PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı

PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı

PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı; PUBG oyunu ilk olarak 2016 yılında oyun piyasasına sadece bilgisayar üzerinden oynanmak üzere tasarlanmış bir oyun olarak çıktı ve çıktığı yıldan bu yıla kadar daima oyuncuların gözdesi haline gelmiş ve her zaman oynanma sıralarında ilk 3 sıraya yerleşmeyi başarmıştır ve bu kadar çok sevilip oynanan bir oyun olunca da çok fazla oyuncu kitlesine sahip olmuş ve oyuncular da farklı bir oyun adı aramaya başlamış ve PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı konusu oldukça popüler bir arama konusu haline gelmiştir.

PUBG Mobile oyunu da 2018 yılında PUBG oyunuyla hemen hemen aynı özelliklere sahip şekilde mobil cihazlardan oynanmak üzere tasarlanmış ve oyun piyasasına çıkmıştır. PUBG Mobile oyunu çıktığı zaman neredeyse aynı özelliklerde olan PUBG oyunu varken çoğu kişi PUBG Mobile oynamaz diye düşünüldü ancak işler beklenenin aksine PUBG Mobile oyunu PUBG oyunundan daha çok sevildi ve daha fazla oyuncu kitlesine sahip oldu. Çok fazla oyuncuya sahip bir oyun olunca da herkes farklı bir nick kullanarak diğer oyunculardan farklı görünmek istemeye başladı ve PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı konusu çok fazla araştırılmaya başlandı.

PUBG Nedir?

PUBG oyunu sadece bilgisayar üzerinden PUBG resmi sitesinden indirip oynayabileceğiniz bir oyundur ve PUBG serilerinin ilk oyunu olarak oyun piyasasına çıkmış bir oyundur. Oyun çok fazla e-spor ve diğer turnuvalarda hep ilk 3 sırada yer alarak oynanmıştır. PUBG oyunu diğer PUBG serilerine göre oynaması daha zor görüntü ve oynanış kalitesi diğer PUBG serileriden daha iyi derecede olan bir çok oyunculu taktiksel savaş oyunudur.

Oyuna PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı ile güzel bir nick oluşturduktan sonra oyuna girdiğinizde birbirinden güzel, eğlenceli ve farklı birkaç mod ve harita göreceksiniz bunlardan birisini seçerek oyuna başlarsınız ardından bir uçak ile havada giderken haritada istediğniz bir yer belirleyip uçaktan atlayarak paraşüt ile belirlediğniz alana gidersiniz sonrasında yerde bulunan silah, çanta ve zırh benzeri eşyaları toplayarak oyunda bulunan diğer rakipleri öldürerek oyunda hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışırsınız.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile PUBG oyununun çok fazla sevilip tutulmasının ardından biraz daha basitleştirilmiş hali ile yalnızca mobil cihazlardan oynamak üzere tasarlanmış bir çok oyunculu taktiksel savaş oyundur. Oyun her ne kadar PUBG oyununa benzese de oyuncuların gözünde PUBG Mobile oyununun ayrı bir yeri vardır ve çoğun oyuncu tarafından PUBG oyunu yerine PUBG Mobile oyunu tercih edilkmektedir.

PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı ile oyuna harika bir nick ile başlangıç yapmak istiyorsunuz ancak PUBG Mobile oyununu da bilgisayardan oynamak istiyorsunuz bunun bir çözümü olarak size BlueStacks uygulamsını önerebilirim. BlueStacks uygulamsı bilgisayarınızı bir mobil cihazmış gibi gösteren bir uygulamadır ve bu uygulamayı indirip sonrasında BlueStacks üzerinden PUBG Mobile oyununu indirirseniz hiçbir sıkıntı yaşamadan PUBG Mobile oyununu bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Eğer ki PUBG Mobile oyunu için parmak ayarı yapmak isterseniz sizler için yazdığımız PUBG Mobile Parmak Ayarı Kodları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

PUBG ve PUBG Mobile Nick Değiştirme

Bu işlemi gerçekleştirmek için oyun içerisinde bulunan isim değiştirme kartına sahip olmanız gereklidir. Bu kart sizde var mı diye kontrol etmek için envanterinize göz atın eğer ki orada isim değiştirme kartı yoksa 10. seviyeye kadar hesabı kasın ve 10. seviye ödüllerinde gelen isim değiştirme kartını kullan diyerek oyundaki nickinizi değiştirebilirsiniz.

PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı

Artık oyun piyasası oldukça fazla hareketli ve her geçen gün yeni bir oyun geliyor yeni milyonlarca oyuncu oyun oynamaya başlıyor ve hal böyle olunca da çoğu kişinin adları aynı olabiliyor ancak herkes oyunda diğer oyunculardan farklı bir nicke sahip olmak istiyor ve oyunda özel olmak ve diğer oyunculardan farklı görünmek istiyor.

Bu oyunlarda farklı görünmek istedikleri en popüler oyunlar da PUBG ve PUBG Mobile oyunlarıdır çünkü bu oyunlarda oyuncu kitlesi oldukça fazla ve çok büyük bir rekabet var dolayısı ile de herkes oyunda ilginç ve şekilli bir nicke sahip olmak istiyor. Bunun da en etkili ve basit yolu da PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı ile vereceğimiz taktiklerdir.

https://sekillinickyazi.com/pubg-sekilli-nick sitesine gidin ardından nick yazma boşluğuna oyunda kullanacağınız nicki yazın ve sonrasında aşağıda çıkan onlarca şekilli nicklerden birini seçin ve o nicki kopyalayın sonrasında PUBG ve PUBG mobilde isim değişrme nasıl yapılır başlığında anlattığım adımları mtakip ederek PUBG Şekilli Nick Yazma PUBG Mobile Şekilli Nick Yapıcı ile bir nicke sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teknocep