü onu İnstagrama story olarak atmak isteyecektir ve siz de o storyi beğenirseniz o storyi indirmek isteyeceksiniz ve bunun da en kolay yoluİnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS yazımızda anlatacağız.

Eğer ki bir kişinin İnstagaram hesabını ele geçirmek istiyorsanız yani şifresini kırmak istiyorsanız sizler için yazdığımız İnstagram Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Ancak kesinlikle birinin İnstagram şifresini bu tarz yöntemlerle öğrenmeyin eve ele geçirmeyin çünkü bu yapılan işlem yasal bir şey değildir ve suçtur.

İnstagram Para Kazanma

İnstagaram hesabınızı eğer ki çok fazla kişi takip ediyorsa örnek verecek olursak İnstragram hesabınızı 300 bin kişi takip ediyor ve sizin hesabınız da popüler bir hesap olmuş oluyor ve hesabınız popüler olunca da artık sizin hesabınıza sponsorlar geliyor ve bir story atmanız ve onların reklamını yapmanız karşılığında size para veriyor. Böylece İnstagram üzerinden çok fazla para kazanabilirsiniz. Eğer ki siz de story de bir şey beğendiyseniz örneğin bir çanta beğendiniz atılan story de bu storyi hemenİnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS yazımızdaki bir yöntem ile indirin çünkü storyler 24 saat dolduktan sonra silinmektedir.

İnstagram Kalın Yazı Yazma Nasıl Yapılır

İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS

İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS sorusunun aslında pek çok yöntemi vardır bunların başında Android ve IOS cihazlara indirme sonra bilgisayara indirme yer alır.İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS sorusunun ilk cevabı olarak Android cihazlara indirmeden başlayayım.

Android Cihaza Story İndirme: Öncelikle Google Play üzerinden “Story Saver” uygulamasını indirin sonra uygulamayı açın ve hesap bilgilerinizi girin sonra ana sayfada takip ettiğiniz kişilerin storylerni göreceksiniz ve buradan istediğiniz bir storyi seçerek onu indirebilirsiniz takip etmediğiniz kişinin storysini indirmek için de arama yerine kullanıcı adını yazın ve oradan indirebilirsiniz. İndirdiğniz dosya galeride “Story Saver” dosyasına kaydedilecektir.

IOS Cihaza Story İndirme: İlk olarak App Store uygulamasına girin ve “Story Reposter” uygulamasını indirin sonra storysini indirme istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını arama yerine yazın ve o şekilde istediğiniz kişinin storysini indirebilirsiniz. Bu uygulamanın Androd cihazlar için olan uygulamadan tek farklı ana sayfada takip ettiğiniz kişilerin storyleri gözükmez takip ettiğiniz hesapların storylerini indirmek için de arama yerine kullanıcı adını yazmanız gerekmektedir.

Son olarak da bilgisayar üzerinden nasıl İnstagram storylerini indirebilirsiniz onu anlatacağım.

Bilgisayardan Story İndirme: Bilgisayardan İnstagram uygulamasına giriş yapmışsanız ve bir kullanıcının storysini indirmek istiyorsanız bunun için https://www.storysaver.net/tr/?utm_source=webtekno sitesine gidin ve orada bulunan yere storysini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını ya da o hesabın Web URLsini kopyalayıp yapıştırın. Sonrasında ekranda arama yaptığınız kişinin İnstagram storyleri çıkacak ve ve orada istediğiniz bir storyi ister fotoğraf ister video olarak kaydedin.

Son bir yol olarak da herhangi bir uygulama kullanmadanİnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır Android ve IOS sorusunu cevaplandırayım. İnstagrama girin sonra bir kişinin storsini seçin ve telefonunuzun özelliği olan ekran kaydediciyi açın ve o storyi kaydedin ya da o storyi ekran görüntüsü alarak kaydedin.

Kesinlikle bir storysini indirdiğiniz kişinin o işlemi yaptığından haberi olmadan indirmeyin yoksa hakkınızda dava açılabilir. İzinsiz görüntü kaydetmek suçtur.

 

Instagram Müzikli Story İndirme Nasıl Yapılır?

İndirmek istediğiniz hikayenin bağlantısını kopyalayarak Story Saver’den indirebilirsiniz.

Instagram Video Galeriye Nasıl İndirilir?

Hikayeyi açın ve ardından kaydetmek istediğiniz içeriğin sağ altında bulunan simgeye dokunarak galeriye kaydet seçeneğine dokunun.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu