Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone FreeZone Tarifeleri ve Paketleri

Vodafone FreeZone Tarifeleri ve Paketleri Bu yazımızda vodafone FreeZone gençlik kulübü incelenecektir. Bununla birlikte vodafone FreeZone tarifeleri ve paketlerine ilişkin belirlemeler yapılacaktır.

Vodafone FreeZone Nedir?

Vodafone FreeZone paket, kampanya yahut tarifelerden bağımsız gençlik kulübüdür. 25 yaş ve altındaki müşteriler vodafone FreeZone üyesi sayılmaktadır. Bunun için ise abonelerin hatlarının kendi üstüne tanımlanmış olması gerekmektedir. İlgili kulübe üye olmak isteyen müşteriler kimlik kartları ile vodafone şubesine giderek üyeliğe ilişkin işlemlerini tamamlayabilirler. Genç müşteriler FreeZone kapsamında sıklıkla GB içeriğine sahip paketlerden faydalanmaktadır. Vodafone FreeZone tarife ve paketlerine bakılacak olursa,

Faturalı Vodafone FreeZone Paketleri

Vodafone gençlik dünyası FreeZone faturalı ve faturasız paketleri arasında size uygun olan paketlerden her hangi birini seçebilirsiniz. İşte Vodafone faturalı FreeZone paketleri;

Vodafone FreeZone Devreden Uyumlu 3 GB Paketi

Devreden uyumlu 3 GB paketi faturalı hat sahibi müşterileri için geçerli olup on iki ay taahhütlü bir pakettir. Paket kapsamında 750 dakika, 250 sms ve 3 GB herkese açık internet bulunmaktadır. Paket yeni aboneler, mevcut faturalı aboneler yahut mevcut faturasız aboneler farketmeksizin tüm müşterileri için 29 TL’ dir. Pakete ilişkin kullanım haklarının kalması halinde bir sonraki aya devretmesi söz konusudur.

Pakete ilişkin kullanım haklarının bir sonraki aya devretmesi halinde bir sonraki ay önceki aydan kalan paketinizin tekrar devri söz konusu olmayıp haklarınız silinecektir. Pakete ilişkin dakikanızın, smslerinizin yahut internet hakkınızın bitmesi halinde yeni paket 6 TL üzerinden ücretlendirilecektir. Biten sms paketiniz  250 sms, biten konuşma paketiniz  250 dakika ve biten internet kullanımınız 500 MB olarak güncellenecektir.

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri

Vodafone FreeZone Genç Red 20 GB Paketi

Genç Red 20 GB paketi kapsamında 1000 dakika, 250 sms ve 20 GB internet kullanımınız bulunmaktadır. Buna mukabil günlük sınırsız kullanım hakkınız bulunmaktadır. Pakete dahil olduğunuz ilk ay ise 20 GB bedava internet hakkı hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır. Pakete online üzerinden yapılan başvurularda ilk üç ay 45 TL sonraki dokuz ay ise 64 TL’ dir.

Paket kapsamında yirmi üç ülkeyi arama serbestiniz bulunmakta olup yurt dışı kullanımlarınızda geçerli 120 dakika hakkınız bulunmaktadır. Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Vodafone FreeZone Genç Red 25 GB Paketi

Genç Red 25 GB paketi kapsamında 1500 dakika, 250 sms ve 25 GB internet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Pakete dahil olunan ilk ay 20 GB internet hattınıza hediye olarak tanımlanacaktır. Kampanya birçok uygulama üzerinden de çok sayıda avantaj sağlamaktadır.

Vodafone FreeZone Genç Red 30 GB Paketi

Genç Red 30 GB paketi kapsamında 2000 dakika, 250 sms ve 30 GB internet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Pakete dahil olduğunuz ilk ay 20 GB bedava internet kullanımı hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca altı ay süreyle geçerli olmak üzere Amazon Prime üyeliği Vodafone Red aracılığıyla sağlanacaktır. Pakete online üzerinden dahil olmanız halinde ilk üç ay 72 TL sonraki dokuz ay ise 109 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.

Vodafone FreeZone Genç Red 40 GB Paketi

Genç Red 40 GB paketi kapsamında 3000 dakika, 250 sms ve 40 GB internet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Pakete dahil olduğunuz ilk ay 20 GB bedava internet hakkınıza tanımlanacaktır. Altı ay süreyle geçerli olmak üzere Amazon Prime üyeliği Vodafone Red aracılığıyla sağlanacaktır. Pakete online üzerinden dahil olmanız halinde ilk üç ay 102 TL sonraki dokuz ay ise 139 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.

Vodafone FreeZone Genç Kırmızı Fırsat Paketi

Genç kırmızı fırsat paketi kapsamında 750 dakika, 250 sms ve 13 GB internet kullanımınız bulunmaktadır. Buna ek 2 GB internet kullanım hakkınız da bulunmaktadır. Pakete dahil olduğunuz ilk ay 10 GB bedava internet hakkı hattınıza hediye olarak tanımlanacaktır. Pakete online üzerinden yapılan başvurularda ilk üç ay 42 TL sonraki dokuz ay ise 49 TL ‘ dir. Devretme özelliği sayesinde kullanmadığınız dakika, sms yahut internet haklarınız bir sonraki aya devretmektedir. Devrolan haklarınız bir sonraki ay tekrar devrolunmaz.

Vodafone FreeZone Genç Süper Uyumlu 13 Paketi

Genç süper uyumlu paketi kapsamında 5 GB’ dan 8 GB’ a kadar internet, 100 dakikadan 1500 dakikaya kadar konuşma paketi  10 sms’ den 500 sms’ e kadar sms paketi seçme serbestiniz bulunmaktadır. Seçtiğiniz paket içeriğine bağlı olarak fiyat değişkenlik arz etmektedir.

Vodafone FreeZone Genç Yeni Uyumlu 3 Paketi

Genç yeni uyumlu 3 paketi kapsamında 1000 dakika, 250 sms ve 3 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Buna ek 2 GB internet kullanımınız da bulunmaktadır. Pakete dahil olduğunuz ilk ay 10 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Paket online özel ilk üç ay 23 TL sonraki dokuz ay ise 34 TL’ dir. Akıllı devretme kapsamında kullanılmayan dakika, kullanılmayan sms hakları yahut kullanılmayan internet paketinin bir sonraki aya devri söz konusudur.

Vodafone FreeZone Genç Yeni uyumlu 12 Paketi

Genç yeni uyumlu 12 paketi kapsamında 1000 dakika, 250 sms ve 12 GB internet kullanım hakkınız bulunmaktadır. Pakete dahil olunan ilk ay 20 GB bedava internet hattınız tanımlanacaktır. Paket online’ a özel ilk üç ay 38 TL sonraki dokuz ay ise 54 TL’ dir. Akıllı devretme kapsamında kullanılmayan dakikalar, kullanılmayan smsler ve kullanılmayan internet hakları bir sonraki aya devretmektedir. Devreden kalan kullanım haklarının bir soraki aya tekrar devri söz konusu olamaz.

Faturasız Vodafone FreeZone Paketleri

Vodafone faturasız FreeZone paketleri ve Vodafone FreeZone Faturasız tarifleri ise;

Vodafone FreeZone Faturasız Genç Kolay Paket 6

Genç kolay paket 6 faturasız paketlerden olup 28 gün süreyle geçerlidir ve tekrar etmez. Paket kapsamında 750 dakika, 250 sms ve 6 GB internet kullanım hakkı mevcuttur. Bunlara ek olarak 2 GB internet kullanım hakkınız da bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla telsiz kullanımı dahil 39 TL’ dir. Aynı anda birden fazla kolay paketten yararlanmanız söz konusu olabilir.

Vodafone FreeZone Faturasız  Genç Kolay Paket 10

Genç kolay paket 10 faturasız paketlerdendir. 28 gün süreyle geçerlidir ve tekrar etmez. Paket kapsamında 750 dakika, 250 sms ve 10 GB internet kullanım hakkı mevcuttur. Bunlara ek olarak 2 GB internet kullanım hakkınız da bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla telsiz kullanımı dahil 49 TL’ dir. Aynı anda birden fazla kolay paketten yararlanmanız söz konusu olabilir.

Vodafone FreeZone Faturasız  Genç Kolay Paket 15

Genç kolay paket 15 faturasız paketlerdendir. 28 gün süreyle geçerlidir ve tekrar etmez. Paket kapsamında 750 dakika, 250 sms ve 15 GB internet kullanım hakkı mevcuttur. Bunlara ek olarak 2 GB internet kullanım hakkınız da bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla telsiz kullanımı dahil 59 TL’ dir. Aynı anda birden fazla kolay paketten yararlanmanız söz konusu olabilir.

Genç kolay paketten yararlanabilmek için TL yüklemesi yapmanız gerekmemektedir. Nakit yahut banka/kredi kartları ile ödeme yaparak pakete ilişkin avantajlardan yararlanmak mümkündür. Paket vodafone’ un yeni hat alımına özel olarak başlattığı kampanya dahilinde tahsis olunmuştur.

Vodafone Yükle Kazan Paketi

Yükle kazan kampanyası dahilinde 30 TL yükleyen vodafone FreeZone aboneleri 30 ve üzeri TL yüklemesi yapmış olmaları halinde 2 GB bedava intenet kazanabileceklerdir. Kampanya her hafta pazartesi tekrarlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için faturasız hat kullanıcısı vodafone abonesi olmak gerekmektedir.

Yazımızda belirtildiği üzere Vodafone FreeZone aboneleri çok sayıda paketten yararlanabilmek için satın alıma ilişkin işlemleri gerçekleştirmelidir. Ayrıca FreeZone abonelerinin sıklıkla dakika yahut sms değil internet paketinden yararlandığı görülmüştür. Buna mukabil vodafone abonelerine çok sayıda GB tahsisi yapmıştır. Dikkat edilirse paket kapsamında ağırlıklı olarak internet hakkı bulunmaktadır.

Vodafone müşterilerin tercih yoğunluğuna göre çok sayıda paket tanımlaması yapmaktadır. Kampanyalara ilişkin avantajlardan yararlanmak isteyen müşteriler 25 yaş ve altında oldukları takdirde vodafone’ a gelerek çok sayıda fırsattan yararlanabilirler.

Sizlere bu yazımızda Vodafone FreeZone faturasız paketleri ve Vodafone FreeZone faturalı paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Genç Tarifeler Nedir?

Siz de Vodafone hat kullanıcısı iseniz ve yaşınız 25 yaş ve altında ise siz de Vodafonenin genç kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bu kampanyalardan yararlanmak için öncelikle yaşınızın 25 yaş ve altında olması lazım sonrasında da hattınızın kendi üzerinize olması lazım.

Vodafone Freezone’li Nasıl Olurum?

Siz de yaşınız 25 ve altında iseniz ve Vodafoen Freezone’nin avantalı dünyasına katılmak istiyorsanız herhangi bir Vodafone bayiine giderek hattı kendi üzerinize alınız sonra da Freezone’li olmak istediğinizi belirterek Freezone’nin avantajlı dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu