Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone GANİ Tarifeleri ve Paketleri

Vodafone GANİ Tarifeleri ve Paketleri 2023; Vodafone 2023 yılında faturalı hat kullanıcılarının yanında faturasız hat kullanıcılarının da yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Vodafone 2023 yılında kullanıcılarına sunduğu farklı tarife ve avantajlı paketler ile abonelerine hizmet etmeye devam etmektedir. Vodafone, faturasız hat abonelerine 2023 yılında hazırlamış olduğu “Gani Tarifeleri” ile geniş kapsamlı bir paket tarife sunuyor.

Gani Tarifeleri ve Paketleri içeriğini dakika ve interneti ayrı ayrı kotalar yerine, aynı kota üzerinden kullanmak mümkün oluyor. Kulağa garip gelse de sevdikleri ile sohbet etmeyi sevenler dakikalarıyla doya doya sevdikleriyle konuşabilirken, internette gezinmeyi sevenler GB’ların özgürce keyfini çıkarabilirler. Yani Vodafone Gani Tarife ve Paketleri sayesinde isterseniz dakika isterseniz internet olarak kullanabilme imkânınız bulunmaktadır.

Vodafone Gani Tarifesi Nedir?

Vodafone Gani Tarife ve Paketi’nde bulunan Gani Dakikalar ile yurt içi aramalarınızı ve internet harcamalarınızı aynı kota üzerinden kullanabiliyorsunuz. Gani Dakikalarınız ile isterseniz sevdikleriniz ile sohbet etmenin keyfini çıkarabilir, isterseniz de internette gezinebilirsiniz.

Gani Dakikalarını çok konuşmayı sevmeyenler internetten de ayrılamayanlar, Vodafone Gani Tarife’sinde aylık en fazla 30 GB internet kullanabiliyorlar. Abonenin aylık internet kullanımı 30 GB’a ulaştığı zaman bütün Gani Dakikalar da siliniyor. Eğer hattınızda başka bir tarife ve paketiniz bulunuyor ise o paketi kullanmaya devam edebilirsiniz. Vodafone hattınıza tanımlı başka bir tarife ve paketiniz yoksa standart aşım ücretine tabi oluyorsunuz.

Vodafone Gani Tarifeleri

Vodafone Gani Tarifeleri abonelerinin bütçelerine göre 4 çeşit olarak sunuluyor. Vodafone müşterilerinin bütçelerini düşünerek, her müşteriye uygun bir Gani Tarifesi hazırlamıştır.

Vodafone FreeZone Tarifeleri ve Paketleri 

Vodafone Gani M Tarifesi

Vodafone Gani M Tarifesi kapsamında 1000 GANİ Dakika ile yanında her yöne 100 SMS bulunuyor. Gani Dakikalarınız ile isterseniz sevdikleriniz ile doyasıya sohbet etmenin keyfini çıkarabilir, isterseniz de 1000 Gani Dakikalarınız ile internette özgürce gezinebilirsiniz. Üstelik sınırsız Whatsapp yazışmalarınız Gani Dakikalarınızdan düşmüyor!

Vodafone Gani 1000 Tarifesi

Vodafone Gani 1000 Tarifesi 1000 GANİ Dakikalarınız ile birlikte her yöne 250 SMS hakkınız içeriyor. 1000 Gani Dakikalarınız ile konuşmayı sevenler dakika olarak harcayabilir, internetten de ayrılamayanlar Gani Dakikalarını GB olarak kullanabilirler. Üstelik kotanızdan düşmeyen Whatsapp uygulamasını kullanabilir ve sınırsız olarak arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz (sesli ve görüntülü arama hizmetleri hariç).

Vodafone Gani L Tarifesi

Vodafone Gani L Tarifesi dahilinde 1500 GANİ Dakikaların yanında yurt içi her yöne 100 kısa mesaj bulunuyor. Vodafone Gani L Tarifesinde bulunan dakikalarınız ile sevdikleriniz ile konuşabilir ya da internette özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Sınırsız Whatsapp kullanımlarınız (sesli ve görüntülü arama hizmetleri hariç) kotanızdan yemiyor.

Vodafone Gani XL Tarifesi

Vodafone Gani XL Tarifesi kapsamında 3000 GANİ Dakikaların yanında her yöne 100 kısa mesaj hakkı bulunuyor. Vodafone Gani Tarifelerin içerisinde en geniş kapsamlı tarife olan Gani XL Tarifesi ile sevdikleriniz ile gönlünüzce sohbet edebilirsiniz. 3000 Gani Dakika ile bol bol internete girebilir rahatça ve özgürce 3000 Gani Dakikalarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Kotanızdan düşmeyen sınırsız Whatsapp uygulaması ile arkadaş ve sevdikleriniz ile mesajlaşabilirsiniz.

Vodafone Gani Tarifelerine Nasıl Geçilir?

Vodafone Gani Tarifesine geçmenin farklı alternatifleri bulunuyor. İsterseniz size yakın olan bir Vodafone bayisine veya mağazasına gidebilirsiniz. İsterseniz de Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni yani 542’yi arayabilir veya 0542 542 00 00 numaralı hattan müşteri temsilcisine ulaşarak Gani Tarifesine geçme talebinizi belirterek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone müşterileri isterlerse, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de Vodafone Gani Tarifesine geçebilir veya kısa mesaj yolu ile Vodafone Gani Tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile Vodafone Gani Tarifesine geçiş yapabilmeniz için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek;

  • Gani M Tarifesi için: “GANİ M”
  • Gani L Tarifesi için: “GANİ L”
  • Gani 1000 Tarifesi için: “GANİ 1000”
  • Gani XL Tarifesi için: “GANİ XL” yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Gani Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Gani Dakikalarınızın bakiyesini öğrenmek istiyorsanız, Vodafone SMS servisinden yararlanabilirsiniz. Vodafone Gani Tarifesinde konuşma ve internet aynı kotada bulunduğu için bakiyenizi öğrenmek istediğinizde, kısa mesaj yoluyla konuşma ve internet bilgisi size detaylı bir biçimde ulaştırılacaktır. Vodafone Gani Dakikalarınızın bakiyesini öğrenmek için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “GANİ DAKİKA” yazıp 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Hem Gani Dakika bakiyesini hem de hem de kendi tarife ve paketinizde ki bakiyelerinizi öğrenmek istiyorsanız, “OZET” yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek ayrıntılı bakiye bilgisi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Gani Tarifesi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Gani Tarifenizi çeşitli nedenler ile iptal etmek istiyorsanız, Vodafone Gani tarifenizi farklı yöntemler ile kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni 542’yi arayabilir ve müşteri temsilcisine ulaşarak, Vodafone Gani Tarifenizi iptal etmek istediğiniz talep edebilirsiniz. Size yakın olan bir Vodafone bayisine veya mağazasına giderek de Vodafone Gani Tarifenizin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzdan Vodafone Yanımda uygulamasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, tarifenizi de iptal etme şansınız bulunuyor.

Vodafone Paket Yükleme Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz ve paket yüklemek istiyorsanız ilk olarak herhangi bir Vodafone bayisine gidip bu işlemi halledebilirsiniz. Diğer bir seçenek de Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak hattınıza paket yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone’de Hangi Paketler Var?

İlk olarak bu yazımızda bahsettiğimiz Gani paket vardır sonrasında Red tarifesi vardır diğer bir paket de FreeZone paketidir ve son paket de standart paketlerdir. Bu paketler dışında elbette ki daha bir çok paketler vardır ancak bunlar kişiden kişiye göre değişir. Örneğin yaşınız 25 ve altı ise genç kategorisinde olup uygun fiyatlı paketlere sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu