Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone TV Nedir? Paketleri, Kanalları, Ücreti ve İptal

Dünyada ve Türkiye’de mobil kullanıcılar arasından en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Vodafone, son yıllarda geliştirdiği teknolojileri ile Vodafone abonelerine birçok fırsat dolu ve avantajlı tarife ve paketlerin yanında hizmetler de sunmaktadır. Türkiye’de yüksek çekim gücü ve kaliteli iletişim ağına sahip olan Vodafone, Vodafone TV’yi hizmetlerine ilave ederek abonelerinin kullanımına sunuyor.

Vodafone abonelerinden çok ilgi gören Vodafone TV, mobil uygulaması üzerinden birçok yerli ve yabancı televizyon kanalının mobil cihazınızdan ya da tabletinizden izleme imkânı sağlamaktadır.

Vodafone TV Nedir?

Vodafone kullanıcılarına birçok fırsat dolu ve avantajlı hizmetler sunuyor. Vodafone TV uygulaması kullanıcılar tarafından çok beğenilen ve kullanılan bir servistir. Vodafone TV uygulamasına ister WiFi üzerinden isterseniz kendi internetiniz üzerinden kullanabilirsiniz. Vodafone TV’yi akıllı cihazınıza, tabletinize ya da bilgisayarınıza indirerek birçok yerli ve yabancı televizyon kanalını izleyebilir beğendiğiniz programları arkadaşlarınız ile sosyal medyada üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kendi internetiniz ile veya WiFi üzerinden istediğiniz her zaman ve her yerde girebileceğiniz Vodafone TV’nin içerisinde kaçırmak istemediğiniz birçok dizi ve film yer alıyor. Vodafone TV ile Vodafone aboneleri kendi tercihlerine göre kanal seçerek rahatça ulaşım sağlayabiliyorlar.

Vodafone TV’nin birçok yerli ve yabancı kanal bulunmasının dışında farklı özellikleri de bulunuyor. Televizyonlarda bulunan seç-izle filmleri, canlı yayınları izleme, ayrıca canlı yayınları 24 saat geri alarak izleyebilme gibi özellikler Vodafone TV’de bulunmaktadır.

Vodafone TV Nasıl Kurulur?

Vodafone TV, Vodafone tarafından abonelerine yerli ve yabancı kanalların bulunduğu ve birçok dizi ve filmleri izleme imkânı veren bir hizmettir. Vodafone TV uygulamasından yararlanabilmek için cep telefonunuza, tablet veya bilgisayarınıza Vodafone TV uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Vodafone TV uygulamasını cihazınıza yüklemenizin ardından telefon numaranız ve size gönderilen şifre ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmanızın ardından ilk önce kullanıcı koşullarını kabul edip onaylamanız gerekmektedir. Sonra Vodafone TV’ye giriş yaparak ve içindekileri izleyebilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları 

Vodafone TV Abonelik Paketleri Ücretli Mi

Vodafone Tv Papketleri ücretli mi sorusuna cevap vermek gerekirse Red Paketi ile Eğlence Paketi tüm Vodafone faturalı hat sahipleri için tamamen ücretsizdir. Ancak ücretli olan paketleri ise Full paket ücreti 18,90 TL, Super paket ücreti 11.90 TL olarak faturaya yansıtılmaktadır.

Vodafone TV’nin 5 çeşit paketi bulunuyor. Hangi paketi seçerseniz ilk kez abone olduğunuzda 30 gün süre ile Vodafone TV servisinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. TV uygulaması ile avantajlı seçenekler sunan Vodafone, Vodafone TV ile diledikleri farklı seçenekleri bir arada seçebilirler. Vodafone aboneleri istedikleri filmleri ya da dizileri diledikleri zaman seyredebilirler.

Vodafone TV Abonelik Paketleri

Vodafone kullanıcılarına sunduğu Vodafone TV’de birçok yerli ve yabancı kanal bulunmaktadır. Vodafone TV uygulamasını akıllı cihaz, tablet ve bilgisayarınıza indirerek erişim sağlayabilirsiniz. Vodafone TV içeriğinde herkese uygun kanallar bulunmaktadır. Vodafone TV’de yetişkinlerin izleyebileceği türden film ve programları şöyle sıralayabiliriz; Canlı TV, en yeniler, macera filmleri, en çok izlenenler, aksiyon filmleri, dizi, belgesel, korku, bilim kurgu filmleri, Türk gişe filmleri, romantik filmler, gerilim ve korku filmleri gibi birçok film çeşidi bulunmaktadır.

Vodafone TV paketlerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Vodafone kullanıcılarına göre 5 çeşit TV paketi bulunuyor.

Vodafone TV Full Paket

Vodafone TV Full paketin aylık fiyatı 18,90 TL’dir. Vodafone TV Full pakette izlediğiniz filmler internet kotanızdan düşmüyor. Vodafone TV Full paket içeriğinde Fox Life, Fox Crime ve FX kanalları, Belgesel kanalları, sinema kanalları, seç-izle, çocuk içeriği ve canlı yayınlarını 24 saate kadar geri alıp izleyebiliyorsunuz. Full paketi akıllı telefon, tablet, akıllı televizyon ve bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Hoş Geldin Paketi

Vodafone TV Hoş Geldin paketi “Evde İnternet Tarifelerine” gelen aboneler ücretsiz olarak yararlanabilirler. Vodafone TV kanallarına ek olarak S spor kanalları, sinema kanalları, seç-izle filmleri, belgesel ve çocuk filmleri, canlı yayınları 24 saate kadar geri alıp izleyebilirsiniz. Hoş Geldin paketini akıllı telefon, tablet, akıllı televizyon ve bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz.

Vodafone TV Red Paketi

Vodafone Red tarifelerine gelen kullanıcılar Vodafone TV Red paketinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Ayrıca aylık 2 GB Vodafone TV paketi hediye veriliyor. TV kanallarına ilave olarak S spor kanalları, Fox Life, Fox Crime ve FX kanalları, belgesel, sinema kanalları, seç- izle filmleri, çocuk içeriği ve canlı yayınları geri alıp izleyebilirsiniz. Vodafone TV mobil uygulaması üzerinden izlediğiniz filmler internet kotanızdan düşmüyor. Vodafone TV Red paketini sadece akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

Vodafone TV Eğlence Paketi

Vodafone faturalı hat kullanıcılarına Vodafone TV Eğlence paketi ücretsiz olarak verilmektedir. Aylık 2 GB Vodafone TV paketi hediye ediliyor. TV kanallarının yanında S spor kanalları, Fox Life, Fox Crime ve FX kanalları, belgesel, sinema kanalları ve canlı yayını geri sarıp izleyebiliyorsunuz. Vodafone TV Eğlence paketini sadece akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabiliyorsunuz.

Vodafone TV Spor Paketi

Vodafone TV spor paketinin aylık ücreti 1,90 TL’dir. Vodafone TV Spor paketi internet kotanızdan düşmüyor. Spor paketinin ilk 6 ay 1,90 TL sonraki aylardaki fiyatı ise 4,90 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Birçok spor içeriğinin yer aldığı S Sport, NBA TV Sport gibi spor kanalları bulunuyor. Diğer paketlerde olduğu gibi bu pakette de canlı yayını geri alıp izleme özelliği bulunuyor. Vodafone TV Spor paketini akıllı telefon, tablet, akıllı televizyon ve bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz.

Vodafone TV Bilgisayardan İzleme

Vodafone müşterileri Vodafone TV diledikleri yerden diledikleri zaman İnternet bağlantısı olan her yerden izleyebilirler. Vodafone TV bilgisayardan izlemek için https://tv.vodafone.com.tr/ adresine giriş yaparak telefon numarasını ve şifrelerini girerek bilgisayardan izleyebilirler.

Vodafone TV İnternet Yermi

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri Vodafone TV aboneliklerini internet paketini yemeden diledikleri izleyebilirler. İlk ay ücretsiz olarak sunulan Vodafone TV ilk ay ücretsiz sonraki aylarda ise 5 TL karşılığında  internet paketinizden yemeden özgürce kullanabilirsiniz.

Vodafone TV Şifre Nasıl Alınır

Vodafone TV özgürce kullanabilmek için telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer şifrenizi unutursanız Vodafone TV hesabınız giriş yaptıktan sonra şifremi unuttum linkine tıklayarak telefon numaranızı girdiğinizde yeni şifreniz telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

Vodafone TV LG Smart TV’de Nasıl İzlenir

Vodafone TV LG smart tv’de izlemek için LG smart TV 2018 yılından sonra üretilmesi gereklidir. Yeni akıllı televizyondan Vodafone TV izlemek için yapmanız gerekenler ise;

 • Akıllı TV den uygulama mağazasına giriş yapın
 • Vodafone TV uygulamasını televizyona indirin
 • Telefon numaranızı ve şifrenizi girin
 • Dilerseniz akıllı televizyondan tv.vodafone.com.tr  adresine giriş yapın
 • Kullanıcı bilgilerini ve şifrenizi girin

Vodafone TV Samsung Smart TV’de Nasıl İzlenir

Vodafone TV Samsung smart tv’de izlemek için 2017 ve üzeri model Samsung TV sahibi olmanız gereklidir.

 • Televizyon kumandasında Menü tuşuna basın
 • Uygulamalar kısmına giriş yapınız
 • Uygulamalar bölümünden Vodafone TV araması yapın
 • Kur diyerek kurulumu tamamlayın
 • Uygulamayı indirdikten sonra dilediğiniz gibi Vodafone TV kullanabilirsiniz.
 • Dilerseniz akıllı tv’den tv.vodafone.com.tr  adresine girerek izleyebilirsiniz

Vodafone TV Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası

Vodafone TV akıllı TV’ye yada telefona indirirken aldığınız bu hata aslında akıllı televizyonun yada telefonunuzu sürümümün eski olduğu anlamına gelmektedir. Vodafone TV’yi Android 5.0 ve üzeri, ya da iOS 10.0 ve üzeri telefon ve tabletlerden Vodafone TV izlemek mümkün. Ayrıca, akıllı televizyon ve cihazlara (2017 ve üzeri model Samsung TV, 2018 ve üzeri model LG TV, tvOS 11 ve üzeri Apple TV ve Android 6 ve üzeri Android TV) izleyebilirsiniz.

Vodafone TV Eş Zamanlı İzleme Limiti Hatası

Vodafpone TV aynı anda bir çok cihazdan açarsanız izleme limitine takılma ihtimaliniz bulunmaktadır. Kötü kullanımı önlemek amacıyla eş zamanlı izleme limiti bulunmaktadır. Kullandığınız pakete göre kaç kişiye kadar izleyeceğiniz paket detaylarında bulunmaktadır.

Vodafone TV Hilesi

Vodafone TV hilesi var mı ve Vodafone tv hilesi nasıl yapılır en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Vodafoen tv hilesi yoktur ve hile yapmak bilmediğiniz uygulamaları asla telefonunuza indirmeyiniz.

Vodafone TV Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone TV aboneliğinizi çeşitli nedenlerden dolayı iptal etmek istiyorsanız, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek “İPTAL (PAKET ADI)” yazıp 7000’e kısa mesaj göndermelisiniz. Telefonunuza gelen bilgi mesajının ardından Vodafone TV aboneliğiniz iptal olacaktır.

Vodafone TV Ücretli Mi?

Vodafone kullanıcısı iseniz ve ayrıyeten Vodafone TV de kullanmak istiyorsanız ancak Vodafone TV ücretli mi ücretsiz mi merak ediyorsanız maalesef bu sorunun cevabı evettir. Vodafone TV ücretli ancak bazen Vodafone bazı tarifelere kampanya yaparak Vodafone TV’yi ücretsiz de kullanıma sunabiliyor.

Vodafone TV İndir

Siz de Vodafone Tv kullanıcısı iseniz ve Vodafone TV’yi nasıl kullanırım, nasıl indiririm diye merak ediyorsanız bu işlemi Android kullanıcıları Google Play üzerinden Iphone Kullanıcıları da AppGallery uygulaması üzerinden yapabilirler

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu