Ücretsiz Sanal Numara Alma

Ücretsiz Sanal Numara Alma

Ücretsiz sanal numara alma; Sanal telefon numarası alma ücretsiz konusu, son dönemin en çok araştırılan ve merak edilen konuları arasında yer alıyor. Kısa süreli yurt dışı seyahatleriniz için yeni bir SIM kart satın almak yerine ücretsiz sanal numara alma ile WhatsApp, Telegram veya diğer iletişim uygulamalarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Sanal Numara Alma

Ücretsiz sanal telefon numarası alma ile bir kişiyi arayabilir ve birileriyle mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca fake numara alma ücretsiz yöntemini kullanarak WhatsApp, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına üye doğrulaması yaparak üyelik de oluşturma şansına sahip oluyorsunuz.

Bu nedenlerden dolayı da son dönemde ücretsiz sanal telefon numarası almanın yolları ve ücretsiz sanal numara almak için yapılması gerekenler pek çok kişi tarafından oldukça fazla merak ediliyor ve araştırılıyor. Biz de sizin için hazırladığımız bu yazımızda bazı uygulamalarda ücretli olarak bulacağınız bu hizmeti kullanmadan sanal numara alma ücretsiz yollarına değiniyoruz. Siz de aşağıdaki yöntemleri kullanarak ücretsiz sanal numara alabilirsiniz.

Ayrıca, internet paketinizi daha uzun süre saklamak için Turkcell Hediye İnternet Kazanma şansına sahip olabileceğiniz yazımızı okuyabilirsiniz. Diğer operatör kullanıcıları için de Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet ve Türk Telekom Mobil Ödeme Haftalık 2 GB Kampanyası hakkında hazırladığımız yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sanal Numara Alma Ücretsiz

İnternet üzerinden araştırma yaptığınız zaman pek çok uygulama üzerinden sanal telefon numarası alma şansına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Ancak, bulacağınız uygulamaların bir kısmının ücretli olduğunu ya da ücretsiz sanal numara almak için hazırlandığını söylenen platformların da işe yaramadığını görebilirsiniz.

Aşağıda sizin için seçtiğimiz uygulamalar üzerinden kolaylıkla ve ücretsiz sanal telefon numarası alma adımlarını takip edebilir ve sonrasında da WhatsApp veya diğer uygulamalar üzerinden numara doğrulaması yapabilir, dilediğiniz kişi ile konuşmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulamalar üzerinden size verilen telefon numarasını aktifleştirmek için normal bir WhatsApp numarasını aktifleştirme işlemi yapmak için gereken adımların aynısını takip ediyorsunuz. Aldığınız numarayı WhatsApp’a girip uygulamaya gelen SMS doğrulama kodunu da girdikten sonra Whatsapp ve diğer uygulamaları kullanabilirsiniz. Eğer Android bir telefonunuz var ise buradaki uygulamaları indirirken Google hesabınızın ülke ayarlarından dolayı sorun yaşarsanız, güvenilir bir kaynak üzerinden uygulamaların APK dosyalarını indirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Sanal Telefon Numarası Alma Uygulamaları

İşte sizin için seçtiğimiz ve en çok whatsapp için sanal numara almak için tercih edilen ve ücretsiz sanal numara alma, Whatsapp fake numara için sevilen uygulamalar:

Secure Messenger SafeUm

Sanal telefon numarası alma ücretsiz yöntemleri arayanların en çok karşılaştığı uygulamalardan ilki Secure Messenger SafeUm uygulaması oluyor. Bu uygulamayı Android ya da iOS uygulama marketinden cep telefonunuza indirerek kolaylıkla kullanmaya başlama imkanına sahip olacaksınız. Uygulamayı telefonunuza indirip kurduktan sonra size verilen sanal telefon numarasını, başka platformlarda fake telefon numarası doğrulama için kullanabilirsiniz. Eğer diğer uygulamalar üzerinden arama yapma ve mesaj atma gibi seçenekleri kullanmak isterseniz de bu uygulama içerisinde kredi almanız gerekiyor.

Virtual SIM

Dünya çapında pek çok ülkede ücretsiz sanal numara alma hizmeti veren Virtual SIM uygulaması, yaklaşık olarak dünyanın 38 ülkesine ait sanal telefon numarasını ücretsiz bir şekilde veriyor. Özellikle +1 (ABD) kodlu ücretsiz sanal telefon numarası alma şansı da veriyor ve bu nedenle pek çok kişi tarafından en çok tercih edilen uygulama arasında yer alıyor. Eğer yurt dışına çıkıyorsanız ve sanal telefon numarası almak istiyorsanız Virtual SIM uygulamasını deneyebilirsiniz. Ayrıca, Virtual SIM uygulamasını kullanan kişiler kendi aralarından ücretsiz bir şekilde iletişim kurabilirler.

SMS Recieve Free

SMS Recieve Free web sitesi ile tamamen ücretsiz bir şekilde sanal telefon numarası hizmeti alabilirsiniz; bu uygulamaya sadece bilgisayarınız üzerinden giriş yapma şansına sahip oluyorsunuz. WhatsApp veya diğer sosyal medya platformları üzerinden doğrulama yapmak için tercih edebileceğiniz bu platform, oldukça kullanışlı arayüzü ile güzel bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor ve ücretsiz sanal numaralar her ay düzenli olarak yenileniyor.

Talkatone

+1 kodlu Amerika veya Kanada’ya ait ücretsiz whatsapp numarası almak için kullanabileceğiniz bu uygulamayı kullanmak oldukça kolay! Talkatone uygulamasını kullanmaya başlamak için şu adımları takip edebilirsiniz:
Talkatone uygulamasını cep telefonunuzun uygulama mağazasından indirin ve kurun. İsterseniz uygulamaya ücretsiz bir şekilde üye olabilir ya da Facebook üzerinden hemen giriş yapabilirsiniz. Sonrasında ise uygulama üzerinden size özel bir ücretsiz sanal telefon numarası veriliyor. Bu sanal numarayı kullanarak Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefon numaranızı kolaylıkla doğrulayabilirsiniz.

TextNow

Dünya çapında kullanıma açık olan TextNow uygulaması, ABD ve Kanada içinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz +1(ABD) kodlu bir ücretsiz sanal numara veriyor. Bu uygulama üzerinde verilen sanal numara ile ABD ve Kanada numaralarını, wi-fi bağlantınız üzerinden ücretsiz bir şekilde arayarak iletişim kurabilir ve mesajlaşabilirsiniz. ABD ve Kanada dışında kalan diğer ülke numaralarını aramak veya mesaj atmak istediğiniz zaman ise uygulama üzerinden ücretli hizmet almanız gerekiyor. Bu nedenle sadece doğrulama işlemi yapmak isterseniz ücretsiz ve kolay bir uygulama oluyor.

Phone.com

Dünya çapında hizmet veren en çok tercih edilen sanal numara ücretsiz kullanım hakkı veren uygulamalardan birisi de Phone.com oluyor. Bu uygulama ile telefon sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilir ve telefon numaranızı hesabınıza ekleyerek aramaları engelleyebilirsiniz. Aylık 13 dolar ücreti olan bu uygulamanın deneme süresinde ücret ödemeden sanal numara alabilirsiniz.

Grasshoper

Grasshopper uygulaması daha çok küçük işletmeler için bir iletişim çözümü sağlamayı hedefliyor. Bu uygulama ile ister cep telefonunuz üzerinden isterseniz de bilgisayarınız üzerinden ücretsiz bir şekilde arama yapabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Amerika ve Hindistan’da oldukça fazla şekilde kullanılan bu uygulamanın 7 günlük deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu 7 günlük deneme sürümü bittikten sonra da 26 dolar kullanım ücreti ödersiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet