Reklam
Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Parmak Ayarı Kodları (En Kolay)

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu

PUBG Mobile Parmak Ayarı Kodları; Mobil oyun severlerin en çok oynadığı ve oldukça da keyifli zaman geçirdiği oyunlarında başında PUBG Mobile oyunu geliyor. Peki PUBG Mobile parmak ayarı kodları nedir ve PUBG Mobile 4 parmak ayarı kodu nasıl yapılır gelin birlikte bakalım.

PUBG Mobile Parmak Ayarı Kodları

PUBG Mobile oyunu, piyasaya sürüldüğü günden başlayarak her geçen gün çok daha popüler ve çok daha eğlenceli hale gelmeye başladı. Herkesin internet üzerinde PUBG Mobile oyun performansını artırmak için PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu ya da PUBG Mobile Sekmeme Config yaparak daha iyi bir oyun deneyimi de yaşamak istemesi ile bu kodlar hakkında daha da detaylı bilgi alışverişi başladı.

Ancak PUBG Mobile oyununda en çok öne çıkan ayarların başında da PUBG Mobile parmak ayarı kodları geldi. Sen de PUBG Mobile 4 parmak ayarı kodu kullanarak çok daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilirsin. Bunlarla birlikte oyun içerisindeki ücretli satın alımlar için kullanabileceğin PUBG Mobile UC Hilesi sayesinde de karakterini geliştirerek rakiplerine fark atabilirsin.

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu

PUBG Mobile parmak ayarı kodlarına geçmeden önce kısaca normal başparmak oynanışının neden pek de efektif sonuçlar vermediğini ve PUBG Mobile 4 parmak ayarları sayesinde nasıl daha etkili bir oyun deneyimi elde edebileceğine değinmek istiyoruz. Bu konuları kısaca anlattıktan sonra da 4 parmak PUBG kurulumu için neler yapman gerektiğine bakalım.

Sende oyun çıktığından veri PUBG Mobile oyununu başparmak kullanarak oynuyorsan, PUBG Mobile parmak ayarı kodları artık farklı bir deneyime hazırsın demektir. Normal oyun düzeninde verilen, başparmak kullanarak oyunu oynadığın zaman, 1. başparmak ile oyuncu hareketlerini düzenleyecek; 2. başparmak ile de kamera açısını istediğin gibi ayarlayabiliyorsun. Bu şekilde rakiplerinin üzerine nişan alıp oyun yeteneklerini gösterebilirsin. Ancak bu düzende çoklu işlem yapamazsın.

PUBG 4 Parmak Ayarı Kodu 2023

Sende PUBG 4 parmak ayarı kodu kullanarak, aynı anda kamera açısını değiştirebilir, hedef alabilir, rakiplerine ateş edebilir ve zıplama ile çömelme hareketlerini gerçekleştirme şansına sahip olabilirsin. Ayrıca PUBG Mobile parmak ayarı kodları ile 4 parmak düzenine geçtiğin zaman ateş anında hareket ederek rakiplerinden kolayca saklanabilir ve zıplayarak da çok daha zor bir hedef haline gelebilirsin.

Bu şekilde oyun oynamaya başladığın zaman keskin nişancı yeteneklerini daha iyi bir şekilde sergileme şansın olabilir. Peki 3 parmak oynamaya alışmışken 4 parmak oynamak nasıl olacak? diye soracak olursak da bu durumun tamamen parmaklarının uzunluğuna, ekran ölçülerine ve parmaklarının esnekliğine bağlı olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Kısa süre içerisinde alışabilirsin.

Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu Nasıl Yapılır?

PUBG 4 Parmak Ayarı Tablet

Eğer parmaklarını biraz kısa ise veya ekran boyutun tablet bilgisayar değil de cep telefonu boyutlarındaysa 3 parmak daha kolay bir kullanım sunabilir. Ancak biraz daha uzun parmak yapısına sahipsen veya tablet bilgisayarda PUBG Mobile oyununu oynuyorsan 4 parmak seçeneğini denemen çok iyi olacak.

PUBG Mobile parmak ayarı kodları ile 4 parmak ayarlarını kullanmaya başladıktan sonra genellikle eğilme, ateş etme, nişan alma ve bir yere göz atma gibi aynı anda birden fazla hareketi yapman daha kolay oluyor. Sende bu şekilde daha hızlı ve daha etkin bir kontrol arıyorsan PUBG Mobile parmak ayarı kodları kurulumunu kullanabilirsin.

En İyi 4 Parmak Ayarı PUBG Kodu

PUBG 4 parmak ayarı yaparak, daha verimli ve daha hareketli bir oyun deneyimi yaşayabilirsin. Çünkü normal kullanımlarda olan 2 parmağını nişan alma + ateş etme olarak kullanırken, diğer 2 parmağını da oyuncunu hareket ettirme + kamera açısını değiştirmek için kullanırken çok daha kolay kontrollere sahip olabilirsin.

Sen de aynı anda nişan alma + ateş etme + karakterini hareket ettirme + kamera açısını değiştirme ve bir yerden atlama gibi eylemleri aynı anda yapmak istiyorsan PUBG Mobile parmak ayarı kodları kullanmak avantajına olacak. PUBG Mobile parmak ayarı kodları ile oyuncu kontrolüne de alışarak daha kolay kullanmaya başladığın zaman da oyun performansının geliştiğini ve daha hızlı bir oyun oynadığını göreceksin.

PUBG 4 Parmak Ayarı Kodu Nereye Yazılır?

Şunu belirtmemiz gerekiyor ki reflekslerin de ön planda olduğu PUBG Mobile oyununda hemen hemen iyi oyuncuların hepsinin PUBG 4 Parmak pençe düzenini kullandığını söylememiz mümkün oluyor. PUBG 4 parmakla oynamaya başladıktan sonra daha esnek hareket edebilir ve aynı anda dört farklı hareketi kontrol edebilirsin. Bu pençe düzeni ile oyun içerisinde daha hızlı hareket etme şansı da seni bekliyor.

Bu şekilde 4 parmak PUBG modunda oynamaya alışmak biraz süreni alacaktır. Ayrıca ellerin ekranda daha fazla yer kapladığı için görüş alanın biraz küçülebilir; bu sebepten ötürü de cihaz ekranının kenar kısımlarını görmekte güçlük çekebilirsin. Peki PUBG Mobile 4 parmak kontrollerine nasıl geçiş yapabiliriz?

Bunun için ilk önce PUBG Mobile oyununu açtıktan sonra Ayarlar kısmına gidin. Ayarların içerisinden “Butonları Özelleştir” seçeneğini seçtikten sonra da “Özelleştir” butonuna tıklayın. Bu şekilde PUBG 4 parmak ayarlarını istediğin gibi 4 parmak düzenine göre özelleştirebilirsin. İstediğin ayarları yaptıktan sonra kaydederek oyunu oynamaya başlayabilirsin.

PUBG Mobile 4 Parmak Kontrol Kodu

PUBG Mobile oyununda 4 parmak kontrolleri kullanmak istediğin zaman, çokça pratik yapmalı ve olabildiğince fazla deneyim kazandıktan sonra rakiplerinle mücadeleye başlamalısın. Ayrıca kendin için en iyi ayarları da bularak kendi 4 parmak düzenini oluşturabilirsin. Ancak yine de hazır bir PUBG Mobile parmak ayarı kodları arıyorsan aşağıdaki kodları kullanabilirsin.

Düzen#1 – 6974-6998-1946-2820-026

Düzen#2 – 6960-4897-8808-0654-298

Düzen#3 – 6960-4897-8808-0564-299

PUBG Temel Ayarlar Nerede?

Bilgisayardan PUBG Mobile oyununu oynayarak daha iyi verim aldığınızı düşünüyorsanız ve bilgisayarınızda oynadığınız PUBG Mobile oyununda ayarlara gitmek istiyorsanız mobil cihazlarda olduğu gibi oyunu açtıktan sonra karşınıza çıkan ana ekranın sağ üst köşesinde ayarlar bölümü bulunmaktadır.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

Öncelikle oyunu açtıktan sonra karşınıza çıkan ana ekranın sağ üst köşesinde bulunan ayarlar bölümünü açarak genel ayarlar kısmına gelin sorasında hassasiyet ayarları kısmına gelerek Low seçeneğine basın ve sonra geri tuşuna basın sonrasında hassasiyet ayarlarınız sıfırlanacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu