Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme; GSM şirketleri indirimli konuşma ve internet paketlerine karşılık hat kullanıcılarından taahhüt istemektedirler. Vodafone’nun aboneleri için birbirinden avantajlı paketleri indirimli olarak sunduğu tarifelerde en az 1 yıllık taahhüt almaktadırlar. Vodafone da diğer operatörler gibi fatura üzerine telefon veya elektronik eşya aldığınızda sizden belirli bir süre Vodafone hattınızı kullanacağınız konusunda taahhüt istemektedir. Vodafone aboneleri taahhütleri vererek indirimler kazanıyor, taahhüt süresince bu indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Taahhüdü zamanından önce bozarsanız o aya kadar yapılan indirimler Vodafone tarafından geri alınır. Geri alınan indirimler ise çıkacak olan bir sonraki faturanıza yansıtılır.

Vodafone Cayma Bedeli Nedir?

Taahhüt, bir kurumdan aldığınız hizmet karşılığında üstlendiğiniz sorumluluktur. Vodafone hazırlamış olduğu kampanyalarında genellikle 12 ay veya 24 ay olmak üzere taahhüt istemektedir. Normalde tarife fiyatları çok yüksek olan paketleri size indirimli sunduğu için, sizden bu taahhütleri talep etmektedir.

Sizin bu taahhüdü bozmanız durumunda size yapılan indirimi kaç ay kullandıysanız, o indirimli ücreti sizden tek seferde alarak bir sonraki faturanıza yansıtılır. Faturanıza yansıtılan bedele ise cayma bedeli denilir.

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı hat kullanıcıları taahhütlerinin ne zaman biteceğini öğrenmek için herhangi Vodafone bayisine veya mağazasına giderek sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Vodafone taahhüt sorgulama sadece hat sahibi tarafından yapılabilmektedir. Hat sahibi Vodafone bayisine veya mağazasına giderken yanında T.C. kimlik kartını ya da nüfus cüzdanını yanında götürmesi gerekmektedir.

Siz pandemi dönemi nedeniyle herhangi Vodafone bayisine ya da mağazasına gitmek istemiyorsanız, Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak taahhüdünüzün ne zaman sona ereceğini öğrenebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Vodafone bayisine giderek, zaman yitirmek istemeyen faturalı hat kullanıcıları taahhüt bitiş tarihlerini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolayca görebilmektedirler. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak, ana sayfadaki “Tarife” bölümüne girmeleri gerekmektedir. Tarife bölümünden “Tarifem ve Paketlerim” bölümüne girerek, taahhüt detayları hakkında bilgilere ulaşabilmektedirler. Taahhüt detaylarında kampanya adı, başlangıç tarihi, bitiş tarihi, kullanılan süre, toplam süre, kalan süre ve cayma bedeli yazmaktadır.

Vodafone aboneleri dilerlerse 7000 sesli yanıt sistemini arayarak, taahhüt bitiş tarihini ve cayma bedelini öğrenebilirler. Ayrıca telefonunuzdan *7000# tuşlayıp arama tuşuna basarak, kaç ay taahhüdünüzün kaldığını sorgulayabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Cayma Bedeli Öğrenme

Vodafone Taahhüt İptal Etme

Vodafone taahhüt süreniz dolmadan iptal etmek istiyorsanız cayma bedeli ve cezai işlem ödemeniz gerekmektedir. Alınan bu ücretler yasal ücretler olmakla beraber, sizde taahhüt verirken zaten bunu kabul etmişsinizdir. Sizde taahhüdünüzü iptal etmek istiyorsanız 0 850 542 0 542 numarasını arayarak taahhüdünüzü iptal ettirebilir, cayma bedeliniz ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Vodafone Cayma Bedeli Nasıl Hesaplanır?

Vodafone cayma bedeli pakete ve anlaşmaya göre değişiklik göstermektedir. Vodafone’nun sizden talep ettiği cayma bedeli

  • Uygulanan indirim (indirim yapılmadan hesaplanır)
  • Kalan cihaz taksitleri
  • Varsa aktivasyon ücreti
  • Başvuru ücreti
  • Hizmet bedeli
  • Devlete ödenen vergiler

Cayma bedeli kapsamında belirtilen bütün hizmetlerin bedeli, çıkacak olan faturanıza tek seferde yansıtılır. Tek faturada ödemeniz gereken bu ücretler, genelde aboneye çok yüksek gelmektedir.

Vodafone Cihaz Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama

Vodafone cihaz kampanyası ile beraber taahhüt verdiyseniz cihazlı taahhüt paketinin bitiş tarihini Vodafone mağazalarından yada Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca Vodafone cihaz taahhüt bitiş tarihi yanımda uygulamasına girerek Paketlerim ve Tarifelerim kısmından görebilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihini Nasıl Öğrenebilirim

Vodafone taahhüt bitiş süresini en hızlı şekilde Vodafone yanımda uygulamasına girerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca vodafone hattınızdan 7000 numarasını arayarak yada *7000# numarasını tuşlayarak taahhüt bitiş tarihini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz Vodafone taahhüt bitiş süresini öğrenmek için  0542-542-0000 ve 542’i arayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama

Vodafone müşterileri Vodafone taahhüt bitiş tarihi sorgulama işlemini Online Self Servis ve Vodafone Yanımda uygulamasına girerek hemen öğrenebilirler.

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Faturalarım kısmında fatura detaylarından taahhüt bitiş tarihini öğrenebilirsiniz. Genelde 12 ay yada 24 ay olarak verilen taahhüt süresini Vodafone Yanımda uygulamasında görebilmek için Tarifem ve Paketlerim kısmına bakmaları yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme Müşteri Hizmetlerinden Yapılır Mı?

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme işlemini çoğu kişi müşteri hizmetlerini arayarak kolay bir şekilde yapmak istiyor. Bu durumda da Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme Müşteri Hizmetlerinden Yapılır Mı? sorusu çokça araştırılıyor ve sorunun cevabını da evet olarak alıyorlar. Vodafone müşteri hizmetlerinin arayarak taahhüt bitiş tarihini sorgulayabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama ve Öğrenme E-Devletten Yapılır Mı?

Artık Çoğu kişi müşteri hizmetlerini de aramak yerine E-Devlet uygulaması üzerinden bu işlem yapılabilir mi onu da öğrenmek istiyor ve bu konuda araştırma yapıyor. E-Devlet uygulamasından da taahhüt bitiş tarihinizi öğrenme imkanınız bulunmaktadır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu